לזכור שזה בסדר לעשות טעויות זה אחד משני הדברים שהסרטון עוסק בהם. הדבר השני? ההשפעה של מה שאנו מרגישים על היכולת שלנו להגשים חלומות

התקשור השבוע ממשיך את התקשור שהיה בשבוע שעבר – טוהר ממשיכים לדבר על הגשמת חלומות, והפעם הם מתייחסים לרגשות שעוצרים אותנו בדרך, ולהשפעה של נסיבות החיים על היכולת שלנו להגשים את עצמנו.

לפני כן, אני מדבר על הבט שחשוב להזכיר לעצמנו וללמוד, יותר ויותר: זה בסדר להיות לא בסדר ולעשות טעויות. במיוחד אם אנו רוצים להגשים חלומות.

ניפגש במוצ"ש הקרוב, ה-26.5 בשעה 20:30, במפגש האונליין "הפנים השונות של האהבה: רכות". כל הפרטים והצטרפות כאן.

(הסרטון הכתוב נמצא מתחת לסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. אנו נפגשים בפעם זו, באמצעי זה, כדי להמשיך לעסוק בחלומות. הזכרנו את העובדה שזה כוח; כוח שלא יבטיח שהכול יקרה, אבל כוח שאתם יכולים לסמוך עליו, ואף כדאי שתסמכו עליו, בהחלט.

זהו הכוח שמאפשר התחלתה של תנועה חדשה. כאשר אתם רוצים, המציאות מתחילה להסתדר בהתאם כדי לאפשר את המימוש האפשרי עבורכם.

הדבר השני שאנו מבקשים לומר קשור ברגשות, שכן רצונות וחלומות מביאים איתם רגשות. הם יכולים להביא רגשות של התלהבות ושמחה ונחישות, אבל הם יכולים להביא איתם גם פחד, בהחלט. הם יכולים להביא איתם אשמה שאומרת "לא מגיע לי". הם יכולים להביא איתם תפיסה שאומרת "אין לי סיכוי", הקיימת מכל מיני סיבות. רגשות יכולים לעלות עם מחשבות ואמונות וזיכרונות, וזה קורה כמעט מיד, כאשר אתם רוצים. לפעמים, עוד לפני שאתם מספיקים ליצור לעצמכם חלום בהיר, כבר הרגשות הללו עולים.

אנו מציעים שתכירו בהם, ברגשות הללו, ותהיו מודעים אליהם. אל תתעלמו מהם, אל תנסו להתגבר עליהם, וגם אל תצפו מעצמכם לפתור אותם מהר-מהר כדי שתוכלו להגשים את עצמכם. אתם אינכם יכולים להתעלם מהם, שכן הם נמצאים. אתם גם אינכם באמת יכולים לפתור אותם מהר-מהר, ואינכם צריכים לפתור אותם כדי להגשים חלום.

אתם צריכים לתת להם מקום ולברר בתוך זה מה לעשות: האם יש דברים לרפא בתוך הרגשות שעולים, בזיכרונות, באמונות. תהליך הגשמה של חלום כדאי שיכלול גם ריפוי של רגשות וזיכרונות ותפיסות ואמונות. בו זמנית, אפשר גם לגלות מתוך זה מה לחזק. אולי חסרה הראייה החיובית, שרואה את האפשרויות, ואותה כדאי לחזק. אולי מה שחסר זו צניעות, שאומרת שיש אפשרויות שאני לא רואה, ולתת מקום לאפשרויות הללו להתגלות ולהתממש.

מתוך המודעות, אתם יכולים לגלות מה לחזק, מה לרפא, ולהשקיע את המשאבים שלכם, בין השאר, בריפוי ובחיזוק. מתוך זה, אתם יכולים ליצור תנועה. מתוך זה, אתם יכולים ליצור התפתחות. מתוך זה, אתם גם יכולים לעשות יותר בקלות צעדים שיאפשרו הגשמה. תהיה לכם יותר בהירות ביחס למה שכדאי לעשות, יותר פתיחות לאפשרויות ורעיונות, ולשיתופי פעולה שלרוב אתם צריכים.

זכרו שההשפעה של הרגשות היא יותר משמעותית מההשפעה של הנסיבות. לרוב, בני אדם נותנים משקל גדול לנסיבות. נסיבות כמו גיל, כמו מצב משפחתי, כמו מחויבויות אחרות, כמו מצב כספי, כמו מידת הזמן הפנוי. לנסיבות ישנה השפעה, אבל לרגשות שלכם ישנה השפעה יותר גדולה. לרוב אתם תופסים את הדברים להפך, שלנסיבות ישנן השפעה יותר גדולה, אבל אין זה כך.

אם כל מה שאתם רואים זה שאתם לא יכולים בנסיבות הנוכחיות להגשים דבר מה, כדאי לחזור לרגשות, ולגלות מה יש שזקוק לריפוי, מה יש שזקוק לחיזוק, ולהתמקד בזה. מתוך זה, בהמשך, הנסיבות יוכלו להשתנות, ואתם תגלו, לפעמים, שגם בנסיבות נוכחיות, ישנן יותר אפשרויות מכפי שראיתם קודם לכן.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

6 דק' צפייה
למרות האכזבות והפגיעות וחוסר האמונה, טוהר מציעים לנו להתחבר לתקווה. תקשור ושיחה על הכוח שנמצא בתוכנו
7 דק' צפייה
לכוח שלנו כבני אדם ישנן מגבלות, וכדאי להכיר בהן. אחרת אנו נמשיך להיות מתוסכלים, מאוכזבים וכועסים, ולא ניצור את הטוב האפשרי עבורנו
11 דק' צפייה
בזמן שבו קל להרגיש אכזבה מהמתרחש במדינה ו/או בחיים האישיים שלנו, כדאי לעצור ולהעריך את השינויים המתרחשים ואת היכולת שלנו ליצור שינויים נוספים
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546