תקשור ושיחה על הגשמה עצמית

הגשמה עצמית היא לא רק יעד, היא גם ההווה שלנו. טוהר מציגים נקודת מבט חשובה על הנושא, שמחזירה לנו אחריות וחופש

לקראת פתיחת הסדנה המתוקשרת "ארבעת היסודות של ההגשמה העצמית", אני מבקש מלקבל תקשור מטוהר על הנושא. נקודת המבט שלהם על הגשמה עצמית מחזירה אותנו פנימה, לעצמנו, למה שקורה איתנו כעת, ופותחת בפנינו דרך לשינוי ומימוש עצמי.

כל הפרטים אודות הסדנה – 8 מפגשי אונליין, מתחילים ב-1.5 – נמצאים כאן.

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, והפעם, כאמור, אנו מתבקשים לדבר על הגשמה עצמית.

אנו רוצים לומר שהגשמה עצמית היא דבר שתמיד קורה. אתם תמיד מגשימים את עצמכם. השאלה היא איזה עצמי אתם מגשימים. ככל שהעצמי שלכם יותר מצומצם, כך אתם תחוו מציאות שיש בה יותר חוסר, יותר פשרה, יותר תסכול, יותר חוסר מימוש. ככל שהעצמי שלכם יותר נינוח ומרווח ופתוח, כך המציאות שאתם תחוו ותחיו בה, תהיה בהתאם. מציאות שיש בה יותר שפע, יותר מימוש עצמי. מציאות שמה שקורה בה תואם יותר ויותר את החלומות שלכם, את הרצונות העמוקים שלכם.

כאשר מדובר בהגשמה עצמית או בהתכווננות להגשים את עצמכם, כדאי להבין שזו צריכה להיות התכוננות להתרחבות, להרחיב את הנוכחות שלכם בעולם. להרחיב את ההבעה שלכם בינכם לבין עצמכם ובינכם לבין העולם. ההתרחבות מתחילה בהסכמה להיות כפי שאתם. מתוך ההוויה שלכם כפי שאתם, אתם יכולים לגלות מה יש לרפא ומה יש לחזק, כדי שתוכלו, בנוכחות שלכם, בהתנהלות שלכם ביום יום, להביע את עצמכם יותר ויותר.

כך, אתם יכולים להביע גם להביע רצונות וחלומות ותשוקות, ולגלות כיצד אלה מתגשמים ומה יש לעשות כדי להגשימם.

מכאן, מנקודת המוצא הזו, גם הסדנה שתהיה, שכבר מתקיימת. מכאן היא נובעת. אנו מבקשים לעזור לכם להתרחב יותר בנוכחות שלכם בעולם. להיות יותר קשורים לעצמכם, קשובים לעצמכם, ופתוחים כלפי עצמכם. כאשר אתם פתוחים כלפי עצמכם כך אתם הופכים להיות פתוחים באופן כללי, ואז יש יותר תנועה, יותר זרימה של רגשות, של רצונות. התרחשויות יכולות לקרות, כאלה המאפשרות הגשמה של רצונות שלא הגשמתם, מימוש של חלומות שעוד לא מימשתם.

זו נקודת המוצא שמציעים אנו במסר זה וגם בסדנה זו, מה שאנו מציעים לכם לראות ודרכו לבחון את הדברים: איזה צמצום יש בכם, שמגיע זמנו להתפרק, שאפשר לשנות. זו שאלה שאנו מציעים לכם לשאול.

אלה המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

10 דק' צפייה
מה שאנחנו יודעים יכול לתת לנו ביטחון, אבל גם יכול לגרום לסבל ומצוקה. הסרטון עוסק באחד האתגרים הניצבים בפני מי שרוצה להיות ולחיות טוב יותר
8 דק' צפייה
זמן בו אנו מתבקשים לבחור מחדש באמת שלנו, למרות ועם הפחד שבחירה זו יכולה לעורר. הסרטון עוסק בשער הבחירה הנוכחי וכיצד לעזור לעצמנו עם מה שאנו מרגישים
7 דק' צפייה
האם אנו באמת צריכים להסתיר את החולשה שלנו כי להסתדר בחיים? האמת הפוכה מכך. בסרטון הזה נמצא הסבר מדוע ההסתרה של החולשה מחלישה
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546