שיחה על חוסר השפעה ותקשור על החשכה

יש לנו יותר השפעה על המציאות מכפי שאנו תופסים זאת, ויש אור גם אם אנו לא מזהים אותו כרגע. סרטון עם מסרים אופטימיים לזמנים של ייאוש וחוסר תקווה

בהמשך לשיחה על חוסר אונים בשבוע שעבר, אני מדבר השבוע על חוסר השפעה: תזכורת למי שצריך זאת, שיש לנו יותר השפעה על המציאות ממה שאנחנו לפעמים מרגישים. טוהר ממשיכים את הקו הזה, ומזכירים לנו בתקשור שישנו אור, גם אם כעת הוא אינו נראה או מורגש.

במוצ"ש ה-29.7 אנו ניפגש פעם נוספת למפגש תקשור אונליין. "הפנים השונות של האהבה: אחריות", מפגש של שעתיים המיועד למי שמבקש ללמוד על אהבה, וכיצד להביא אותה ליום יום. לפרטים והצטרפות היכנסו לכאן.

(התקשור הכתוב נמצא מיד לאחר הסרטון).

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. אנו נפגשים פעם נוספת בדרך זו, באמצעי זה, כדי להזכיר לבני אדם שישנו אור. את זה אנו מבקשים להזכיר. גם אם הוא לא נראה כעת, גם אם אתם בתוך החשכה.

זה העניין עם חשכה – אתם אינכם יכולים לראות אור בתוך החושך, באותה המידה שאתם אינכם יכולים לראות חושך כאשר אתם נמצאים באור. גם כאשר אתם באור, ישנו חושך, אלא שהוא אינו בסביבתכם. כך גם להפך – כאשר אתם בחשכה, ישנו אור, גם אם הוא לא בסביבתכם באופן שאתם יכולים לזהות אותו ולהתנחם בקיומו.

מאחר וכך, אנו מבקשים במפגש זה, במסר זה, להזכיר את קיומו של אור, את קיומה של תקווה, את האפשרות שדברים יתחברו, גם אם נראה שהחיבור אינו אפשרי.

זה מה שאור עושה – הוא מחבר. הוא מאיר את הקיים ומחבר את הדברים זה לזה. בכך שהוא יוצר את החיבורים, הוא מאפשר לתודעה להתרחב, והוא מאפשר לבריאה לנוע בחופשיות.

אור פעמים רבות קשור בידע, משום שהאור, בעודו יוצר חיבורים, מאפשר לידע לנוע, לתובנות להגיע. החיבורים שהאור יוצר הם התשתית להתפתחות, ואור הוא מה שאתם זקוקים לו, אור הוא מה שחסר.

זה מה שאנו מציעים לכם לזכור, שישנו אור גם אם אינכם יודעים לזהות אותו ולומר "הנה הוא", ולהתנחם בקיומו.

אם אתם חווים חשכה, אפשרו לעצמכם לחוות אותה אבל זכרו לא להאמין לחשכה, לחוויה שלה, יתר על המידה. זכרו שגם היא תחלוף. זכרו שישנו אור והוא יוצר חיבורים גם ברגעים אלו ממש, באופן שעשוי להיות מעט מאתגר להבנה.

אלו החיבורים שהאור יוצר אשר חושפים את הקרעים, את הנתקים המתקיימים בעולם זה. אלה חשופים וברורים ובולטים, ויש שיאמרו שגם מחמירים. מנקודת המבט שלנו, הם בעיקר בולטים יותר מבעבר. הם ברורים לכם יותר, וזה חשוב וזה הכרחי, שכן דרך ראיית מה שחסר, אפשר למצוא את הדרך ליצור אותו ולברוא אותו מחדש.

אם אתם בתוך חוויה של חשכה, הרשו לעצמכם לחוות זאת, ואל תאמינו לזה יתר על המידה. האור קיים, והוא עושה את שלו, וכל זה עוד יראה.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום ראשון, ה-30.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

סדנה בה נלמד ביחד כיצד יוצרים ריפוי בעבודה עם רגשות, כוונות, צורות ואמצעים. סדנה המשלבת תקשורים של טוהר עם תרגילים, מדיטציות ושיחות. 16 מפגשים אחת לשבוע, אונליין.
 
2,240 שקלים ל-16 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

8 דק' צפייה
מהי המתנה שמביא איתו אובדן של אנשים שאנו אוהבים, ומה האתגר שנקודת מבט זו מביאה איתה. סרטון מיוחד לזכרה של חברתי סילביה שינבוים, שהלכה השבוע לעולמה
10 דק' צפייה
מה שאנחנו יודעים יכול לתת לנו ביטחון, אבל גם יכול לגרום לסבל ומצוקה. הסרטון עוסק באחד האתגרים הניצבים בפני מי שרוצה להיות ולחיות טוב יותר
8 דק' צפייה
זמן בו אנו מתבקשים לבחור מחדש באמת שלנו, למרות ועם הפחד שבחירה זו יכולה לעורר. הסרטון עוסק בשער הבחירה הנוכחי וכיצד לעזור לעצמנו עם מה שאנו מרגישים
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546