הגורם למהומות בארץ ובעולם, הדרך שבה כדאי להתייחס לכל זה, והשינוי שאנו יכולים לעבור בתקופה זו

המהומות, שיש בארץ בפרט ובעולם בכלל, רק הולכות ומתגברות. טוהר מסבירים מדוע זה הכרחי – הם מסבירים מה גורם לזה, היכן טמון האתגר, איזה שינוי אנו עוברים ואיזה שינוי כדאי לנו לעבור בהמשך הדרך.

לכל הפרטים ולהזמנה של תקשור אישי, כתוב, לפסח, נמצאים כאן.

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים.

מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, לומר מספר מילים ביחס למי שאתם, ביחס למתרחש בעולם זה, ביחס למהומות המתקיימות בעולם זה.

ככל שבני אדם מתחברים יותר לעצמם, כך הם הופכים להיות פחות ופחות סובלניים לשליטה של אחרים. התנועה הזו, המגמה הזו, יוצרת מהומות. המהומות הן תולדה של העובדה שאנשים פחות סובלניים לשליטה של אחרים, בעוד שאחרים אינם סובלניים כלפי הרעיון שהם צריכים לוותר על האפשרות לשלוט באחרים. אלה רוצים להמשיך לשלוט, אלה רוצים פחות ופחות לחיות לתחת שליטה של אנשים שאינם מתחשבים בהם ואינם רוצים בטובתם. התוצאה של כל זה היא המהומות, המתקיימות באופנים שונים ובדרכים שונות בעולם זה של בני אדם.

אנו מבקשים לומר, שככל שמהומות אלה מעוררות פחד, יש בהן גם חשיבות רבה. הן מעידות על התעוררות, הן מעידות על התחזקות, והמגמה הזו היא חשובה.

התהליך אכן כואב, בהחלט, וישנו סבל כתוצאה מכך. אינכם יכולים בקלות או בפשטות להשתחרר ממנגנונים עתיקים של שליטה. זה אינו יכול להיות כה קל כפי שהייתם רוצים. זאת מאחר ואין מדובר בבני אדם אחרים, שצריכים להבין שהם אינם יכולים לשלוט עוד. אתם עצמכם, בתוככם, צריכים להבין שאתם אינכם יכולים לשלוט בעצמכם כפי ששלטתם בעבר, גם אם אינכם מבינים זאת לגמרי.

המהומה היא לא רק חיצונית, היא גם פנימית. זו מהומה בעצמכם, בתוככם, בין ההחזקות של הביטחון שאתם חווים לבין ההרגל שאתם מכירים, לשמור על שליטה עצמית.

כל בני האדם אינם מבינים שהעדר שליטה הוא הבסיס לשיתוף פעולה, הוא הבסיס לשגשוג ורווחה. מאחר וההבנה הזו אינה קיימת באופן מחא, ישנן מהומות. זה מה שקורה, וכך צריך להיות.

אנו מציעים לכל מי שבוחר בכך, לחזק בתוככם את ההבנה, שאתם ראויים לחופש, לשחרור, שאינכם צריכים שליטה, שאתם אינכם באמת צריכים לשלוט בעצמכם כדי לחיות טוב את חייכם. זה מה שאנו מציעים לכם בזמן זה.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

6 דק' צפייה
למרות האכזבות והפגיעות וחוסר האמונה, טוהר מציעים לנו להתחבר לתקווה. תקשור ושיחה על הכוח שנמצא בתוכנו
7 דק' צפייה
לכוח שלנו כבני אדם ישנן מגבלות, וכדאי להכיר בהן. אחרת אנו נמשיך להיות מתוסכלים, מאוכזבים וכועסים, ולא ניצור את הטוב האפשרי עבורנו
11 דק' צפייה
בזמן שבו קל להרגיש אכזבה מהמתרחש במדינה ו/או בחיים האישיים שלנו, כדאי לעצור ולהעריך את השינויים המתרחשים ואת היכולת שלנו ליצור שינויים נוספים
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546