תקשור ושיחה על תמיכה פנימית

אם אתם מחכים בקוצר רוח שהעולם/המצב ישתנה כבר, כדאי שתיכנסו לצפות בסרטון. מחכה לכם כאן מסר שיכול לעזור לכם

רבים מאיתנו מחכים שהמצב כבר ישתנה, שהכל יהיה אחרת. הסרטון הזה מיועד לכל מי שמרגיש ככה, בין אם ביחס למתרחש במדינה ובין אם ביחס לדברים בחיים האישיים – לטוהר יש מסר בשבילכם (והשיחה לאחר התקשור מרחיבה אותו).

רוצה לקבל מטוהר תשובות והכוונות לשאלות ולבעיות שיש בחייך? אם כן, תקשור כתוב ייתן את המענה לשאלות שלך.

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף, בדרך זו, באמצעי זה, לומר מספר מילים. לומר כמה מילים על מי שאתם כעת, על המתחולל ועל המתרחש, ועל המתהפך, בהחלט.

אנו מציעים לכל מי שרוצה שהעולם ישתנה כבר, לעצור. או מודעים לכך שהבקשה שלנו, שההצעה שלנו, מאתגרת, משום שבעצירה מתרחש מפגש עם מה שקורה כעת. המפגש עם מה שקורה כעת עשוי להיות קשה עד מאוד לבני אדם. הרגשות עשויים להיות קשים, חוסר האונים עשוי להיות קשה, ואתם מנסים איכשהו להתמודד עם כל זה. אחת הדרכים להתמודדות היא לרצות שהעולם ישתנה, להיות בתסכול על כך שהוא לא משתנה, לעסוק יותר בעתיד מתוך מקום אשר אינו מסוגל להיות בתוך מה שקורה.

אנו מציעים בפעם זו לעצור, לקחת כמה נשימות עמוקות, ולהסכים להיות בתוך מה שקורה כעת. במיוחד במה שאתם מרגישים בזמן הזה. אנו מציעים שתתנו לעצמכם יד; יותר תמיכה לרגשות שלכם, למה שאתם חווים, להתמודדויות שלכם בזמן הווה.

כיצד אתם יכולים לעזור לעצמכם בתוך המתרחש? להיות בתוך המתרחש הוא הדבר הראשון, ואולי העיקרי, שאתם יכולים לעשות למען עצמכם. פחות לעסוק בשינוי שצריך כבר להיות, ויותר ברגשות ובהתמודדויות שקיימים.

אנו מזמינים אתכם לחזור להווה. להיות עם עצמכם ולבחור מהי התמיכה שאתם צריכים, מהי העזרה שאתם צריכים, מה יכול לתמוך בכם בתוך מה שקורה. הפניית תשומת הלב באופן הזה תעזור לכם להתחזק. היא תעזור לכם להתמודד טוב יותר, ואולי אפילו להתאושש, ובאופן הזה תתרום להיווצרותו של עתיד חדש.

אלה המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

1 מחשבה על “תקשור ושיחה על תמיכה פנימית”

  1. תודה עבור התיקשור.נראה לי שלטוהר אין תרופת קסם למצב
    הקשה.מקווה שעוד יגיעו ימים טובים בפרטיות ובכלליות. שבת שלום ושקטה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 24.2.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור הראשון לשנת 2024, הניא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, טוב ורע, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

במלחמה בה כולם בטוחים שהם צודקים, האם אנו מוכנים להיות אחרת? תקשור ושיחה על תכונה אנושית עתיקה ומזיקה
11 דק' צפייה
ביקורת עצמית – ולמעשה, היחסים לנו עם עצמנו – היא מה שנמצאת במרכזו של סרטון זה. התזכורת של טוהר יחד עם תשובות של שחר לשאלה "איך עושים את השינוי?"
9 דק' צפייה
הגורם למהומות בארץ ובעולם, הדרך שבה כדאי להתייחס לכל זה, והשינוי שאנו יכולים לעבור בתקופה זו
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546