למה אנו בטוחים שאנו יודעים הכל, מה זה בעצם אומר, איזה מחיר אנו משלמים על כך, ואיך זה קשור בהגשמת חלומות. תשובות לכל השאלות הללו ועוד תמצאו בסרטון

אחת הבעיות שיש לנו, כבני אדם – שרק מקצינה בתקופה הזו – היא הביטחון שאנו יודעים. יודעים מה יקרה, מה יהיה, מה צריך להיות, מה אפשרי ומה לא.

הסרטון כולו עוסק בבעיה הזו – בתחילה, אני מתאר את הבעיה הזו ואת ההשפעות שלה, ומזכיר אמת שקל לשכוח. לאחר מכן, בתקשור, טוהר מעודדים אותנו לחלום. הם מסבירים דבר מה חשוב לגבי זה, ואומרים שזה סרטון ראשון משלושהסרטונים, שיעסקו כולם בנושא של הגשמת חלומות.

אם אתם רוצים לקבל עוד מידע על מפגש התקשור הקרוב, שיתקיים אונליין ב-26.8, היכנסו לכאן.

(התקשור הכתוב נמצא מתחת לסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה; להזכיר, לומר מספר מילים. אנו מבקשים להמשיך את שנאמר קודם לכן ולהוסיף נדבך נוסף לעניין.

אם אינכם יודעים הכול, אז זו היא הזדמנות לחזור ולחלום. זה מה שאנו מציעים לכם לעשות בזמן זה, לחלום מחדש כיצד אתם רוצים לחיות, כיצד אתם רוצים להיות.

אנו מציעים לכם לחלום ולהתפרע עם החלום, אפילו להגזים, לחצות את הגבולות של מה שהוא נחשב להגיוני בעיניכם. הרשו לעצמכם להגזים, להתפרע.

לחלום זו פעולה של תקווה. לחלום זו פעולה של ידיעה שדברים יכולים להתפתח. לפעמים כדאי לחלום גם אם אינכם לגמרי בטוחים, גם אם אינכם לגמרי מאמינים, גם אם אתם תופסים את החלום כהגזמה או כדבר לא הגיוני. גם אז אנו מציעים לכם לחלום.

לחלום פותח פתח למציאות, הוא הצהרת כוונות. אתם מצהירים על מה אתם רוצים, והמציאות כולה מתחילה להיערך בהתאם. מתחילות להיווצר תנועות במציאות, כדי לאפשר לכם את ההגשמה של הרצון, של החלום.

זה איננו אומר כאמור שכל דבר יתגשם, משום שהגשמה תלויה במרכיבים שונים. אין דרך שאנו יכולים לומר "תעשו כך וכך ואז תמיד דברים יקרו". עם זאת, החלימה, ההבעה של רצון, היא כוח עיקרי בהגשמת מציאות, בהגשמה של רצון. אתם זקוקים לזה, ואתם עשויים לאבד את זה כאשר נדמה לכם שאין תקווה.

אנו מציעים לכם לחזור ולחלום, לאפשר למציאות להתחיל להיערך כדי לעזור לכם להגשים את מה שאתם מבקשים להגשימו. זה הצעד הראשון. אנו עוד נדבר בהמשך על מה הוא הצעד השני והשלישי, אבל זה הצעד הראשון. חזרו לחלום.

זו ההצעה שלנו לזמן זה.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

6 דק' צפייה
למרות האכזבות והפגיעות וחוסר האמונה, טוהר מציעים לנו להתחבר לתקווה. תקשור ושיחה על הכוח שנמצא בתוכנו
7 דק' צפייה
לכוח שלנו כבני אדם ישנן מגבלות, וכדאי להכיר בהן. אחרת אנו נמשיך להיות מתוסכלים, מאוכזבים וכועסים, ולא ניצור את הטוב האפשרי עבורנו
11 דק' צפייה
בזמן שבו קל להרגיש אכזבה מהמתרחש במדינה ו/או בחיים האישיים שלנו, כדאי לעצור ולהעריך את השינויים המתרחשים ואת היכולת שלנו ליצור שינויים נוספים
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546