תקשור על השינוי של כדור הארץ

מה אירע בכדור הארץ בסוף השבוע האחרון, שמתבטא בתהודת שומאן? איך השינוי הזה משפיע עלינו? טוהר מתייחסים לכך בתקשור מיוחד זה

בתחילת השבוע קראתי עוד ועוד פוסטים ותקשורים, המדברים על אירוע משמעותי שהתרחש בסופ"ש בעולמנו. סוג של שינוי/התעלות/לידה מחדש, של כדור הארץ ושל כולנו. מה בעצם קרה, ואיך זה משפיע עלינו? החלטתי השבוע לבקש מטוהר שידברו על כך, וכל זה נמצא בתוך הסרטון.

השינוי המדובר מתחבר לנושא המפגש שיתקיים במוצ"ש הקרוב, ה-24.6.23 – "הפנים השונות של האהבה: הִשְׁתַּנּוּת". מפגש תקשור אונליין ובו נעסוק באחד ההיבטים המרכזיים בחיינו. לעוד פרטים והצטרפות היכנסו לכאן.

(התקשור הכתוב נמצא מתחת לסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. התבקשנו, כאמור, לעסוק במה שמה אירע בסוף השבוע הקודם, מה קורה בזמן זה.

נתחיל ונאמר שחודש זה של חודש יוני הוא חודש שבו החיבור מחדש של הכול עם הכול מתעצם. דיברנו על כך בתחילתו של חודש זה, על ההתעצמות של החיבור. חיבור שמתקיים בתוך בני אדם ובין בני אדם ובין בני אדם לבין ממדים שונים ועולמות שונים.

החודש כולו עומד בסימן הזה מנקודת המבט שלנו, ותהליך זה, כשהוא מואץ, הוא יוצר השפעות שונות. יש החווים שמחה והתרגשות והתרוממות רוח, יש כאלו אשר חווים בדיוק את ההפך. יש כאלה אשר חווים פירוד ככל שהם מתחברים, משום שהחיבור ההולך ומעמיק חושף אמיתות ומייצר שינויים, אשר לעתים מביאים לפרידות. פרידות של אנשים מדפוסי התנהגות ומחשבה, מרגשות שונים וזיכרונות, וגם, לעיתים, פרידות מאנשים, ממקומות, ממצבים, משיתופי פעולה. חודש זה מביא את כל זה, וגם את ההעמקה של שיתופי הפעולה, של החיבור באופנים שרק יתגלו בהמשך. דברים חדשים כבר מתחילים לקרות לחלק מהאנשים, ואחרים יחוו זאת בעוצמה יותר ויותר גדולה ככל שהזמן יעבור.

אמרנו על שנה זו שהיא שנת התהפוכות, שנה שבה בני אדם צריכים להשתנות. בזמן זה, אכן ישנה האצה משמעותית בתהליך זה של שינוי, של חיבור מחדש.

אפשר לומר שבאותו סוף שבוע עליו אנו נשאלים, שאליו אנו מתבקשים להתייחס, אכן התרחש דבר מה – כמו נפער חלל, ובחלל הזה נוצר אור. הוא התמלא באור ונוצר בו אור, ומתוך זה, הקרניים הנשלחות יוצרות חיבורים בין עולמות באופן שלא התקיים בכדור הארץ עד כה. לכן, אפשר לומר שזו עליית מדרגה, שלב חדש במשחק, בהחלט.

החלל אשר נוצר, הוא נוצר הודות להתפתחות שנעשתה עד כה. הרבה פסולת רגשית, אנרגטית, התפנתה, ומה שמילא את החלל וכיסה אותו איננו, באופן שאפשר לאור להתמלא ולהיווצר, ולחיבורים מחדש להתממש.

אכן, דברים מתרחשים. הם אכן, במידת מה, קבועים. הם ימשיכו להיות לא יציבים, אך הם קבועים בו זמנית. המגמה קבועה, אבל ההתפתחות אינה לינארית.

כדאי להתרגל גם לחוסר לינאריות בתהליכי התפתחות. אתם יכולים, לעיתים, להרגיש שאתם הולכים לאחור. לעיתים זה משום שאתם נופלים בחזרה לתוך בור שעליכם לרפא. בור של זיכרונות וכאבים, פחדים והתנהגויות, שיש להכיר ולרפא. אל דאגה, אם אתם נעים ונדים בין התפרקות לבין התחדשות, כך צריכים להיות הדברים, כך הם כעת וכך הם יהיו.

זה מה שקורה בחודש זה, זה מה שמתרחש, בהחלט.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

6 דק' צפייה
למרות האכזבות והפגיעות וחוסר האמונה, טוהר מציעים לנו להתחבר לתקווה. תקשור ושיחה על הכוח שנמצא בתוכנו
7 דק' צפייה
לכוח שלנו כבני אדם ישנן מגבלות, וכדאי להכיר בהן. אחרת אנו נמשיך להיות מתוסכלים, מאוכזבים וכועסים, ולא ניצור את הטוב האפשרי עבורנו
11 דק' צפייה
בזמן שבו קל להרגיש אכזבה מהמתרחש במדינה ו/או בחיים האישיים שלנו, כדאי לעצור ולהעריך את השינויים המתרחשים ואת היכולת שלנו ליצור שינויים נוספים
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546