טוהר מסבירים מה אנו יכולים ללמוד מאנשים שנמצאים על הרצף האוטיסטי שאנו מגדלים, חיים איתם ופוגשים אותם

"עולם זה של בני אדם נמצא בתהליך אינטנסיבי של שינוי. התודעה של בני אדם משתנה, וישנו שינוי רב שעוד צריך לקרות, ועוד יקרה, כדי לאפשר תפיסה יותר רחבה של המציאות. בני אדם צריכים במידה כזו או אחרת לצאת מהמסגרות ומהגבולות שהם רגילים לחיות בתוכם, כדי לאפשר לעצמם לחוות את רב הממדיות של החיים, של עצמם. זה, באופן כללי, מהותו של השינוי שהאנושות עוברת. ליכולת לתפוס מציאות כרב ממדית ישנן משמעויות שונות וישנם ביטויים שונים, וזה אינו רלבנטי לשאלה זו.

"בתוך השינוי של התודעה באים לעולם אלה, אשר מאופיינים עם תפיסה שונה של המציאות. יש כאלה, אשר מצליחים להשתלב עם המציאות הקיימת בעודם שומרים על תפיסת מציאות אחרת. יש כאלה אשר באים עם תפיסה אחרת של מציאות, והפער בין התפיסה שלהם לבין המציאות כפי שהיא והאנושות כפי שהיא הוא גדול יותר, וזה יוצר קשיים שונים.

"ככלל, אלו נשמות אשר בוחרות לבוא לעולם זה עם תפיסה שונה, עם מבנה שונה. כזה שהוא אינו בהכרח רב ממדי, אבל הוא מאופיין אחרת ובא לידי ביטוי אחרת. הוא יוצר אתגר, בין השאר, עבור הסובבים אותם. זאת משום שאם את רגילה לתפוס מציאות באופן מסוים ולהתנהל בה באופן מסוים, ואת פוגשת אדם שתופס מציאות באופן שונה, והשינוי הוא יותר בסיסי מהרגיל, הרי שזה יוצר אתגר – כיצד מתחברים בתוך ההבדל הזה. כיצד יוצרים שיתוף פעולה בתוך ההבדל הזה.

"זה מחייב אותך להתפתח, ולא רק אותך. זה מחייב את כל מי שנמצא בסביבתם ליצור תקשורת שונה מהמקובל, וללמוד דרך אחרת לתפוס את המציאות.

"מעבר לבחירות האישיות של נשמות אלו, באופן קולקטיבי הן נשמות שדרך הבחירה הזו באות לעזור להתפתחות של התודעה האנושית. הן מאתגרות את התפיסה המקובלת, ובכך יוצרות הזדמנות להתפתחות".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
אם אתם לא מצליחים לשנות את האמונות שגורמות לבעיות שלכם, ולא מבינים מה לא בסדר, היכנסו לקרוא את הטקסט הזה. אתם עשויים לגלות שזה לא בגללכם (אבל כן באחריותכם)
5 דק' קריאה
כדי להגשים את עצמנו באופן שאנו יכולים, כדאי לנו לעבור מהפך בנקודת המוצא שלנו לחיים. אחרת, נמשיך להיטלטל בין תחושות של הצלחה וכישלון
3 דק' קריאה
מדוע ההבנה שהכל בסדר אמורה לגרום לנו לקחת יותר אחריות, כיצד הבנה זו יכולה לגרום לנטישה עצמית, ומהו הקשר בין כל זה לטעות ודיוק
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546