שיחה על זכות ותקשור על שבי

מהו השבי בו כולנו נמצאים, וכיצד משתחררים ממנו? שיחה ותקשור על התפיסות שמגבילות אותנו ושוללות מאיתנו חופש

ביום שבו החמאס הבטיח לשחרר קבוצה ראשונה של טופים, טוהר מדברים על השבי התודעתי בו אנו חיים, ומכוונים אותנו כיצד להתשחרר ממנו. השיחה שקדמה לתקשור, על הזכות שלנו לחוות את מה שאנו חווים גם אם אחרים סובלים יותר מאיתנו, מתחברת היטב לתקשור הזה.

ניפגש במוצ"ש ב"הפנים השונות של האהבה", המפגש האחרון בסדרה העוסק בהומור. כל הפרטים והצטרפות כאן.

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, לומר מספר מילים. אנו מבקשים להזכיר לכם שישנם כבלים שאתם יכולים לשחרר את עצמכם מהם. ישנן מגבלות שאתם יכולים לשחרר את עצמכם מהן.

אתם עוסקים רבות בשבי ובחטופים ובאלו שמשתחררים ובאלו שלא. רבים מכם חווים חוסר אונים גדול מאוד אל מול מציאות, וחוסר אונים בא עם כעס ותסכול וייאוש ופחד.

אנו איננו יכולים לומר שאתם יכולים לעשות דברים שבאופן מהיר ומיידי ישפיעו על המציאות הקולקטיבית, אבל אתם בהחלט יכולים לעזור לעצמכם.

אנו מציעים שתבחנו באילו תפיסות אתם שבויים, באילו אמונות, באילו הרגלים. מתוך כל זה, האם ישנו דבר מה אחד שאתם יכולים לשחרר את עצמכם ממנו? האם ישנו דבר מה אחד שאתם מוכנים ואתם רוצים ובוחרים להסתכל עליו מחדש? אולי מגבלה זו אינה חייבת להישאר, אולי התפיסה הזו, שמונעת מכם לעשות כך או כך, לא חייבת להישאר. אולי אתם בשלים ומוכנים ללמוד אחרת; לתת לעצמכם יותר חופש, מרחב נשימה והרגשה ופעולה גדול יותר.

זה מה שאנו מציעים לכם בזמן הזה – קחו את מה שמתרחש ולימדו ממנו. קחו את מה שמתרחש והתפתחו בעזרתו. באופן הזה אתם יכולים לסייע לעצמכם, ליצור לעצמכם חופש גדול יותר ורווחה גדולה יותר. אתם יכולים, באופן יותר מעודן, ואולי יותר איטי, להשפיע גם על תודעה ומציאות קולקטיבית.

אלו המילים שלנו, ההצעה שלנו לפעם זה.

שמחנו,

אם כך שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 24.2.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור הראשון לשנת 2024, הניא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, טוב ורע, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

במלחמה בה כולם בטוחים שהם צודקים, האם אנו מוכנים להיות אחרת? תקשור ושיחה על תכונה אנושית עתיקה ומזיקה
11 דק' צפייה
ביקורת עצמית – ולמעשה, היחסים לנו עם עצמנו – היא מה שנמצאת במרכזו של סרטון זה. התזכורת של טוהר יחד עם תשובות של שחר לשאלה "איך עושים את השינוי?"
9 דק' צפייה
הגורם למהומות בארץ ובעולם, הדרך שבה כדאי להתייחס לכל זה, והשינוי שאנו יכולים לעבור בתקופה זו
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546