בסרטון קצר (יחסית) אנו עוסקים בסוגיה חשובה ומשמעותית – המלחמה על האמת, והדרך להפסיק אותה

אחד ההבטים של המלחמה בה אנו נמצאים היא המלחמה על האמת – וזו מתרחש במציאות הקולקטיבית כמו גם בחיים האישיים של אנשים רבים. המסר של טוהר, והשיחה הקצרה שבאה לאחריו, עוסקים בסוגיה חשובה זו.

מפגש התקשור "מתמזגים: טעות ודיוק" מתקרב – נפגשים אונליין ב-30.3. כל הפרטים והצטרפות כאן.

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, לומר מספר מילים. אנו מבקשים להתייחס בפעם זו לדרישה של אנשים לאמת. אנשים רוצים שהאמת תנצח. זה אחד הפנים של המלחמה בה אתם נמצאים, המלחמה על האמת, כאשר כל אחד טוען שהוא יודע מהי האמת, כל צד טוען שהוא יודע מהי האמת.

מדוע זו מלחמה? משום שבמלחמה אין הקשבה. כשאין הקשבה יש מלחמה. אין הקשבה לעוד היבטים של המציאות, לעוד אפשרויות – אולי לאפשרות שאתם עושים טעות, שאינכם לא רואים נכון, אולי לאפשרות שאתם צודקים אבל גם אחרים צודקים, אולי לאפשרות שישנה אמת אחרת, שאיש אינו מזהה, המחכה להתגלות.

ישנה מלחמה על האמת, ואנו מציעים שתשימו לב למלחמה הזו, מתי אתם נלחמים על האמת שלכם. דעו שכאשר אתם נלחמים על האמת שלכם, זה סימן שאינכם שלמים עם עצמכם. זה סימן שאינכם מסכימים עם האמת שלכם, שאתם חושבים שאתם טועים, או שאולי אתם לא רואים נכון, שאתם לא בסדר שזה מי שאתם.

במקום להילחם על האמת שלכם, אנו מציעים שתחזקו את הביטחון שלכם בעצמכם. תשקיעו משאבים ותשומת לב בחיזוק ולא במלחמה. באופן הזה יהיה לכם יותר קל להיות בעולם, גם כאשר ישנם מצבים של חוסר הסכמה, גם כאשר אנשים אחרים אינם רואים דברים כמוכם, אינם חושבים או פועלים באופן שדומה לכם.

אנו מציעים שתחזקו בדרכים שלכם, באמצעים העומדים לרשותכם ובאמצעים אחרים, שאיכם רואים עדיין, שיכולים להתגלות בהמשך. חזקו את החיבור שלכם לאמת שלכם. תנו לעצמכם עוד מידה של אישור שאתם צודקים עבורכם, והשאירו את עצמכם פתוחים לגלות שישנה אמת רחבה יותר, אולי שונה, שתהיה לכם יותר נכונה בהמשך.

זה מה שאנו מציעים לכם להתמקד בו בזמן זה.

שמחנו, אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 24.2.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור הראשון לשנת 2024, הניא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, טוב ורע, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

במלחמה בה כולם בטוחים שהם צודקים, האם אנו מוכנים להיות אחרת? תקשור ושיחה על תכונה אנושית עתיקה ומזיקה
11 דק' צפייה
ביקורת עצמית – ולמעשה, היחסים לנו עם עצמנו – היא מה שנמצאת במרכזו של סרטון זה. התזכורת של טוהר יחד עם תשובות של שחר לשאלה "איך עושים את השינוי?"
9 דק' צפייה
הגורם למהומות בארץ ובעולם, הדרך שבה כדאי להתייחס לכל זה, והשינוי שאנו יכולים לעבור בתקופה זו
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546