מה גורם לנו לוותר על דברים שאנו רוצים, האם זה באמת הכרחי, ואול יאפשר אחרת. הסרטון עוסק בתגובה הזו, שיכולה להתבטא בתחומים שונים ובמצבים שונים בחיים שלנו

מתי אנחנו מוותרים? מה מניע אותנו לוותר? האם זה באמת מה שכדאי לנו לעשות? האם יכולה להיות דרך אחרת? התקשור והשיחה שאחריו עוסקים בשאלות הללו. לא תמצאו תשובות בסרטון הזה, אבל תקבלו הסבר מדוע חשוב לשאול את השאלות, כל אחד את עצמו, ומהם ההבטים שכדאי לשים אליהם לב.

אם אתם רוצים לקבל עוד מידע על "שנת ההתמזגות: מתחילים את 2024 עם טוהר וחברים", שיתקיים ב-1.1.24, היכנסו לכאן.

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, כדי לומר מספר מילים. כדי להזכיר לכם מי אתם, להזכיר לכם להמשיך בדרך. בעיקר להציע לכם בפעם זו לשים לב מהם הדברים שעליהם אתם מוותרים, והאם אתם שלמים עם הוויתור, ואולי לא. האם ישנו הכרח לוותר, ואולי לא.

זה קורה לבני אדם מדי פעם. אתם מוותרים על תשוקות, על חלומות, על רצונות. כביכול מתבגרים, כביכול מתחברים למציאות, כביכול מכירים באמת.

לפעמים זה נכון. לפעמים החיבור למציאות מניע אתכם לוותר על דברים שאתם מבינים שהם אינם נכונים לכם, שאינם באמת מתאימים, שאולי לא באמת ישרתו את טובתכם הגבוהה ביותר. אבל מדי פעם אתם מוותרים על דברים שהם נכונים לכם, והוויתור אינו נעשה מתוך חיבור למציאות אלא מתוך חוסר ביטחון, מתוך תפיסה האומרת שאתם לא ראויים, זה לא מגיע לכם, או מתוך תפיסה האומרת שזה לא אפשרי, למרות שבמציאות זה עשוי לקרות.

אנו מציעים לכם בפעם זו לשים לב לוויתור שלכם ולבחון אותו פעם נוספת. אם אתם ממהרים לוותר, אז במיוחד תבדקו את הוויתור שלכם פעם נוספת. האם הוא הכרחי, האם הוא נחוץ, האם הוא משרת אתכם, האם אתם באמת שלמים עם הוויתור, אולי אתם מתחרטים או מצטערים או מעדיפים שלא. אם יש בכם צער או חרטה או העדפה שלא, אולי אפשר להפוך את הוויתור או להימנע ממנו. אולי למצוא דרך אחרת, בה כל השותפים יקבלו את מה שהם רוצים.

אנו מציעים לכם את האתגר הזה, לבחון את הוויתור ואם הוא מתקיים שלא לצורך, אז לבחון כיצד אפשר בכל זאת ליצור מציאות שבה כולם מקבלים את מה שהם צריכים ורוצים. זה אפשרי, אבל זה לא תמיד קל, ואנו מעודדים אתכם לגלות זאת וליצור זאת במציאות.

אלו הן המילים שלנו בפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.7.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

9 דק' צפייה
המלחמה שקדמה למלחמה, היא זו שמקבלת את תשומת הלב בסרטון זה. כדאי להקשיב למילים של טוהר ולמילים של שחר שבאו לאחר התקשור
7 דק' צפייה
לפחד יש מאפיינים שונים, שאם מכירים אותם יכול להיות קל יותר להתמודד עם הפחד. הסרטון עוסק ברגש הזה ובהשפעה שלנו עלינו
9 דק' צפייה
סרטון קצר על כאב רגשי, עם כמה אמיתות שחשוב להכיר בהן כדי לחיות טוב יותר עם עצמנו ובעולמנו
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546