ביקורת עצמית – ולמעשה, היחסים לנו עם עצמנו – היא מה שנמצאת במרכזו של סרטון זה. התזכורת של טוהר יחד עם תשובות של שחר לשאלה "איך עושים את השינוי?"

טוהר מזכירים לנו לתמוך בעצמנו יותר מכפי שאנו רגילים, ולהביא מודעות וריפוי למקומות/תחומים/זמנים בהם אנו קשים עם עצמנו. התקשור, והשיחה שבאה לאחר מכן, עוסקים בכל זה.

אם אתם רוצים לקבל תקשור אישי, כתוב, מטוהר, היכנסו לכאן לכל הפרטים ולהזמנה.

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, לומר מספר מילים. לומר מספר מילים ביחס למי שאתם, ביחס למי שאתם הופכים להיות. אנו מבקשים לומר ביחס למי שאתם כעת, ביחס למערכת היחסים הנוכחית שלכם עם עצמכם.

אנו מציעים, למי שרוצה בכך, לשים לב לתחומים או מצבים או זמנים, בהם אינכם תומכים בעצמכם. בהם, במקום שתהיה בתוככם יד תומכת, יש בכם יד קשה, יד מצליפה. יד מרחיקה. אנו מציעים שתביאו מודעות וריפוי להיבט זה במערכת היחסים שלכם עם עצמכם. מה הופך אתכם לבלתי ראויים לתמיכה בעיניי עצמכם? במילים אחרות, מה הופך אתכם לראויים להצלפה בעיני עצמכם?

אם אתם יכולים לראות דברים מעט אחרת, לתת לעצמך יותר תמיכה מכפי שאתם רגילים. אולי מה שאתם רגילים לא לאהוב בעצמכם אינו באמת בעיה כה גדולה, אולי זה אינו דבר כה מיוחד שיש להסתירו, שיש להתבייש בו, שיש להעניש את עצמכם על עצם קיומו. אולי אתם כן יכולים להיות מי שאתם, למרות שזה נראה לכם אפילו מדע בדיוני. אולי זה אפשרי שתרגישו נוח בתוך עצמכם, גם בתחומים בהם אינכם מרגישים בנוח, משום שאתם בטוחים שמשהו בכם לא בסדר.

ישנה הרבה אשמה, ישנה הרבה בושה, והרבה ביקורת בתוך בני אדם. אנו איננו יכולים לומר שדבר דבר מה שאפשר לשנות בבת אחת ובאופן מוחלט, אבל אנו יכולים לומר בנקודת זמן זו, שתתמכו בעצמכם יותר מכפי שאתם רגילים. הציפייה שאחרים יכולים לעשות זאת, יכולה להוביל להרבה אכזבה. אתם תתקשו למצוא תמיכה כאשר אתם אינכם תומכים בעצמכם, ואתם תתקשו לקבל תמיכה, גם כאשר היא קיימת, אם אינכם תומכים בעצמכם. אנו מציעים שתחזרו פנימה, ותביאו מודעות וריפוי לאותה הצלפה פנימית. להתחיל לראות אחרת, אולי למרות הכל, למרות מה שחוויתם ולמדתם והבנתם, אולי למרות כל זה, אתם כן בסדר.

אלה המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

6 דק' צפייה
למרות האכזבות והפגיעות וחוסר האמונה, טוהר מציעים לנו להתחבר לתקווה. תקשור ושיחה על הכוח שנמצא בתוכנו
7 דק' צפייה
לכוח שלנו כבני אדם ישנן מגבלות, וכדאי להכיר בהן. אחרת אנו נמשיך להיות מתוסכלים, מאוכזבים וכועסים, ולא ניצור את הטוב האפשרי עבורנו
11 דק' צפייה
בזמן שבו קל להרגיש אכזבה מהמתרחש במדינה ו/או בחיים האישיים שלנו, כדאי לעצור ולהעריך את השינויים המתרחשים ואת היכולת שלנו ליצור שינויים נוספים
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546