תקשור כפול על ליניאריות ועל שקט

איך מגיעים לשקט? ומה טוהר אומרים על ליניאריות? זהו תקשור כפול – טוהר מדברים בו על שני נושאים והוא ארוך יחסית, וניתן גם לצפות בו וגם לקרוא אותו

התקשור השבועי מוגש לכם, לראשונה, במהדורה כפולה! ולראשונה, כפי שתראו בהמשך, הוא מתומלל במלואו!

בסרטון, אחרי כמה דקות בהן דיברתי על ליניאריות, טוהר הגיבו למה שאמרתי, הסבירו וחידדו את זה. לאחר מכן הם המשיכו לנושא שהם "תכננו" לדבר עליו – כיצד יוצרים שקט בתך מציאות כל כך רועשת, פנימית ו/או חיצונית.

ניפגש מחר, מוצאי שבת ה-25.3, במפגש "הפנים השונות של האהבה", לדבר על שחרור. טוהר ידברו על הנושא ויענו על שאלות של משתתפים. מפגש אונליין, מתחילים ב-20:30, ואפשר להצטרף כאן.

(התקשור הכתוב מתחת לסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים מפגש נוסף בזמן זה, באמצעי זה, בדרך זו, כדי לעסוק במתרחש בעולם זה של בני אדם.

על סוגייה זו שעלתה קודם לתקשור, אנו נענה כך: כאשר אתם מתייחסים למשמעות של היעדר לינאריות, אתם יכולים להבין – ולו ברובד המחשבתי – שכל מה שאתם רוצים שיהיה או שיקרה, כבר קורה. כלומר, מה שחסר לכם כבר קיים לכם, אבל הוא קיים מעבר למעטה. כלומר, זו לא החוויה המיידית שלכם. זו לא המציאות הנוכחית שלכם. זה נמצא מעבר למעטה, וזה מעטה של הפרדה אשר יוצר לכם תפיסה של לינאריות.

המעטה מתבטא בזמן, בחוויה שדבר המתרחש אחרי דבר. אנו נאמר שמה שחסר לכם נמצא איתכם אבל מעבר למעטה, ולכן זה לא נגיש. זה, במילים אחרות, עדיין לא קורה, ואולי יקרה בהמשך.

התהליך שאתם עוברים הוא בעצם להסיר את המעטה. אז אתם יוצרים שינוי או יוצרים ריפוי או יוצרים מציאות חדשה. כל זה הוא בעצם הסרה של מעטה, באופן שמאפשר שינוי והתמזגות עם מה שכבר קיים, אך עדיין אינו נחווה או נוכח במי שאתם או במציאות שלכם.

אתם יכולים לגשת אל מה שנמצא מעבר למעטה, גם אם המעטה עדיין קיים. בעצם הידיעה, אפילו אם היא שכלית בלבד, שמה שחסר לכם – איכויות, יכולות, אמצעים כאלה ואחרים – כל זה קיים, גם אם הוא לא נחווה או נוכח במציאות. אתם יכולים כמו לזמן זאת או להזמין זאת. יותר נכון, להזמין את עצמכם להתחבר לזה, לביטחון העצמי שחסר, לתקווה שחסרה, לנחישות שחסרה, לרווחה שחסרה, וכן הלאה וכן הלאה.

כל מה שאתם מבקשים שיהיה כבר קורה. אתם יכולים דרך הבעת כוונה להתחבר יותר ויותר לעצמכם, אשר מגלמים כבר את מה שלכם עדיין אין. אתם יכולים לעשות זאת גם דרך מדיטציה, בהחלט: לגשת לעצמכם אשר כבר נמצא במציאות שאותה אתם רוצים ליצור, וללמוד מעצמכם שכבר השתנה, שכבר שונה, וכך ליצור יותר ויותר את ההתמזגות.

בתחילה, למידה: אתם יכולים דרך מפגש שכזה, בתוך מדיטציה, לגלות את מה שיש לכם לגלות. כלומר, כיצד ליצור זאת. לקבל השראה, רעיונות, הדרכה. מתוך זה, ליצור את ההתמזגות. כלומר, את הסרת המעטה, כך שאתם תהפכו להיות מי שאתם כבר.

אתם יכולים לעבוד עם היעדר לינאריות כדי לאפשר התפתחות.

אנו גם מבקשים לומר בנקודת זמן זו עבור בני האדם, שאתם נמצאים בתוך טלטלה אשר הולכת וגוברת, בהחלט. יש אשר חווים שקט ורגיעה, שחווים יציבות. רבים אינם חווים יציבות בזמן זה, אלא שינויים רבים המתרחשים בעולם – בין אם העולם האישי שלהם ובין אם החיצוני.

הסערות גוברות יחד עם האינטנסיביות, ואתם אינכם מצליחים לייצב את עצמכם כפי שהייתם רוצים. אנו מוסרים מסר זה לכל מי שמחפש יציבות, ואינו מוצא אותה, ועשוי להיות מבוהל או מתוסכל או את שניהם גם יחד לנוכח החוויה הנוכחית.

אנו מבקשים לומר שהיציבות לא בהכרח תהיה. אתם לא יכולים לחזור לאופן שבו הייתם. השקט שרבים מבקשים אותו, צריך להימצא בתוככם, אבל השקט הוא אינו היעדר תנועה ותנודה. השקט הוא גישה ביחס למתרחש.

שקט נובע מההבנה שהכול בסדר, מהידיעה שהכול בסדר – שהכול בסדר, שאתם בסדר כפי שאתם. את זה אנו מציעים לכם לזכור, שאתם בסדר כפי שאתם. בדיוק כפי שאתם. אתם ולא אחרת. את זה אנו מציעים לכם לזכור, ואת זה יותר ויותר להפנים.

באופן הזה, יהיה לכם קל עם תנודות, עם תנועות, ירידות ועליות הן של החוויה והן של המציאות. יהיה לכם יותר קל לטפל בבעיות, להתמודד עם אתגרים וליצור את הפתרונות וגם, גם ליהנות ממה שמתרחש.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

2 מחשבות על “תקשור כפול על ליניאריות ועל שקט”

  1. טוהר לא מסבירים איך להזיז את המעטה,וגם לא מסבירים איך להשיג את השקט.
    רציתי לדעת לאיזו סוג מדיטציה אתה נכנס כדי לתקשר עם טוהר?

    1. שחר בן-פורת

      הי דני, אני לא משתמש בטכניקה מסוימת כדי לתקשר אותם. יש באתר שלי מדיטציה שניתן להשתמש בה, למי שרוצה להתחבר למדריכים שלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

10 דק' צפייה
מה שאנחנו יודעים יכול לתת לנו ביטחון, אבל גם יכול לגרום לסבל ומצוקה. הסרטון עוסק באחד האתגרים הניצבים בפני מי שרוצה להיות ולחיות טוב יותר
8 דק' צפייה
זמן בו אנו מתבקשים לבחור מחדש באמת שלנו, למרות ועם הפחד שבחירה זו יכולה לעורר. הסרטון עוסק בשער הבחירה הנוכחי וכיצד לעזור לעצמנו עם מה שאנו מרגישים
7 דק' צפייה
האם אנו באמת צריכים להסתיר את החולשה שלנו כי להסתדר בחיים? האמת הפוכה מכך. בסרטון הזה נמצא הסבר מדוע ההסתרה של החולשה מחלישה
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546