איזה שינוי אנו יכולים לצפות שיקרה, ומהי הגישה הבסיסית שכדאי לאמץ אותה, כדי לאפשר לשינוי להתממש? התשובות לשתי הסוגיות הללו מחכות לכם בסרטון

האם המצב בעולם עומד להשתנות לטובה בקרוב, כמו שאומרים בתקשורים השונים? אני מתייחס לשאלה הזו בתחילת הסרטון. אני מדבר מהם הדברים שאפשר לצפות להם, ובמה כדאי להשקיע את האנרגיה והמשאבים שלנו.

בתקשור טוהר ממשיכים לעסוק בשינוי, מציעים דבר מה שיכול לשמש אותנו בכל תהליך של שינוי שאנו רוצים ליצור בחיים שלנו; מעין גישה בסיסית, שמתוכה אפשר להניע תהליכי שינוי.

ניפגש במוצ"ש הקרוב, ה-29.4, במפגש "הפנים השונות של האהבה: ביטחון" שיתקיים בזום. כל הפרטים והצטרפות כאן.

(התקשור הכתוב אחרי הסרטון).

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, כדי להזכיר לבני אדם את מה שקל לשכוח.

במקרה זה, בפעם זו, אנו מבקשים להתייחס לשאלה שלעתים נשאלת והיא, איך עושים שינוי? איך לוקחים בעיה מסוימת ומשנים אותה?

בעיות שונות דורשות פתרונות שונים, ויש פעולות שונות לבעיות שונות. כדאי להתייחס לכל בעיה בפני עצמה, ולא לחפש כללי התנהגות אשר באופן גורף יהיו רלבנטיים לכל המצבים.

עם זאת, אנו ניתן כלל גורף, שהוא רלבנטי לכל המצבים. הוא יהיה הבסיס, ומתוכו תוכלו לגשת בצורה יותר ממוקדת ויעילה אל האתגר איתו אתם מתמודדים, ולראות מה כדאי לשנות, מה לרפא, כדי לפתור בעיה, כדי ליצור התקדמות, וכן הלאה וכן הלאה.

הדבר שאנו מציעים כבסיס הוא להרפות. אנו מציעים להרפות מהמאמץ לשנות, להרפות אל תוך המציאות. אנו מציעים שתתרגלו זאת, להרפות אל תוך הבעיה, להרפות אל תוך מה שקיים, גם אם הוא אינו מוצא חן בעיניכם ואתם רוצים לשנות אותו, גם אם אתם באמת צריכים לשנות אותו. גם במקרים כאלה, אנו מציעים להרפות אל תוך זה.

ההרפיה היא לא ויתור על האפשרות בשינוי; היא מאפשרת התפתחות. כאשר אתם רפויים בתוך המציאות הנוכחית, אתם יכולים לגלות יותר בבהירות מה יוצר את המציאות הנוכחית ומה זקוק לריפוי, מה זקוק לשינוי, מה זקוק לחיזוק, כדי לאפשר לבעיה להיפתר או לתנועה להיווצר.

אנו מציעים שתרפו אל תוך החוסר, אל תוך הצמצום, אל תוך הכאב, אל תוך הפחד או הביקורת, אל תוך האין על כל צורותיו. אנו מציעים שתרפו, ותאפשרו לעצמכם להיות בתוך המתרחש כעת. באופן הזה, תוכלו יותר בקלות לעשות את הצעד הבא.

זה כלל, גישה בסיסית שאנו מציעים לכם לאמץ, בהחלט. מתוך זה, כפי שמסרנו קודם, כדאי לגלות מה אתם צריכים ביחס לאותה בעיה, ביחס לאותו האתגר – מה אתם צריכים לרפא, לשנות, לראות אחרת.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום. 

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום ראשון, ה-30.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

סדנה בה נלמד ביחד כיצד יוצרים ריפוי בעבודה עם רגשות, כוונות, צורות ואמצעים. סדנה המשלבת תקשורים של טוהר עם תרגילים, מדיטציות ושיחות. 16 מפגשים אחת לשבוע, אונליין.
 
2,240 שקלים ל-16 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

8 דק' צפייה
מהי המתנה שמביא איתו אובדן של אנשים שאנו אוהבים, ומה האתגר שנקודת מבט זו מביאה איתה. סרטון מיוחד לזכרה של חברתי סילביה שינבוים, שהלכה השבוע לעולמה
10 דק' צפייה
מה שאנחנו יודעים יכול לתת לנו ביטחון, אבל גם יכול לגרום לסבל ומצוקה. הסרטון עוסק באחד האתגרים הניצבים בפני מי שרוצה להיות ולחיות טוב יותר
8 דק' צפייה
זמן בו אנו מתבקשים לבחור מחדש באמת שלנו, למרות ועם הפחד שבחירה זו יכולה לעורר. הסרטון עוסק בשער הבחירה הנוכחי וכיצד לעזור לעצמנו עם מה שאנו מרגישים
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546