לפחד יש מאפיינים שונים, שאם מכירים אותם יכול להיות קל יותר להתמודד עם הפחד. הסרטון עוסק ברגש הזה ובהשפעה שלנו עלינו

הסרטון הזה מיועד, בעיקר, לכל מי שמרגיש שהפחד משתלט, שהחוויה של פחד/חרדה הפכה להיות אינטנסיבית. בתקשור, טוהר מזכירים דבר מה שקל לשכוח כאשר הפחד מציף אותנו; ובשיחה לאחר מכן, שחר מדבר על חמשת המאפיינים של הפחד, שכדאי להכיר אותם.

רוצה לקבל מטוהר תשובות והכוונות לשאלות ולבעיות שיש בחייך? אם כן, תקשור כתוב ייתן את המענה לשאלות שלך.

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, לומר מספר מילים לבני אדם, במיוחד לאלו אשר הפחד שוטף אותם, ממלא אותם, עד שלא נותר דבר.

לכם אנו מבקשים להציע, שהפחד אינו אומר אמת. הוא אינו תמיד מציג את מלוא התמונה. פעמים, הפחד מציג חלק מהתמונה, פעמים אחרות הוא מציג תמונה הפוכה לגמרי מהמציאות. הוא אינו מציג את מלוא התמונה, וכדאי לזכור זאת.

אכן, ישנם קשיים בעולם זה וישנן בעיות, בהחלט. אך אתם אינכם יכולים לדעת במאת האחוזים מה בדיוק יקרה. גם אנו לא, בהחלט לא. אנו יכולים לראות כיוונים אבל אנו לא יכולים לראות בדיוק מה יקרה, איננו יכולים לראות מתי בדיוק יקרו דברים. העתיד פתוח, העתיד גמיש.

בכל בני האדם ישנו החלק אשר קורא עתידות. זהו הפחד שלכם, אשר אומר לכם באופן מובהק ומוחלט מה יקרה בעתיד.

בני האדם מתחלקים לשתי קבוצות. אלה המחפשים קוראי עתידות מחוצה להם, שיגידו להם מה יקרה, ואלה שלא מאמינים שאפשר לדבר עם רבדים אחרים של הקיום. ויש את אלה, כמובן, אשר מכירים באפשרות לדבר עם עוד רבדים, אבל גם מבינים שלא ניתן לדעת בדיוק מה יקרה ומתי. המשותף לכולכם הוא שבכולכם קיים קורא עתידות. מעין נביא, נביא זעם, נביא פחד, בהחלט.

אנו מציעים להטיל ספק בנביא הזה, לא ללכת אחריו בעיניים עצומות. הפחד אינו דובר אמת ואינו מראה את מלוא התמונה, אם בכלל. ישנן אפשרויות שאינכם תמיד יכולים לראות, בהחלט. ישנן התפתחויות שיכולות להתממש, שאינכם יכולים לראות.

במקום לעסוק באובססיביות בעתיד, להיכנס לחרדה מפניו או לקוות לו, אנו מציעים שתפנו את תשומת הלב להווה, למי שאתם עכשיו. פעם אחר פעם תגלו מה אתם מרגישים ומה אתם צריכים ומה אתם רוצים, כיצד אתם יכולים לעזור לעצמכם, איזו עזרה אתם צריכים. תשומת הלב לעצמכם, והתמיכה שלכם בעצמכם, העזרה שאתם יכולים לקבל, הריפוי שאתם יכולים ליצור, אלה הדברים המשמעותיים שיכולים לשנות את הנתיב בו אתם הולכים לטובה, גם אם כעת זה אינו נראה לטובה כלל וכלל.

אלו המילים שלנו פעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.7.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

7 דק' צפייה
דאגות יכולות להניע אותנו לפעולה והן יכולות להכביד אלינו עד מאוד. הסרטון הזה מיועד לכל מי שטובע בתוך ים של דאגות
9 דק' צפייה
המלחמה שקדמה למלחמה, היא זו שמקבלת את תשומת הלב בסרטון זה. כדאי להקשיב למילים של טוהר ולמילים של שחר שבאו לאחר התקשור
9 דק' צפייה
סרטון קצר על כאב רגשי, עם כמה אמיתות שחשוב להכיר בהן כדי לחיות טוב יותר עם עצמנו ובעולמנו
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546