כדאי שניתן לעצמנו את החופש להרגיש את כל מה שאנו מרגישים בזמנים קשים אלה, אבל כדאי לממש את ההזדמנות שנפתחת בפנינו דווקא עכשיו

בתקופה מטלטלת בה הרבה דברים מתפרקים, אנו מוצפים ברגשות קשים של כעס, פחד, כאב וצער. אך תקופה זו מביאה איתה גם הזדמנות להתחדשות, כלומר זמן שבו אפשר להניח את היסודות לעתיד חדש. התקשור והשיחה עוסקים בזה.

מוזמנים להצטרף למפגש "מתמזגים: בסדר ולא בסדר", שמתקיים במוצ"ש ה-27.4, בזום. כל הפרטים והצטרפות מכאן.

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, לומר מספר מילים על עולם זה שמתהפך, על ההזדמנויות שיש בזמנים שבהם הכל נמצא בתהפוכה כה עמוקה. זו ההזדמנות לפגוש את עצמכם, לברר עם עצמכם מה אתם צריכים ומה אתם רוצים, מה אתם מרגישים ועל מה אתם חולמים.

דווקא בזמנים בהם הסדר המוכר מתפרק, אתם יכולים להתחדש. זה עניין לא פשוט, משום שכאשר הדברים המוכרים מתפרקים ישנו פחד רב. ישנו כעס, וישנו כאב ועצב לעיתים. בתוך רגשות כאלה אתם יותר עסוקים במה היה, ופחות נותנים תשומת לב למה יכול להיות. אנו מציעים שזה בסדר להרגיש את מה שאתם מרגישים, בהחלט; אתם אינכם צריכים להיות חזקים או מאוזנים. אתם יכולים לתת לעצמכם לעבור את מה שאתם עוברים מבחינה רגשית.

בו זמנית אנו מציעים שתשאירו פתח לשאלות חדשות, למפגש חדש עם עצמכם. מה אתם צריכים, מה אתם רוצים, מה אתם מרגישים ועל מה אתם חולמים? תשאלו את עצמכם שאלות חדשות, תשאלו מחדש שאלות קיימות. תשאלו, תכירו את עצמכם היום, כמו מפגש ראשון עם עצמכם. תכירו את עצמכם מחדש כדי לגלות לא רק ממה אתם נפרדים אלא גם לאן אתם הולכים. מתוך התשובות שתקבלו לשאלות, תוכלו לתכנן תוכניות, להניח כוונות ולעשות פעולות, שיניעו אתכם בכיוון שנכון לכן, בהחלט.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

6 דק' צפייה
למרות האכזבות והפגיעות וחוסר האמונה, טוהר מציעים לנו להתחבר לתקווה. תקשור ושיחה על הכוח שנמצא בתוכנו
7 דק' צפייה
לכוח שלנו כבני אדם ישנן מגבלות, וכדאי להכיר בהן. אחרת אנו נמשיך להיות מתוסכלים, מאוכזבים וכועסים, ולא ניצור את הטוב האפשרי עבורנו
11 דק' צפייה
בזמן שבו קל להרגיש אכזבה מהמתרחש במדינה ו/או בחיים האישיים שלנו, כדאי לעצור ולהעריך את השינויים המתרחשים ואת היכולת שלנו ליצור שינויים נוספים
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546