אם אתם מרגישים הצפה רגשית ולא יודעים איך להתמודד עם זה ומה לא בסדר, כדאי לכם לצפות בסרטון הזה. במיוחד אם אתם רוצים לשלוט מחדש במה שאתם מרגישים

היחס שלנו לרגשות שלנו הוא כמו היחס שלנו לירקות – אנחנו נמנעים מהם למרות שהם טובים לנו. בדקות הראשונות של הסרטון אני מדבר על היחס שלנו לרגשות, ועל אנשים שלפתע פתאום מתחברים לרגשות ובטוחים שמשהו לא בסדר איתם, ומדוע, בעצם, הכל בסדר.

בתקשור, טוהר מדברים על האפשרויות שיש לנו להגשים את הרצונות שלנו. הם מציעים כלי שיעזור לנו לבחון מהו הרצון שלנו, אותו אנו רוצים להגשים, כדי לדעת אם הוא רצון שכדאי להגשים או לכל הפחות יהיה קל (יחסית) לממש.

ניפגש ב-29.4 במפגש האונליין "הפנים השונות של האהבה: ביטחון", מפגש התקשור החודשי. כל הפרטים והזדמנות להצטרף כאן.

(התקשור הכתוב לאחר הסרטון).

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, כדי לומר מספר מילים; להזכיר לבני אדם שהם יכולים להיות כפי שהם רוצים להיות.

אנו נתייחס למה שנאמר קודם ונבהיר, שאם אתם רוצים לחזור ולהיות מנותקים מרגשות מסוימים, להיות פחות רגשיים, גם את זה אתם יכולים להשיג. בני אדם פיתחו אמצעים שונים לשליטה עצמית. בהחלט יתכן ולא השתמשתם בכל האמצעים עד כה ולא ניסיתם את כולם, ויתכן ותמצאו את האמצעי שיעזור לכם. אך מדוע זה יהיה הרצון? מדוע זו הבחירה?

אתם כבני אדם יכולים לקבל ולממש ולהגשים מה שאתם רוצים, וזה דבר מה שכדאי ללמוד – יש לכם את היכולת וישנה האפשרות. יש לכם יותר השפעה מכפי שאתם תופסים על מציאות, אבל גם כדאי לבחון ממה נובע הרצון. כלומר, מדוע אתם רוצים את מה שאתם רוצים, בתוך מה אתם מתנהלים.

כדאי לקחת בחשבון שהתנועה הכוללת של כל בני האדם, של עולם זה, היא תנועה שמהותה הוא חיבור מחדש – חיבור מחדש של בני אדם לעצמם ואחד לשני, יצירה של שיתוף פעולה המאפשר שגשוג. זה הכיוון וכל מה שמתרחש, מתרחש כדי לאפשר את זה, כדי שתלמדו להכיר את עצמכם וליצור שיתוף פעולה, גם באופנים שאתם אינכם רגילים אליהם. בתוך זה כדאי לבחון וכדאי לשאול, האם אתם רוצים את מה שאתם רוצים מתוך שיתוף פעולה או שאולי אתם רוצים משהו שמפסיק שיתוף פעולה.

שיתוף פעולה הוא, נאמר, עם הלב שלכם ועם הכוונה הטהורה שלכם. אתם לא צריכים לשתף פעולה עם אנשים שמעבירים עליכם ביקורת, אתם אינכם צריכים לשתף פעולה עם ניצול, אתם אינכם צריכים לשתף פעולה עם פגיעה מתמשכת, אבל כן לשתף פעולה יותר ויותר עם עצמכם, עם הכוונה הטהורה שלכם עבור עצמכם, עבור מי שאתם רוצים להיות.

לעתים, כדי ליצור שיתוף פעולה, עליכם לומר לא, בהחלט. אך כאשר אתם עוסקים בחיבור לרצון ומימוש של רצון, כדאי גם לבחון מה מניע אתכם. אם אתם פועלים מתוך שיתוף פעולה עם עצמכם, הדרך שלכם יכולה להיות יותר קלה. אם אתם פועלים מתוך התנגדות לעצמכם, אתם עשויים להתמודד עם יותר ויותר קשיים, ואם זה מה שקורה, אז כדאי לגלות מהי ההתנגדות, למה אתם מתנגדים, וליצור שינוי במקום זה. כלומר, להפוך התנגדות לשיתוף פעולה. אז אפשר יותר בקלות ליצור תנועה והגשמה.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

6 דק' צפייה
למרות האכזבות והפגיעות וחוסר האמונה, טוהר מציעים לנו להתחבר לתקווה. תקשור ושיחה על הכוח שנמצא בתוכנו
7 דק' צפייה
לכוח שלנו כבני אדם ישנן מגבלות, וכדאי להכיר בהן. אחרת אנו נמשיך להיות מתוסכלים, מאוכזבים וכועסים, ולא ניצור את הטוב האפשרי עבורנו
11 דק' צפייה
בזמן שבו קל להרגיש אכזבה מהמתרחש במדינה ו/או בחיים האישיים שלנו, כדאי לעצור ולהעריך את השינויים המתרחשים ואת היכולת שלנו ליצור שינויים נוספים
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546