תקשור ושיחה על בחירה מחדש

זמן בו אנו מתבקשים לבחור מחדש באמת שלנו, למרות ועם הפחד שבחירה זו יכולה לעורר. הסרטון עוסק בשער הבחירה הנוכחי וכיצד לעזור לעצמנו עם מה שאנו מרגישים

זהו זמן של בחירה מחדש, כל אחד עם עצמו. מהי האמת שאנו בוחרים לחיות לפיה, כעת ובהמשך הדרך? הצורך לבחור מציב אותנו בתוך התמודדות רגשית מורכבת, והסרטון עוסק בכל זה.

סדנת "חיבור מחדש" ללימוד תקשור נפתחת ב-21.6. כל הפרטים כאן.

(התקשור הכתוב מופיע לאחר הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. אנו נפגשים בפעם זו, בדרך זו, כדי לומר מספר מילים בתוך זמן זה של תהפוכות, בתוך זמן זה שבו מציאות כמו מבקשת מבני אדם להסתכל פנימה, אל תוך עצמם, ולבחון מחדש את עצמם. מהי האמת שמניעה כל אדם ואדם? מה כל אחד בוחר עבור עצמו? מהי האמת שהאדם בוחר לחיות לפיה?

זהו צורך שמתקיים כעת, בזמן זה, והוא אינו יוצר תמיד קלות או נעימות. זאת משום שכאשר אתם שואלים שאלה זו, אתם עשויים לשמוע כל מיני קולות בתוככם. רצונות מנוגדים ופחדים כאלה ואחרים. הפחד, אשר אומר לכם לא לעשות את מה שטוב לכם אלא להמשיך ולהתחשב בסביבה, עשוי להיות חזק במיוחד.

אנו מציעים לשים לב לפחד זה, ולבחון מחדש, מתוך מודעות גדולה יותר, מה נכון לכם. הפחד אומר שמה שנכון לכם הוא לא לעשות בלגן, אבל אתם אינכם יכולים לחיות בתוך הדחקה עצמית לאורך זמן, מבלי ליצור לעצמכם בלגן. כך שאם בדרך כזו אחרת, בלגן כזה או אחר הוא בלתי נמנע, אז מה אתם רוצים עבור עצמכם? מה היא האמת שלכם?

אם אתם יודעים מה היא האמת, אבל מפחדים לפעול בהתאם אליה, אז הקדישו זמן לריפוי של הפחד. זאת כדי שיהיה בכם יותר מהנחישות, יותר מהנכונות, להתמסר לאמת שלכם ולחיות בהתאם אליה.

זהו זמן של בחירה מחדש עבור בני אדם. הבחירה היא משמעותית ברמה האישית, ויש לה השפעות גם על מציאות קולקטיבית. בזמן שבו אמיתות שונות מתנגשות זו בזו עד כדי מלחמה, כדאי לחזור וליצור סדר מחודש בתוך עצמכם. בתוך שלל קולות של רצונות ופחדים כדאי לבחור מחדש במה ומי אתם רוצים להיות.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

10 דק' צפייה
מה שאנחנו יודעים יכול לתת לנו ביטחון, אבל גם יכול לגרום לסבל ומצוקה. הסרטון עוסק באחד האתגרים הניצבים בפני מי שרוצה להיות ולחיות טוב יותר
7 דק' צפייה
האם אנו באמת צריכים להסתיר את החולשה שלנו כי להסתדר בחיים? האמת הפוכה מכך. בסרטון הזה נמצא הסבר מדוע ההסתרה של החולשה מחלישה
9דק' צפייה
הכאב הרגשי שלנו, והניסיון להימנע ממנו, הם שמקבלים את תשומת הלב בסרטון זה
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546