תקשור ושיחה על עזרה עצמית

בתוך המציאות המורכבת בה אנו חיים, טוהר מחזירים אותנו לדבר שחשוב להתמקד בו

טוהר מדגישים הפעם כמה חשוב שניתן לעצמנו יד, שנעזור לעצמנו ונתמוך בעצמנו יותר מכפי שאנו רגילים. הם מסבירים מדוע זה חשוב, בעת הזו יותר מתמיד, וגם אומרים כמה מילים על המתרחש במדינה. בשיחה שבאה לאחר התקשור, הנושא החשוב הזה ממשיך לקבל התייחסות.

אני מזמין אותך להכיר את העולם שבפנים – מסע כתוב של 40 ימים, עם חוכמה שעשויה לעזור לך (וללא תשלום).

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, כדי לומר מספר מילים ביחס למתרחש, ביחס למה שקורה.

אנו מבקשים בפעם זו להזכיר לבני אדם לתת לעצמם יד. זו היד שחסרה במציאות בה אתם נמצאים, זו היד החסרה, שעליה רבים מתרעמים. אנשים רוצים שיתנו להם יד, שתהיה יותר שותפות גורל, שיהיה יותר שיתוף פעולה, שיהיה יותר ביחד, שתהיה יותר תמיכה והבנה והקשבה.

בני אדם, פעמים רבות, מביעים את הצורך הזה, את הרצון הזה, כלפי חוץ, וכאשר הם אינם מקבלים זאת הם כועסים ומתוסכלים, וזה קורה רבות בזמן זה. אתם יכולים לומר שזה נכון, שכן אם ממשלה אינה עוזרת לאזרחיה, הרי שמשהו אינו תקין. זה בהחלט נכון. אם אלה המבטיחים לעזור אינם עוזרים, זה אכן אינו תקין, בהחלט. זה אינו מצב שכדאי להשלים איתו.

אנו, מנקדות המבט שלנו, מציעים לכם לתת לעצמכם יותר יד. כלומר, לתמוך בעצמכם ולעזור לעצמכם יותר מכפי שאתם רגילים, גם בתחומים בהם אתם רגילים להתעלם מעצמכם או לנטוש את עצמם, לא לשים לב למה שאתם צריכים ורוצים, לא לשים לב למה שאתם מרגישים, למה שנכון לכם. לא לשים לב ובמקום זה להתמקד באחרים, במה נכון חברתית ומה נכון סביבתית. להתמקד בעולם ולא בעצמכם.

מה קורה? בני אדם שאינם נותנים לעצמם יד, מוצאים את עצמם כועסים ומתוסכלים על כך שמי שאמור לתת להם יד אינו עושה זאת. אנו מציעים שתעשו זאת יותר מכפי שאתם רגילים עבור עצמכם.

אלה הן המילים שלנו לפעם זו. איננו יכולים לומר שבזמן הקרוב מאוד שלכם הכל יהיה שקט ורגוע. אנו איננו יכולים לומר שהסערה מסתיימת. אבל אנו אומרים שכאשר אתם נותנים לעצמכם יד, יותר מכפי שאתם רגילים, אתם מחזקים את היציבות שלכם. אתם מחזקים את העוגן שלכם בתוך עצמכם, וזה יכול לסייע לכם לחיות יותר טוב, להרגיש יותר טוב, גם בזמן זה של סערה.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 24.2.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור הראשון לשנת 2024, הניא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, טוב ורע, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

9 דק' צפייה
הכאב האומר "אני לא ראוי/ה" הוא אחד הגורמים העיקריים לתחושת חוסר היציבות שאנו מרגישים. הסרטון הזה עוסק בכאב, בהשפעה שלו, ובחיזוק של הידיעה "אני ראוי/ה לטוב ביותר"
10 דק' צפייה
מדוע חשוב לחזק את תחושת היציבות, כיצד נעשה זאת ומה יכול לאתגר אותנו בדרך. הסרטון עוסק בכל זה
9 דק' צפייה
הגשמה עצמית היא לא רק יעד, היא גם ההווה שלנו. טוהר מציגים נקודת מבט חשובה על הנושא, שמחזירה לנו אחריות וחופש
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546