מדוע חשוב לחזק את תחושת היציבות, כיצד נעשה זאת ומה יכול לאתגר אותנו בדרך. הסרטון עוסק בכל זה

בזמן זה, אומרים טוהר, חשוב עד מאוד לחזק את תחושת היציבות והביטחון שלנו. מה יכול לסייע לנו בכך? התקשור והשיחה שבאה לאחר מכן מתמקדים בחשיבות הנושא ובדברים שיכולים לעזור (ובדבר שגורם לנו לאבד יציבות וביטחון).

מפגש התקשור הראשון לשנת 2024, "מתמזגים: טוב ורע", מתקיים ב-24.2.24. זהו מפגש אונליין, ואפשר לקבל מידע ולהצטרף כאן.

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, לומר מספר מילים ביחס למתרחש בעולם הזה.

אנו מבקשים לומר בפעם זו, שכדאי לחזק את החיבור שלכם לאדמה. גם האדמה הפיזית אבל גם מטאפורית; אדמה היא שם קוד לכל מה שיכול לחזק את תחושת הביטחון שלכם ואת תחושת היציבות שלכם.

אנו מציעים בזמן זה במיוחד, להקדיש תשומת לב וזמן, ואולי משאבים נוספים, בשביל לחזק את התחושה של ביטחון, של יציבות. מה יכול לתת לכם את התחושה הזו, גם אם העולם אינו יציב, גם אם אין בעולם את הביטחון שאתם רוצים לחוות? מה יכול לתת לכם את זה ברמה האישית?

אולי מדובר בפעולות מסוימות שאתם יכולים לפעול, או דברים מסוימים שאתם יכולים לעשות. אולי דווקא דברים שתפסיקו לעשות יתנו לכם יותר יציבות. ייתכן ומדובר בדברים בינכם לבין עצמכם, פעמים רבות זה יהיה קשור באנשים אחרים. אנו מציעים שתקדישו לזה משאבים ותשומת לב כדי לחזק את התחושה הזו בתוככם.

אנו מציעים זאת משום שהעולם שבו אתם נמצאים הוא עולם סוער. הוא סוער כבר זמן מה בעוצמה יחסית גבוהה, והוא ימשיך להיות סוער עם גלים כאלה ואחרים לעוד זמן מה.

יציבות, חשוב שהיא תבוא יותר מבפנים מכפי שהיה בעבר. יציבות במובן שאתם מרגישים טוב עם עצמכם, שאתם מרגישים בטוחים בתוך עצמכם ובעולם.

יציבות היא איננה מצב שבו דבר אינו משתנה, שהכל אותו דבר. יציבות היא לא כשהכל רגוע והכל שקט. יציבות היא ההרגשה שאתם בטוחים כפי שאתם, שאתם ראויים כפי שאתם, שאתם יכולים להיות כפי שאתם. יש לכם את היכולת לחוות ולהתמודד, וליצור את מה שאתם מבקשים, לחוות וליצור את מה שאתם מתמודדים איתו.

את זה אנו מציעים לחזק בזמן הזה. זה יעזור לכם גם כעת וגם בהמשך הדרך.

אלה המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

10 דק' צפייה
מה שאנחנו יודעים יכול לתת לנו ביטחון, אבל גם יכול לגרום לסבל ומצוקה. הסרטון עוסק באחד האתגרים הניצבים בפני מי שרוצה להיות ולחיות טוב יותר
8 דק' צפייה
זמן בו אנו מתבקשים לבחור מחדש באמת שלנו, למרות ועם הפחד שבחירה זו יכולה לעורר. הסרטון עוסק בשער הבחירה הנוכחי וכיצד לעזור לעצמנו עם מה שאנו מרגישים
7 דק' צפייה
האם אנו באמת צריכים להסתיר את החולשה שלנו כי להסתדר בחיים? האמת הפוכה מכך. בסרטון הזה נמצא הסבר מדוע ההסתרה של החולשה מחלישה
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546