שיחה על פחד ההגשמה ותקשור על פייק ניוז

האם זה הגיוני לפחד דווקא כמשהו טוב קורה? וכיצד מתמודדים עם פייק ניוז בחיים שלנו? הסרטון עוסק בשני נושאים חשובים אלה

הסרטון עוסק בשני נושאים רלבנטיים לא רק לתקופה הזו, אלא לחיים באופן כללי. בתחילה אני מדבר על הפחד וההתנגדות שאנו עשויים להרגיש דווקא כאשר אנו מגשימים חלום או רצון. תגובה לא הגיונית? לא ממש.

לאחר מכן טוהר מדברים על החשיבות של החיבור לעצמנו, כדי שנדע כיצד להתמודד עם שטף של מידע, שחלקו אמת וחלקו לא. מידע שמגיע מגורמים חיצוניים כמו גם מתוכנו אנו.

רוצה לקבל תשובות מטוהר לבעיות ולקשיים שיש בחייך? אם כן, תקשור כתוב ייתן את המענה לשאלות שלך.

(התקשור הכתוב נמצא מתחת לסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, כדי לומר מספר מילים; כדי להזכיר לבני אדם לסמוך על עצמם. זה מה שאנו מציעים לכם לזכור, ואת זה אנו מציעים לכם לחזק – לסמוך על התחושות שלכם, על האינסטינקטים או אינטואיציות, לסמוך על הגוף שלכם, בהחלט.

אתם נמצאים בזמנים בהם עובר הרבה מידע. חלקו נכון, חלקו לא. המידע הזה מגיע מכלי תקשורת והוא מגיע גם מבני אדם, והוא לפעמים מגיע גם מהמחשבות שלכם. גם השכל שלכם יודע לייצר פייק ניוז. ככל שאתם מחוברים לחוויה שלכם, אתם יכולים יותר לברור מה נכון ומה לא.

כדאי לסמוך על עצמכם. מה התחושה הפנימית אומרת לכם? מה האינטואיציה או האינסטינקט אומרים לכם? כיצד אתם מרגישים בגוף לנוכח מידע מסוים? האם אתם מתכווצים או אולי אתם מתרחבים?

כדאי לשים לב לניואנסים עדינים של תחושות. מעבר להתלהבות ראשונית או רתיעה ראשונית, מה היא התחושה העמוקה יותר? התחושה הראשונית יכולה לתעתע. אתם יכולים להתכווץ לנוכח אמת ולהתלהב לנוכח שקר. אבל אם תעמיקו פנימה את תשומת הלב שלכם, אז אתם תגלו את התחושה היותר עמוקה. יש בכם חלק אשר יודע שזה אינו נכון או שזה כן נכון. הוא החלק אשר מכוון אתכם בדרך, ועליו כדאי לסמוך. כדאי לסמוך עליו גם אם הוא לא הגיוני, כדאי לסמוך עליו גם אם הוא שונה ממה שאומרים בסביבה שלכם. גם אם אף אחד לא מבין אתכם או תומך בכם, כדאי לסמוך עליו. עשו זאת יותר ויותר. זה עוגן חשוב שכדאי לחזק בזמנים אלה, גם עבור מה שיבוא בהמשך.

בתוך תהליך זה של חיבור, יותר ויותר מידע יעבור. חלקו יהיה אמת וחלקו לא, וככל שאתם יותר תסמכו על עצמכם, כך יהיה לכם יותר קל להתנהל בעולם הזה, שיש בו פיתויים והצעות, כאלה שמלהיבות וכאלה שמרתיעות.

זו התזכורת שלנו, זו ההצעה שלנו לזמן זה.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

10 דק' צפייה
מה שאנחנו יודעים יכול לתת לנו ביטחון, אבל גם יכול לגרום לסבל ומצוקה. הסרטון עוסק באחד האתגרים הניצבים בפני מי שרוצה להיות ולחיות טוב יותר
8 דק' צפייה
זמן בו אנו מתבקשים לבחור מחדש באמת שלנו, למרות ועם הפחד שבחירה זו יכולה לעורר. הסרטון עוסק בשער הבחירה הנוכחי וכיצד לעזור לעצמנו עם מה שאנו מרגישים
7 דק' צפייה
האם אנו באמת צריכים להסתיר את החולשה שלנו כי להסתדר בחיים? האמת הפוכה מכך. בסרטון הזה נמצא הסבר מדוע ההסתרה של החולשה מחלישה
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546