אז מי יהיה בסוף הנשיא, טראמפ או ביידן? טוהר מתייחסים לנושא ונותנים תשובה שונה מזו שאתם עשויים לצפות לה

אתמול שאלה אותי חברה מה טוהר אומרים על הבחירות בארצות הברית, מי יהיה הנשיא ומה קורה שם.

אני לא שואל אותם על זה, אמרתי לה. זה לא מיוחד למקרה הזה: אני בד"כ נמנע מלשאול אותם שאלות על סוגיות פוליטיות שקשורות בבחירות.

הבוקר אמרתי לעצמי שאולי בכל זאת אשאל, מעניין מה הם יגידו על זה. אז שאלתי. "אנחנו לא רוצים לקחת חלק במשחק הניחושים", הם אמרו לי בנחרצות, והסבירו מדוע. אני לא זוכר את ההסבר שלהם באופן מדויק, אז אני שואל אותם שוב, עכשיו, וכותב את התשובה. הנה:

"אכן, אנו לא לוקחים חלק במשחק זה של בני אדם, בניסיון לנחש ולדעת מה יקרה ומה לא יקרה. זה אינו אומר שזה אינו אפשרי לדעת – עד רמת מסויימת של ביטחון – מה קורה במציאות בהקשר זה. זה רק אומר שאנו איננו רוצים לקחת בזה חלק.

"מנקודת המבט שלנו, העיסוק בזהות של נשיא כזה או אחר, של ראש ממשלה כזה או אחר, ובאופן כללי במנהיגים, עשוי להיות למכשלה במקום התפתחות.

"ככל שאתם יכולים, אנו מציעים כי תתרכזו במנהיג הפנימי שלכם, בזהות של המנהיג הפנימי שלכם – האם הפחד מנהיג אתכם או אהבה, האם חופש מנהיג אתכם או דעות מגבילות. מה מנהיג אתכם מבפנים, וכיצד אתם יוצרים שינוי, זה מה שאנו מציעים לכם להתמקד בו. זה גם מה שאנו מבקשים לעודד ולחזק בבני אדם, במסרים השונים שאנו מעבירים לכם, במפגשים כאלה ואחרים. לכן אנו לא רוצים לקחת חלק במשחק הזה, משום שהמשחק הממשי, האמיתי, זה שיש לו השפעה גדולה הרבה יותר על חייכם אינו מתנהל בקלפי, הוא אינו מתנהל בתקשורת והוא אינו מתנהל בפוליטיקה – הוא מתנהל בתוככם, ובו אנו מציעים לכם להתמקד.

"אנו מציעים זאת בעיקר משום שאתם ממעטים לעשות זאת, וגם כאשר אתם מתמקדים בשינוי פנימי, אתם לרוב אינכם מבינים עד כמה רחבה ההשפעה שלכם על המציאות שלכם, עד כמה אתם יכולים להנהיג את עצמכם למציאות של רווחה ושפע ונינוחות ובריאות ואהבה, גם אם העולם אינו נראה כאחד אשר נע בכיוון זה. אתם אינכם מבינים את מידת ההשפעה שלכם, ולכן אנו מבקשים להתמקד בכך, לחזק את ההבנה הזו, בכל דבר אותו אנו עושים".

5 מחשבות על “תקשור על הבחירות לנשיאות ארצות הברית”

  1. טוהר מראים פה שוב עד כמה הם מתעלים מעל כל ענייני התיקשורת והפוליטיקה ומתרכזים רק בהתקדמות הנפשית והרוחנית של בני האדם.
    יחד עם זאת לדעתי ההתקדמות האישית של האנשים כפרטים למשל במדינת ישראל בכל זאת תלויה במובן די רחב מי תהיה הממשלה הבאה ומי יעמוד בראשה?כי המצב הבריאותי והמצב הכלכלי הרעוע לא מאפשר לאנשים להתרכז כל כך בהתקדמות עולמם הפנימי בתקופה זאת.

  2. לאחר שקראתי את התיקשור של טוהר לגבי מי ייבחר לנשיא ארהב, רציתי לבקש הכוונה כיצד אנחנו יכולים לשנות / להשפיע על המציאות שלנו – אולי אפילו סדנה בנושא
    תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
כדי להגשים את עצמנו באופן שאנו יכולים, כדאי לנו לעבור מהפך בנקודת המוצא שלנו לחיים. אחרת, נמשיך להיטלטל בין תחושות של הצלחה וכישלון
3 דק' קריאה
מדוע ההבנה שהכל בסדר אמורה לגרום לנו לקחת יותר אחריות, כיצד הבנה זו יכולה לגרום לנטישה עצמית, ומהו הקשר בין כל זה לטעות ודיוק
המלחמה עם האהבה עם אם כל המלחמות, והעבודה עם נטישה עצמית היא המפתח לשלום. טוהר מדברים על המציאות בה אנו חיים ומציעים דרך לחיות בעולם שונה לחלוטין
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546