בתקשור זה טוהר מסבירים כיצד קללות ועין הרע משפיעים עלינו, ומה עלינו לעשות כדי לבטל את ההשפעה הזו (רמז: אהבה עצמית)

"יש מערכת קשרים אנרגטיים מסועפת בין הכל להכל. אתם מושפעים זה מזה ומשפיעים זה על זה כל הזמן. הבסיס הוא נכון, כך הדברים פועלים: במובן מסוים אפשר לומר בשפה של בני האדם, שאתם שולחים אנרגיה זה אל זה ומקבלים אנרגיה זה מזה, וכאשר את אוהבת אדם מסויים אז זו האנרגיה שאת שולחת, וכאשר את אוהבת את עצמך, זו האנרגיה שאת מקבלת.

"המשפט האחרון הוא החשוב והוא המפתח שדרכו אפשר יותר להבין למה אנו מתכוונים. האנרגיה הנכנסת אל שדה האנרגיה שלך ומשפיעה עליך בצורה כזו או אחרת, יכולה לעשות זאת רק בהתאם אליך. כלומר, אם את כועסת על עצמך, אז את יכולה להיות מושפעת מכעס של אדם אחר כלפיך. אם את מרגישה אשמה על משהו שאת עשית, אז את יכולה למגנט אנרגיה שתגביר את ההשפעה הזו, וכך ליצור מעשה או פעולה שאת כבת אדם יכולה להגדיר בתור עונש. את האנרגיה הזו, שהגיעה מבחוץ, אפשר להגדיר בתור עין הרע או קללה, אבל היא איננה הבסיס שעליו הדברים צומחים, היא רק התוספת. היחסים של האדם עם עצמו הם המצע, הם הבסיס שעליו הכל קורה. אם את מכבדת את עצמך, את תקבלי אנרגיה שיש בה יותר כבוד – ולהיפך. לכן אפשר להתמקד במה מגיע מבחוץ, איזו אנרגיה משפיעה, ואפשר להתמקד בבסיס, במצע שיש בתוך האדם.

"אנו מכוונים תמיד בדברים שלנו אל הבסיס, אל היחסים של האדם עם עצמו, משום שהרבה יותר קל – גם אם זה נראה יותר מאתגר – לשנות את היחסים של האדם עם עצמו, ליצור יותר כבוד ואהבה של האדם לעצמו, מאשר להשקיע אנרגיה בלהגן מפני כעס, מפני רצון לפגוע, מפני נקמה וחוסר אהבה וחוסר כבוד של אחרים כלפיו. ככל שאדם יותר אוהב את עצמו אנרגיות מהסוג הזה פחות מתקיימות בתוכו, ולכן הן לא כל כך נכנסות אל שדה האנרגיה שלו".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
כדי להגשים את עצמנו באופן שאנו יכולים, כדאי לנו לעבור מהפך בנקודת המוצא שלנו לחיים. אחרת, נמשיך להיטלטל בין תחושות של הצלחה וכישלון
3 דק' קריאה
מדוע ההבנה שהכל בסדר אמורה לגרום לנו לקחת יותר אחריות, כיצד הבנה זו יכולה לגרום לנטישה עצמית, ומהו הקשר בין כל זה לטעות ודיוק
המלחמה עם האהבה עם אם כל המלחמות, והעבודה עם נטישה עצמית היא המפתח לשלום. טוהר מדברים על המציאות בה אנו חיים ומציעים דרך לחיות בעולם שונה לחלוטין
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546