שיחה על גילויים ותקשור עם FOMO

הגילויים הדרמטיים של החודש האחרון, והפחד הידוע מלפספס, הם שני הנושאים בהם אנחנו – שחר וטוהר – עוסקים בהם בסרטון זה

חודש מאי, שזה עתה הסתיים, היה חודש של "התפוצצות של אמת", כך אמרו טוהר כאשר הוא התחיל. האם חוויתם זאת? מה גיליתם בחודש שחלף?

בסרטון, אחרי השיחה על הגילויים של החודש האחרון, מגיע התקשור של טוהר. הם עוסקים באחד הפחדים הפופולאריים ביותר, הפחד מלפספס. אני מציע שאל תפספסו את מה שיש להם לומר 😉

אם אתם רוצים ללמוד תקשור, דעו שבעוד שבוע, יום שישי ה-9.6, אני פותח סדנה חדשה בתל אביב. כל הפרטים והצטרפות כאן.

(התקשור הכתוב אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה. לומר כמה דברים, שהפעם מיועדים יותר למי שחווה מעין התפזרות, בהחלט.

יש כאלה שזו החוויה שלהם בזמן הזה, שהם מוצאים את עצמם מתפזרים, כמו הולכים לאיבוד בין אפשרויות, בין גירויים, בין רעיונות, בין תשוקות ובין רגשות. יש רבים שמרגישים שהם מאבדים את עצמם, ולא יודעים כל כך מי הם בזמן הזה. כאשר זה קורה וזה קורה, וזה אפשרי וזה אפשרי, וזה הרגש וזה הרגש, אז מי אתם בתוך זה?

אנו מציעים לכל מי שחווה את הדברים באופן הזה, לעצור ולחזור פנימה, לעצור ולחזור אל תוך עצמכם. אנו מציעים לעצור, ואם אפשר, לנשום, זה בהחלט יכול לעזור. לקחת נשימה עמוקה, בהחלט, ומתוך זה, מתוך זה, להמשיך.

להחזיר את תשומת הלב פנימה, אל תוך מה שקורה לכם כעת, ומתוך זה להמשיך.

אנו לא מציעים רק תרגיל נשימה, אלא גם תרגיל בתשומת לב, משום שחלק ממה שגורם לכם להתפזר הוא פחד. פחד שאומר שיש מה לפספס, פחד שאומר שיש מה להחמיץ, פחד שאומר שיש החלטה נכונה אבל אולי יש החלטה נכונה יותר. פחד שאומר שאם אתם לא תעשו את מה שאפשר ולא תגשימו את כל מה שצריך ולא תהיו בכל מה שיש, אז אתם תפסידו, ואתם תישארו בלי.

הפחד הזה מניע אתכם למירוץ. מירוץ להספיק, מירוץ לעשות, מירוץ להרגיש, מירוץ לממש, מירוץ להגשים. אבל בדרך אתם עשויים לאבד את עצמכם ולהישאר בסופו של דבר – לא רק בסוף, אלא בדרך – בלי עצמכם. אותו הדבר שממנו אתם מפחדים, הוא הדבר שעשוי לקרות.

אנו מציעים שתחזרו לעצמכם, ותנשמו, ותתנו מקום לפחד. תשימו לב שהוא קיים ותשימו לב לעצות שלו, לרעיונות שלו, לאופן שבו הוא מכוון אתכם. תכירו את האופן שבו הוא מדבר, כדי שתוכלו להבדיל יותר בקלות בין הפחד לבין האמת.

אם הפחד אומר שעליכם להספיק עוד ועוד כי אחרת תישארו בלי, מה היא האמת? מה באמת אתם רוצים? מה באמת חשוב לכם? מה באמת נכון? מה באמת אתם מרגישים?

אם את הדבר החשוב ביותר שיכול להיות לכם, שזה אתם עצמכם, יש לכם כעת; ואם אתם מחזקים את הקשר אליכם עצמכם עוד ועוד; מה אז יהיה חסר? מה אז יהיה נכון לעשות, להיות? מה אז יהיה באמת הרצון?

קחו נשימה ותחזרו לעצמכם, ותחזקו את הקשר עם עצמכם. הרבה ממה שחסר לכם נמצא בתוככם, ואינכם צריכים לחפש אותו עוד ועוד.

זה מה שאנו מציעים בזמן הזה. זה נכון לא רק לזמן הזה, אבל בכל זאת אנו נותנים לכך דגש בנקודת זמן זו, משום שאנו מזהים אנשים שונים רבים הנמצאים במצב שכזה. המירוץ הזה אינו באמת מאפשר התפתחות, הוא אינו באמת תומך, אלא הוא יוצר בדיוק את הדבר שממנו אתם מפחדים.

זו ההצעה שלנו כיצד להכיר את עצמכם, להתמודד עם עצמכם, לבחור יותר נכון עבור מי שאתם.

שמחנו,

אם כך, שלום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.7.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

9 דק' צפייה
המלחמה שקדמה למלחמה, היא זו שמקבלת את תשומת הלב בסרטון זה. כדאי להקשיב למילים של טוהר ולמילים של שחר שבאו לאחר התקשור
7 דק' צפייה
לפחד יש מאפיינים שונים, שאם מכירים אותם יכול להיות קל יותר להתמודד עם הפחד. הסרטון עוסק ברגש הזה ובהשפעה שלנו עלינו
9 דק' צפייה
סרטון קצר על כאב רגשי, עם כמה אמיתות שחשוב להכיר בהן כדי לחיות טוב יותר עם עצמנו ובעולמנו
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546