מה נעשה אחרת, אם נפעל מתוך ידיעה שאנו אהובים? טוהר מציעים בתקשור השבוע תרגיל באהבה, שכדאי לתרגל. ויש עוד שמחכה לכם בסרטון

טוהר ממשיכים לדבר בתקשור השבוע על אהבה. הפעם הם גם מציעים תרגיל, שיכול לעזור לנו ליצור שינוי בחיים שלנו, שקשור באותה אהבה עליה הם מדברים. לפני התקשור אני מדבר על חוסר אמון, על החשיבות של הריפוי של אותו חוסר, ומה בדיוק אפשר לצפות לו במערכות יחסים.

ביום ראשון הקרוב יתחיל "מעבר לתודעת יש", הקורס המתוקשר החדש. 12 פגישות אונליין, המיועדות לכל מי שרוצה להעמיק את ההתפתחות שלו בהתאם ללימוד של טוהר. כל הפרטים כאן.

(התקשור הכתוב נמצא מתחת לסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, כדי להזכיר לכם שאתם יכולים, שאתם יכולים לעשות צעד.

בהמשך למה שנאמר קודם, אנו נאמר שאתם יכולים לסמוך; אתם יכולים לסמוך שהאהבה נמצאת. אתם יכולים לסמוך על כך שאתם אהובים. אבל הנה פרדוקס – אתם לא יכולים לסמוך על זה שתמיד יאהבו אתכם ותמיד יקבלו אתכם. אתם לא יכולים לסמוך על זה, שהיחס שתקבלו יהיה אהבה ללא תנאי. זאת משום שהלבבות של בני אדם חצויים, משום שיש בהם כאב.

הכאב יוצר תנאים, וגם כאשר שני לבבות נפגשים, יש תנאים, משום שגם הכאבים נפגשים, וכאבים יוצרים תנאים. אתם אינכם תמיד יכולים לקבל את אותה אהבה ללא תנאי שאתם רוצים. זה איננו תמיד אפשרי, ואת זה חשוב לדעת. לכן, כשאנו אומרים שאתם יכולים לסמוך על כך שאתם אהובים, אנו לא בהכרח מתכוונים לאדם שאיתו אתם נמצאים במערכת יחסים זו או אחרת, אלא לחיים בכלל.

דיברנו על כך, הזכרנו זאת, במסר קודם, ואנו חוזרים ומתייחסים לכך גם הפעם. אנו מבקשים להזכיר לכם שאתם אהובים, ושאתם יכולים לעשות צעד אל תוך האהבה.

אם אתם אהובים, אם הידיעה שאתם אהובים קיימת, יציבה, ברורה בתוככם, מה משתנה? מה משתנה במחשבה, בהרגשה ובפעולה? בבחירות שלכם ובפעולות שלכם? זו שאלה שאנו מציעים לשאול, מעין תרגיל שאנו מציעים לכם לתרגל.

אם אתם אהובים, מה משתנה? האם מתוך מה שמשתנה ישנו דבר מה אחד, לפחות אחד, שאתם מוכנים ליישם? כלומר, אם אתם יודעים בתוך תוככם באופן ברור שאתם אהובים, אז אתם תעשו א' במקום ב'. האם אתם מוכנים לעשות זאת? האם הידיעה שאתם אהובים יכולה להיות הבסיס שמתוכו אתם תהיו יותר פתוחים, יותר נועזים, אפילו חצופים, יותר פתוחים? בהחלט.

אנו מציעים לכם תרגיל כדי לעזור לכם לעשות צעד. זה תרגיל של תודעה, של דמיון, שאפשר ליישם אותו הלכה למעשה. אנו מציעים שתיישמו זאת בעדינות. לא לרוץ, לא לנסות להוכיח, אלא לעשות זאת כאשר אתם מרגישים מוכנים ובשלים.

עם זאת, אנו אומרים, שזהו זמן לעשות קפיצה באמונה. לסמוך שיש אדמה בצד השני, גם אם כרגע יש ערפל ואינכם רואים אותה. אנו אומרים שהיא קיימת, שאתם אהובים, ושאתם יכולים לעשות צעד.

זה מה שאנו מציעים בזמן הזה, עבור זמן זה ובכלל. זו הצעה שתמיד יכולה לשמש אתכם, תרגיל שאתם יכולים לעבוד איתו. להתחבר בהווה לעתיד, ולפעול בהווה כדי להפוך את העתיד למציאות, זו דרך לתאר ולהגדיר את מהותו של תרגיל זה.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.7.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

9 דק' צפייה
המלחמה שקדמה למלחמה, היא זו שמקבלת את תשומת הלב בסרטון זה. כדאי להקשיב למילים של טוהר ולמילים של שחר שבאו לאחר התקשור
7 דק' צפייה
לפחד יש מאפיינים שונים, שאם מכירים אותם יכול להיות קל יותר להתמודד עם הפחד. הסרטון עוסק ברגש הזה ובהשפעה שלנו עלינו
9 דק' צפייה
סרטון קצר על כאב רגשי, עם כמה אמיתות שחשוב להכיר בהן כדי לחיות טוב יותר עם עצמנו ובעולמנו
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546