הכאב האומר "אני לא ראוי/ה" הוא אחד הגורמים העיקריים לתחושת חוסר היציבות שאנו מרגישים. הסרטון הזה עוסק בכאב, בהשפעה שלו, ובחיזוק של הידיעה "אני ראוי/ה לטוב ביותר"

בתקשור זה, טוהר ממשיכים לדבר על החשיבות של חיזוק היציבות בתוכנו. הפעם הם מדברים על גורם אחר, משמעותי, שגורם לחוסר יציבות – הכאב שאומר "אני לא ראוי/ה", ועל מה שכדאי לחזק – הידיעה האומרת "אני ראוי/ה לטוב ביותר". טוהר מרחיבים על כך, ואני מוסיף על כך עוד בשיחה לאחר מכן.

מחר, מוצאי שבת ה-24.2.24, יתקיים "מתמזגים: טוב ורע", מפגש התקשור החודשי. כל הפרטים והצטרפות כאן.

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון).

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה. אנו מבקשים הפעם להמשיך לעסוק בחשיבותה של יציבות, חשיבותה של התנועה לחיזוק היציבות בחייכם. דיברנו על כך בפעם קודמת, ואנו מבקשים לדבר על כך גם הפעם, הן לטובת מי שלא שמע או צפה בתקשור הקודם, והן לטובת מי שכן.

אנו מבקשים להזכיר לכם את היותכם ראויים לטוב ביותר. זו אמת שהיא איננה יציבה בתוך בני אדם. העובדה שהיא איננה יציבה גורמת לכם לרעוד מפחד יותר מכפי שיש צורך, ולקבל החלטות שאינן בהכרח עונות על הטוב ביותר שלכם. אתם עשויים לקבל החלטות שגויות, נגדיר זאת כך מנקודת מבט אנושית, או כאלה שמביאות לשינויים שאינם בהכרח מתיישבים והולמים את הרצונות שלכם, את החלומות שלכם, את מה שאתם מרגישים ואת מה שאתם צריכים, בהחלט.

בתוך תנועה כללית של חיזוק היציבות, אנו מזכירים לכם שאתם ראויים לטוב ביותר. הטוב ביותר הוא עניין אינדיבידואלי, הוא משתנה מאדם לאדם, ועשוי להשתנות בהתאם לתקופה בחיים, בהחלט.

אתם ראויים לטוב ביותר, ואנו אומרים זאת באופן גורף. העובדה שאתם לא תמיד מסכימים עם זה, ואולי מתנגדים או מבטלים את מה שאנו אומרים, כאילו זה לא חשוב, כל זה מעיד על החשיבות של מה שאנו מוסרים. אנו מציעים שתזכירו זאת לעצמכם, ושאם יש בכם את היכולת ויש לכם את הדרך, הביאו פעם נוספת ריפוי לאותו הכאב האומר 'אני לא ראוי/ה'. הריפוי של הכאב חשוב, משום הוא עוזר לבסס, לחזק, את ההבנה, את הידיעה, שאתם ראויים לטוב ביותר. כמו לנקז מים מביצה, וכך להפוך את האדמה ליותר ברורה ומוצקה, זה דימוי שאנו יכולים לתת לריפוי של הכאב עליו אנו מדברים.

מצאו את הדרך שלכם לרפא את הכאב ולחזק את הידיעה הזו בתוככם. זה דבר מה חשוב בתוך מציאות זו בה אתם נמצאים, המביאה קשיים שונים, פחדים ואתגרים. כל זה, כאשר הוא משתלב עם הכאב האומר 'אני לא ראוי/ה', יכול להביא לתוצאה קשה עד מאוד.

אינכם יכולים לשנות כפי שהיית רוצים את המציאות המשותפת, אבל ככל שאתם מתרפאים בתוככם, והופכים להיות יציבים בתוככם, כך אתם יכולים לחיות טוב יותר גם במציאות שהיא איננה יציבה.

זו התזכורת שלנו, זה המסר שלנו לפעם זאת.

שמחנו,

אם כך, שלום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.7.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום ראשון, ה-30.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

סדנה בה נלמד ביחד כיצד יוצרים ריפוי בעבודה עם רגשות, כוונות, צורות ואמצעים. סדנה המשלבת תקשורים של טוהר עם תרגילים, מדיטציות ושיחות. 16 מפגשים אחת לשבוע, אונליין.
 
2,240 שקלים ל-16 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

9 דק' צפייה
המלחמה שקדמה למלחמה, היא זו שמקבלת את תשומת הלב בסרטון זה. כדאי להקשיב למילים של טוהר ולמילים של שחר שבאו לאחר התקשור
7 דק' צפייה
לפחד יש מאפיינים שונים, שאם מכירים אותם יכול להיות קל יותר להתמודד עם הפחד. הסרטון עוסק ברגש הזה ובהשפעה שלנו עלינו
9 דק' צפייה
סרטון קצר על כאב רגשי, עם כמה אמיתות שחשוב להכיר בהן כדי לחיות טוב יותר עם עצמנו ובעולמנו
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546