שיחה על עדינות ותקשור על התהפוכה של האנושות

העדינות שאנו צריכים והשינוי שהזמן הזה מאפשר לנו ליצור, הסרטון עוסק בכל זה

אלה ימים קשים לרבים מאיתנו, ובתחילתו של הסרטון אני מזכיר שני דברים שכדאי להיזכר בהם וליישם ואתם בזמנים מאתגרים (ובכלל בחיים). בתקשור, טוהר מסבירים מדוע הזמנים הללו כל כך מאתגרים – הם מדברים על המתרחש ב"רובד האנרגטי" של המציאות, ומעודדים אותנו לא לוותר על עצמנו.

רוצים להרגיש אחרת, לחיות אחרת, כלומר טוב יותר? אם כן, אז טוהר+ הוא המקום בשבילכם. היכנסו לכאן לפרטים.

(התקשור הכתוב נמצא מתחת לסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים מפגש נוסף באמצעי זה, בדרך זו, כדי לומר מספר מילים ביחס למתרחש, ביחס למה שמתהפך. אנו רוצים לומר שבתוך האירועים, בתוך ההתרחשויות, ישנה גם התרחשות שהיא אנרגטית. כלומר, גם ברובד האנרגטי של המציאות, אם אפשר לתאר זאת כך, מתרחש שינוי.

אפשר לומר שזה הוא העיקר של השינוי, שכן הכול הוא אנרגיה ואין באמת רובד אנרגטי ורובד לא אנרגטי. אנו מציגים את הדברים בכל זאת באופן הזה, בשביל לעזור לכם לצאת מעט מהחוויה וההסתכלות החומרית, התלת-ממדית, אל ההיבט הרב-ממדי של המציאות, שהוא, במילים אחרות, הרובד האנרגטי.

אנו מבקשים לומר שגם ברובד הזה מתרחשת תהפוכה. אפשר לומר שדברים חוזרים למקומם. דברים אשר היו נעוצים, אשר היו תפוסים ואחוזים במשך עידנים רבים, משתחררים ומתפרקים וחוזרים למקור שלהם. אנו מתייחסים לתפיסות, לאמונות לגבי האופן שבו מציאות צריכה להיות, לגבי האופן שבו האדם בעיני עצמו צריך להיות. תפיסות שאומרות מה מותר ומה אסור, מה בסדר ומה לא בסדר. התהפוכה המתרחשת מאפשרת התפרקות של אותן התפיסות והחזרה למקור שלהן, כך שיהיה יותר חופש ויותר שחרור בעולם זה של בני אדם.

אתם יכולים לומר שזה לא בדיוק מה שקורה, שכן ישנם בני אדם רבים אשר מבקשים לנעוץ מחדש את התפיסות הישנות במקומן, ולהשתמש בכל הכוח שיש להם, ואולי אפילו להמציא כוח כדי לוודא שדבר לא ישתנה, שדבר לא יזוז. אנו יכולים לומר שתגובה זו של בני אדם היא תגובה של פאניקה, והיא נובעת מאותה תהפוכה שאנו מתארים.

בני אדם מגיבים לתהפוכה הזו המתרחשת בתודעה האישית שלהם ובתודעה הקולקטיבית ובמציאות הקולקטיבית. הם מבקשים לחבל, לעצור את השינוי ולהחזיר את הדברים לאופן שבו הם היו. התוצאה היא מאבק, התוצאה היא לעתים מלחמה, אבל השינוי הוא בלתי נמנע. הוא ניתן לעיכוב או לחבלה אבל לא לעצירה.

תהפוכה אכן מתרחשת. התפיסות המקבעות אתכם במקומכם הולכות ומתפרקות, כך שהפוטנציאל לממש את חופש הבחירה הופך להיות יותר בר מימוש. אתם יכולים לבחור יותר בקלות מי להיות וכיצד אתם רוצים לחיות, מי אתם באמת מעבר להסתרה, מעבר למסכות, מעבר להטעיות. מי אתם, האמת הזו יכולה להתגלות יותר ויותר, ואנו מעודדים אתכם לגלות אותה, אנו מעודדים אתכם להתגלות, בהחלט.

בזמן הזה שבו אנו נפגשים זה מה שאנו מציעים. הרשו לעצמכם להשתנות. הרשו לעצמכם אפילו להתפרע, לשבור עוד כמה גבולות, כדי להגביר את הביטוי האישי שלכם בעולם הזה. עשו זאת מתוך כבוד עצמי, מתוך כבוד לעולם, ומבלי להתנצל, שכן אין בכך צורך. זו הזכות שלכם להיות כפי שאתם רוצים להיות, ואתם יכולים לממש אותה יותר בקלות.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

6 דק' צפייה
למרות האכזבות והפגיעות וחוסר האמונה, טוהר מציעים לנו להתחבר לתקווה. תקשור ושיחה על הכוח שנמצא בתוכנו
7 דק' צפייה
לכוח שלנו כבני אדם ישנן מגבלות, וכדאי להכיר בהן. אחרת אנו נמשיך להיות מתוסכלים, מאוכזבים וכועסים, ולא ניצור את הטוב האפשרי עבורנו
11 דק' צפייה
בזמן שבו קל להרגיש אכזבה מהמתרחש במדינה ו/או בחיים האישיים שלנו, כדאי לעצור ולהעריך את השינויים המתרחשים ואת היכולת שלנו ליצור שינויים נוספים
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546