תקשור ושיחה על לסמוך על עצמנו

כדאי לנו לסמוך על עצמנו יותר ויותר, אבל זה גם מאתגר. נקודת המבט שטוהר מביאים בסרטון תעזור לכם בדרך

אנחנו צריכים מידה של תעוזה כדי לסמוך על עצמנו. כלומר, כדי לקבל החלטות ולעשות פעולות מתוך אמון עצמי גדול יותר. מדוע תעוזה? אחת הסיבות, אומרים טוהר, היא משום שאין לנו יכולת לדעת בוודאות מה יקרה ומה נרגיש.

התקשור, והשיחה שבאה לאחריו, הם קפסולה של עידוד ותמיכה לכל מי שצריך לסמוך על עצמו יותר מבעבר.

רוצים להרגיש אחרת, לחיות אחרת, כלומר טוב יותר? אם כן, אז טוהר+ הוא המקום בשבילכם. היכנסו לכאן לפרטים.

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. אנו נפגשים פעם נוספת בדרך זו, באמצעי זה, כדי לומר מספר מילים. כדי להזכיר נשכחות, דברים שלעיתים אתם שוכחים וכדאי להיזכר בהם, לעיתים אלה דברים אינכם יודעים, שכדאי להיזכר בהם.

אנו נפגשים גם הפעם כדי להזכיר לכם שאתם יותר מכפי שאתם, שאתם יכולים לסמוך על עצמכם יותר מכפי שאתם רגילים. אנו גם נאמר שכדאי לכם להעז לסמוך על עצמכם.

פעמים רבות נדרשת תעוזה כדי לסמוך על עצמכם. אתם רגילים לפקפק, להטיל ספק, לבחון שוב ושוב, ולפעמים להשהות החלטות ואולי להימנע מהן לגמרי, כי אתם לא סומכים על עצמכם. אולי אתם סומכים על אחרים, ולא על עצמכם. בכל המצבים הללו, לסמוך על עצמכם ידרוש מידה של תעוזה. בדוה לקפיצה למים, אינכם יכולים באמת לדעת מה תרגישו ומה יקרה כאשר תהיו בתוך המים. כך גם בלסמוך על עצמכם אתם לא יודעים בדיוק מה יקרה ומה תרגישו. אתם יכולים להעז ללכת אחרי עצמכם, אחרי רצון, אחרי תשוקה, אחרי הרגשה מסוימת. אתם אינכם בוודאות יכולים לדעת מה יקרה והאם הכל יהיה בסדר והאם יהיו בעיות או אתגרים להתמודד איתם.

אנו רוצים לומר, שגם להשתהות יכול להביא איתו אתגרים, גם ההימנעות יכולה להביא איתה אתגרים. אתם עשויים לאבד את עצמכם בעודכם משתהים, בעודכם נמנעים. לאבד ביטחון, בהחלט, לאבד נחישות, ולאבד ידיעה, בהחלט.

כאשר אתם סומכים על עצמכם, אתם נזכרים שיש לכם את עצמכם. לסמוך על עצמכם אינו אומר שמה שאתם רוצים יביא תמיד לדבר הקל והפשוט והנוח והנעים ביותר. זה אומר שיש לכם את היכולות להתמודד עם מה שיבוא. גם אם הוא יכול להיות נעים באופן שמעורר אימה או מפחיד באופן שיכול להטריד אתכם, יש לכם את היכולת להתמודד עם מה שיבוא – לסמוך על עצמכם וללכת בעקבות עצמכם אומר את זה. איננו יכולים לומר שהכל יהיה קל ונעים, כשם שאינכם יכולים לומר שכל מה שקורה כעת הוא קל ונעים.

האם אתם מוכנים להחזיר לעצמכם עוד פיסה של כוח? האם אתם מוכנים לסמוך על עצמכם יותר מכפי שאתם עושים עד כה? האם אתם מוכנים להעז לעשות צעד נוסף, בחירה נוספת, עבור עצמכם, להיפתח למה שיבוא? זו השאלה, זו הבחירה, זה הצומת שבו אתם נמצאים בזמן זה.

אלו המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך שלום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 24.2.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור הראשון לשנת 2024, הניא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, טוב ורע, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

במלחמה בה כולם בטוחים שהם צודקים, האם אנו מוכנים להיות אחרת? תקשור ושיחה על תכונה אנושית עתיקה ומזיקה
11 דק' צפייה
ביקורת עצמית – ולמעשה, היחסים לנו עם עצמנו – היא מה שנמצאת במרכזו של סרטון זה. התזכורת של טוהר יחד עם תשובות של שחר לשאלה "איך עושים את השינוי?"
9 דק' צפייה
הגורם למהומות בארץ ובעולם, הדרך שבה כדאי להתייחס לכל זה, והשינוי שאנו יכולים לעבור בתקופה זו
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546