תקשור ושיחה על עזרה עצמית

בתוך המציאות המורכבת בה אנו חיים, טוהר מחזירים אותנו לדבר שחשוב להתמקד בו

טוהר מדגישים הפעם כמה חשוב שניתן לעצמנו יד, שנעזור לעצמנו ונתמוך בעצמנו יותר מכפי שאנו רגילים. הם מסבירים מדוע זה חשוב, בעת הזו יותר מתמיד, וגם אומרים כמה מילים על המתרחש במדינה. בשיחה שבאה לאחר התקשור, הנושא החשוב הזה ממשיך לקבל התייחסות.

אני מזמין אותך להכיר את העולם שבפנים – מסע כתוב של 40 ימים, עם חוכמה שעשויה לעזור לך (וללא תשלום).

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, כדי לומר מספר מילים ביחס למתרחש, ביחס למה שקורה.

אנו מבקשים בפעם זו להזכיר לבני אדם לתת לעצמם יד. זו היד שחסרה במציאות בה אתם נמצאים, זו היד החסרה, שעליה רבים מתרעמים. אנשים רוצים שיתנו להם יד, שתהיה יותר שותפות גורל, שיהיה יותר שיתוף פעולה, שיהיה יותר ביחד, שתהיה יותר תמיכה והבנה והקשבה.

בני אדם, פעמים רבות, מביעים את הצורך הזה, את הרצון הזה, כלפי חוץ, וכאשר הם אינם מקבלים זאת הם כועסים ומתוסכלים, וזה קורה רבות בזמן זה. אתם יכולים לומר שזה נכון, שכן אם ממשלה אינה עוזרת לאזרחיה, הרי שמשהו אינו תקין. זה בהחלט נכון. אם אלה המבטיחים לעזור אינם עוזרים, זה אכן אינו תקין, בהחלט. זה אינו מצב שכדאי להשלים איתו.

אנו, מנקדות המבט שלנו, מציעים לכם לתת לעצמכם יותר יד. כלומר, לתמוך בעצמכם ולעזור לעצמכם יותר מכפי שאתם רגילים, גם בתחומים בהם אתם רגילים להתעלם מעצמכם או לנטוש את עצמם, לא לשים לב למה שאתם צריכים ורוצים, לא לשים לב למה שאתם מרגישים, למה שנכון לכם. לא לשים לב ובמקום זה להתמקד באחרים, במה נכון חברתית ומה נכון סביבתית. להתמקד בעולם ולא בעצמכם.

מה קורה? בני אדם שאינם נותנים לעצמם יד, מוצאים את עצמם כועסים ומתוסכלים על כך שמי שאמור לתת להם יד אינו עושה זאת. אנו מציעים שתעשו זאת יותר מכפי שאתם רגילים עבור עצמכם.

אלה הן המילים שלנו לפעם זו. איננו יכולים לומר שבזמן הקרוב מאוד שלכם הכל יהיה שקט ורגוע. אנו איננו יכולים לומר שהסערה מסתיימת. אבל אנו אומרים שכאשר אתם נותנים לעצמכם יד, יותר מכפי שאתם רגילים, אתם מחזקים את היציבות שלכם. אתם מחזקים את העוגן שלכם בתוך עצמכם, וזה יכול לסייע לכם לחיות יותר טוב, להרגיש יותר טוב, גם בזמן זה של סערה.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

10 דק' צפייה
מה שאנחנו יודעים יכול לתת לנו ביטחון, אבל גם יכול לגרום לסבל ומצוקה. הסרטון עוסק באחד האתגרים הניצבים בפני מי שרוצה להיות ולחיות טוב יותר
8 דק' צפייה
זמן בו אנו מתבקשים לבחור מחדש באמת שלנו, למרות ועם הפחד שבחירה זו יכולה לעורר. הסרטון עוסק בשער הבחירה הנוכחי וכיצד לעזור לעצמנו עם מה שאנו מרגישים
7 דק' צפייה
האם אנו באמת צריכים להסתיר את החולשה שלנו כי להסתדר בחיים? האמת הפוכה מכך. בסרטון הזה נמצא הסבר מדוע ההסתרה של החולשה מחלישה
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546