על מה דיברתי בתחילת הסרטון הזה? על כך שאין לי מה לומר. זה השתלב מצוין עם התקשור שבא מיד אחריו

הפעם לא היה לי משהו לומר, ועל זה בדיוק אני מדבר בתחילתו של הסרטון. אחרי שיחה (קצרה, כי לא היה הרבה מה לומר), מגיע התקשור של טוהר.

בתקשור טוהר מתייחסים לשאלה שיש לחלק מאיתנו בתוכנו, במודע ולא במודע: האם מותר לי? הם עוני םעל השאלה הזו, מעודדים אותנו בדררכם.

רוצים להרגיש אחרת, לחיות אחרת, כלומר טוב יותר? אם כן, אז טוהר+ הוא המקום בשבילכם. היכנסו לכאן לפרטים.

(התקשור הכתוב מופיע לאחר הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, כדי לומר מספר מילים; להזכיר לבני אדם שאתם יכולים להיות יותר מכפי שאתם גם בזמן זה. זה נכון תמיד, שאתם יכולים. אנו מבקשים אפילו לומר שמותר לכם, מותר לכם להרחיב את הגבולות של עצמכם, מותר לכם להתפרס, מותר לכם להביע את עצמכם יותר במלאות, יותר בחופשיות.

אנו מוסרים את הדברים באופן הזה משום שלעתים לבני אדם זה לא ברור. לעתים ישנה השאלה 'האם מותר לי?'. זו השאלה שלפעמים בני אדם שואלים, והשאלה הזו לא תמיד מתבטאת באופן מילולי. כלומר, אתם לא בהכרח תאמרו אותה בקול רם או אפילו לא תחשבו אותה באופן הזה, אבל השאלה הזו עשויה להתקיים.

השאלה עשויה להתקיים בתוך ההיסוס, בתוך הספק, בתוך מצבים של בלבול, בתוך מצבים של פחד שמשתלט ומשתק. בתוך מצבים מסוג זה, אתם עשויים למצוא בתוככם את השאלה הזו, 'האם מותר לי?'. ביחס לזה, אנו מוסרים את המסר הזה.

אנו מבקשים להזכיר לכם שמותר לכם, בהחלט. מותר לכם להיות כפי שאתם, בהחלט, ואף יותר מכך, בהחלט. אז תרשו לעצמכם, זה מה שאנו מוסרים, להיות כפי שאתם רוצים, כפי שאתם כעת. בין אם זה יותר מבעבר או פחות, ובין אם זה דבר מה שאתם לא מודדים כלל וכלל, אלא פשוט שוהים, פשוט מהווים במי שאתם את מי שאתם.

זה מה שאנו מציעים לכם בנקודת זמן זו: הרשו לעצמכם, שכן מותר לכם, מותר לכם בדיוק כפי שאתם.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

10 דק' צפייה
מה שאנחנו יודעים יכול לתת לנו ביטחון, אבל גם יכול לגרום לסבל ומצוקה. הסרטון עוסק באחד האתגרים הניצבים בפני מי שרוצה להיות ולחיות טוב יותר
8 דק' צפייה
זמן בו אנו מתבקשים לבחור מחדש באמת שלנו, למרות ועם הפחד שבחירה זו יכולה לעורר. הסרטון עוסק בשער הבחירה הנוכחי וכיצד לעזור לעצמנו עם מה שאנו מרגישים
7 דק' צפייה
האם אנו באמת צריכים להסתיר את החולשה שלנו כי להסתדר בחיים? האמת הפוכה מכך. בסרטון הזה נמצא הסבר מדוע ההסתרה של החולשה מחלישה
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546