מדוע חשוב ללמוד להיות ואיך מתמודדים עם פחד לאבד ומצבים של אובדן – שני הנושאים הללו מקבלים התייחסות ומענה בסרטון

בעולם של עשייה ופעולה, חשוב ללמוד מחדש להיות – בשיחה שפותחת את הסרטון, אני מדבר על חשיבות ה-being בחיים שלנו. לאחר מכן, בתקשור, טוהר מדברים על הפחד לאבד ועל חוויית אובדן, שיכולים להתעצם בתקופה זו. הם מזכירים שני דברים, שיכולים לעזור לנו לחצות בהצלחה זמנים מאתגרים אלה.

רוצה לקבל תשובות מטוהר לבעיות ולקשיים שיש בחייך? אם כן, תקשור כתוב ייתן את המענה לשאלות שלך.

(התקשור הכתוב נמצא מתחת לסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף בדרך זו, בזמן זה, לומר מספר מילים על תהפוכות שבני אדם עוברים. אנו מכוונים מסר זה לכל מי שמרגיש שהוא מאבד – מאבד אחיזה, מאבד שליטה, מאבד את עצמו, מאבד תחושה של יציבות או תחושה של ביטחון, לכל מי שמרגיש שהוא מאבד את מי שהיה, את מה שהיה; לאלו החווים בזמן הזה את האובדן ואת הבהלה ואת חוסר התקווה והייאוש ולפעמים החרדה.

אנו מציעים שתזכרו את עצמכם בתוך כל זה. אנו מציעים שתזכרו שיש לכם את עצמכם. אנו מציעים שתזכרו את מה שיש לכם ואת מי שיש בחייכם, שממשיך וממשיכים להיות. אנו מציעים שתזכירו לעצמכם את מה שיש.

אנו מציעים שתתנו לעצמכם יד בתוך התהפוכות, ואנו מציעים שתזכרו שהאובדן הוא חוויה ממשית, גם אם מה שאתם הולכים אליו הוא הגשמה של חלום. גם אם אתם חווים התפתחות מואצת, אתם עשויים להתעורר בבוקר עם פאניקה כאילו משהו לא בסדר, ואתם עשויים שלא להבין מדוע זה כך. אנו נאמר ביחס לזה שגם כאשר השינוי הוא רצוי, ישנו אובדן שלעיתים הוא משמעותי. ישנה פרידה שלעיתים היא משמעותית. כדאי לדעת זאת ולכבד זאת, ולאפשר לעצמכם להרגיש את הרגשות ולהיפרד את הפרידות, ואף להתאבל אם יש צורך, אם זה מה שקורה.

אתם מאבדים, אבל אתם לא נשארים בלי. אתם מאבדים, אבל משתנים. המסע הוא מסע של התפתחות, ויש אפשרויות שאינכם רואים. את זה אנו מבקשים להזכיר, את זה אנו מציעים לכם בנקודת זמן זו עבור כל נקודה במסע חייכם, בה אתם מרגישים שהאובדן הוא גדול ואין תקווה.

לעיתים האובדן הוא אכן גדול, ולעיתים מה שהיה לא יחזור ומי שהיה לא יחזור, אבל זה איננו בהכרח אומר שזה הסוף ואין עוד. זה איננו בהכרח אומר שמאותה נקודה והלאה הכול יהיה פחות ופחות. ישנן אפשרויות שאינכם רואים, ויש שאינכם רואים, ויש אתכם ויש בחייכם, שלעיתים אתם אינכם לוקחים בחשבון.

החזירו את עצמכם אל ההווה. הרשו לעצמכם להרגיש, אבל בו זמנית גם הזכירו לעצמכם שיש, ושהאובדן הוא לא הכול, ושביחס להמשך הדרך, יכולות להיות הפתעות.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.7.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

9 דק' צפייה
המלחמה שקדמה למלחמה, היא זו שמקבלת את תשומת הלב בסרטון זה. כדאי להקשיב למילים של טוהר ולמילים של שחר שבאו לאחר התקשור
7 דק' צפייה
לפחד יש מאפיינים שונים, שאם מכירים אותם יכול להיות קל יותר להתמודד עם הפחד. הסרטון עוסק ברגש הזה ובהשפעה שלנו עלינו
9 דק' צפייה
סרטון קצר על כאב רגשי, עם כמה אמיתות שחשוב להכיר בהן כדי לחיות טוב יותר עם עצמנו ובעולמנו
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546