סרטון בו מדוברים דברים ש(כנראה) שמעתם בעבר, אבל חשוב לשמוע גם עכשיו

אין שום דבר חדש במה שאני וטוהר מביאים בסרטון הזה, אבל התזכורות שתמצאו כאן יכולות להיות ממש חשובות, הן ביחס לרגשות שאתם מרגישים והן ביחס לאהבה. כדאי לצפות.

קורס הקיץ "המעבר לתודעת יש" מתחיל ב-18.6. 12 פגישות אונליין של קורס מתוקשר יחיד ומיוחד. כל הפרטים כאן.

(התקשור הכתוב מתחת לסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה; לומר מספר מילים, להזכיר לבני אדם את מה שלפעמים קל לשכוח.

אנו מבקשים להזכיר לכם שאתם אהובים. גם אם אתם לא אוהבים את עצמכם; גם אם האנשים שאתם רוצים שיאהבו אתכם לא אוהבים אתכם; גם אם לא כל מי שקיים בחייכם אוהב אתכם. גם אז, אתם עדיין אהובים.

אנו רוצים להביא את המסר הזה בנקודת הזמן הזו. אנו רוצים להזכיר זאת בתקווה או מתוך כוונה, שתעצרו לרגע, ואולי, בעזרת המילים שלנו, תיפתחו מעט, אולי תסכימו להרגיש זאת, את מה שאנו אומרים. אולי תסכימו להרגיש את זה שאתם אהובים, ושיש אהבה שמקיפה אתכם, שאתם חלק ממנה כל הזמן.

עצמו עיניים לרגע והביעו כוונה, ודמיינו את עצמכם נפתחים לאהבה. אפשרו לה, אפילו אם לרגע קצר, להיכנס אל המרחב שלכם ולחבק אתכם ולעטוף אתכם, כך שתדעו שאתם עטופים, תדעו שאתם אהובים ושאתם נמצאים ביחד, בהחלט.

זה מה שאנו מציעים בזמן הזה, ואנו מציעים זאת לא רק עבור הזמן הזה, אלא עבור כל נקודה בזמן בתוך מסע חייכם, שבה אתם מרגישים שאתם זקוקים לכך, כאשר שכחתם שאתם זקוקים לדעת שאתם אהובים.

עשו זאת כרגע, ובכל רגע שבו זה נחוץ. עצמו עיניים והיפתחו, אפילו במעט.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.7.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

9 דק' צפייה
המלחמה שקדמה למלחמה, היא זו שמקבלת את תשומת הלב בסרטון זה. כדאי להקשיב למילים של טוהר ולמילים של שחר שבאו לאחר התקשור
7 דק' צפייה
לפחד יש מאפיינים שונים, שאם מכירים אותם יכול להיות קל יותר להתמודד עם הפחד. הסרטון עוסק ברגש הזה ובהשפעה שלנו עלינו
9 דק' צפייה
סרטון קצר על כאב רגשי, עם כמה אמיתות שחשוב להכיר בהן כדי לחיות טוב יותר עם עצמנו ובעולמנו
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546