שיחה על יחסים ותקשור על יציבות

כיצד אנו יכולים לחיות טוב עם עצמנו ועם האנשים בחיים שלנו? ומה לעשות בזמנים כמו אלה, בהם המציאות פחות יציבה מהרגיל? שני הנושאים הללו מקבלים התייחסות בסרטון זה

אני ממשיך במנהג החדש, להקדים שיחה לתקשור השבועי. יותר נכון, סוג של מונולוג – משהו שחשוב לי לומר מתוך החוויה שלי וההסתכלות שלי על המציאות. הפעם הנושא הוא יחסים, וליתר דיוק, איך כדאי שנתייחס לעצמנו ואחד לשני, ומה באמת אפשר לצפות לו מאחרים, ומה לא.

בתקשור טוהר מדברים על היציבות שהולכת ונעלמת, על הפחדים שמתחזקים כתוצאה מכך, ועל המאמץ שאנשים נכנסים אליו כדי להשיג יציבות בכל מחיר. הם מתארים מציאות שרבים חווים אותה, ומזכירים לנו דרך אפקטיבית לעזור לעצמנו לחיות טוב יותר, במציאות שלא צפויה לחזור ולהיות יציבה בקרוב.

(התקשור הכתוב נמצא מתחת לסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, לומר מספר מילים.

בעולם זה של תהפוכות ושינויים, רבים מאבדים תחושה של יציבות, והמציאות האישית והקולקטיבית הופכת, פעמים רבות, עבור אנשים רבים, לפחות יציבה מבעבר. הדבר מגביר פחד, בהחלט, והפחד מניע לפעולה; לעשות משהו כדי להחזיר את היציבות. אך מה קורה? כאשר אתם פועלים, פעמים רבות אתם אינכם יוצרים יציבות, אלא חוסר יציבות גדול יותר. במקרים אחרים, ישנה יציבות זמנית, אבל היא איננה קבועה.

אנו מציעים לנשום ככל שאתם יכולים, ולדעת שבמציאות זו של תהפוכות, אתם אינכם יכולים לצפות ליציבות. אתם יכולים לצפות לשינוי, אתם יכולים להשפיע על שינויים, אתם יכולים לנתב תהליכים, אתם יכולים לשתף פעולה עם השינוי, אבל אתם אינכם יכולים לעצור אותו. אתם אינכם יכולים ליצור יציבות מוחלטת, כזו שאין בה תנועה.

אנו מעודדים אתכם למצוא דרך או דרכים לסייע לעצמכם בתוך עולם זה של תהפוכות. מה יכול ליצור תחושה של ביטחון, של יציבות, גם כאשר המציאות אינה יציבה? ישנן דרכים שונות וישנם כלים שונים שבני אדם פיתחו והמציאו ומצאו, כדי לחזק תחושות אלו של ביטחון ויציבות. אנו מעודדים אתכם למצוא אותן, את הדרכים הללו; למצוא את הכלים הללו, להשתמש במה שמתאים לכם; להביא יותר מודעות וריפוי לאותו המקום בכם המפחד, זה הנואש ליציבות.

היו אתם, יותר יציבים בתוך עצמכם עם עצמכם, ביחס שלכם לעצמכם, בגישה שלכם לעצמכם, בתמיכה שאתם נותנים לעצמכם. מתוך זה, בדרך זו, תוכלו אתם ליהנות יותר, לנוע יותר בקלות בתוך מציאות שמשתנה, לגלות את ההפתעות שיש לגלות, ולראות לאן התהפוכות לוקחות אתכם באופן אישי וקולקטיבי גם יחד.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו.

אם כך, שלום.

טוהר.

רוצים להרגיש אחרת, לחיות אחרת, כלומר טוב יותר? אם כן, אז טוהר+ הוא המקום בשבילכם. היכנסו לכאן לפרטים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

10 דק' צפייה
מה שאנחנו יודעים יכול לתת לנו ביטחון, אבל גם יכול לגרום לסבל ומצוקה. הסרטון עוסק באחד האתגרים הניצבים בפני מי שרוצה להיות ולחיות טוב יותר
8 דק' צפייה
זמן בו אנו מתבקשים לבחור מחדש באמת שלנו, למרות ועם הפחד שבחירה זו יכולה לעורר. הסרטון עוסק בשער הבחירה הנוכחי וכיצד לעזור לעצמנו עם מה שאנו מרגישים
7 דק' צפייה
האם אנו באמת צריכים להסתיר את החולשה שלנו כי להסתדר בחיים? האמת הפוכה מכך. בסרטון הזה נמצא הסבר מדוע ההסתרה של החולשה מחלישה
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546