מה אם נאמר לכם שהכל בסדר? נקודת מבט אחרת על מלחמה ושלום

תקשור מיוחד על המלחמה בה אנו חיים, הקולקטיבית והאישית גם יחד, על מה שיוצר את המלחמה ועל הדרך ליצור שלום

תקשור זה התקיים במסגרת שבוע "שלום במהירות האור", והוא הועבר בשידור חי לחברי קבוצת "מדינה בהשפעה של אור" וקבוצת "תקשור עם העולם שבפנים".

בתקשור, טוהר מדברים על אחד הגורמים העיקריים למלחמה בה אנו נמצאים – גם המלחמה החיצונית וגם זו הפנימית. הם מציעים דרך ליצור שלום במקום בו ישנה מלחמה, והדרך יכולה להיות מאתגרת למי שרגיל לנסות לשנות מציאות בכוח, ואפקטיבית באותה המידה.

התקשור נע בין התמונה הרחבה של החיים לבין המציאות האישית שלנו, מחבר בין החלקים השונים של החיים, ושופך אור על המורכבות ועל הדרך לשינוי.

רוצה לקבל מטוהר תשובות והכוונות לשאלות ולבעיות שיש בחייך? אם כן, תקשור כתוב ייתן את המענה לשאלות שלך.

3 מחשבות על “מה אם נאמר לכם שהכל בסדר? נקודת מבט אחרת על מלחמה ושלום”

 1. ריבונו של עולם-איזה תיקשור ארוך ומתפלפל.אף מילה על האכזריות שחווינו לאחרונה במאה ה-21 בדיוק כמו האכזריות כפי שהיתה במזרח התיכון אלפי שנים קודם.
  טוהר בדבריהם רק גרמו לי להרגיש יותר ייאוש ודיכאון.
  אף. מילה של עידוד ותקווה.
  חבל…..הלב רוצה להמשיך לבכות

 2. וואו משהו ממש חדש ומרגש ונותן אפשרות אישית אמתית לשנות , מצב של מלחמה ונתחיל בעצמינו פנימה
  תקשורת גאוני
  תודה
  שמעתי כמה פעמים כדי להבין

 3. אוסיף ואכתוב , יש לחוש את המלחמה הפנימית בתוכינו, שאפילו התרגלנו לחיות כך ופחות מבחינים בה , ועדיין ביקרת עצמית, סבל, חסור סיפוק, הכל מלחמה בתוכי
  ונכון עבורי להחליט לנסות לזהות כל גורם שיוצר בתוכי חוסר סיפוק כעס וכו
  ולפתור אחרת וגם להשלים עם עצמי כטועה לפעמים,
  ובאמת כשהבנתי כל זאת בעקבות התיקשור הזה , השלמתי עם הבן שלי ממש כך ולכן התודה לטוהר ולשחר…
  אלפי תודות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

10 דק' צפייה
מה שאנחנו יודעים יכול לתת לנו ביטחון, אבל גם יכול לגרום לסבל ומצוקה. הסרטון עוסק באחד האתגרים הניצבים בפני מי שרוצה להיות ולחיות טוב יותר
8 דק' צפייה
זמן בו אנו מתבקשים לבחור מחדש באמת שלנו, למרות ועם הפחד שבחירה זו יכולה לעורר. הסרטון עוסק בשער הבחירה הנוכחי וכיצד לעזור לעצמנו עם מה שאנו מרגישים
7 דק' צפייה
האם אנו באמת צריכים להסתיר את החולשה שלנו כי להסתדר בחיים? האמת הפוכה מכך. בסרטון הזה נמצא הסבר מדוע ההסתרה של החולשה מחלישה
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546