כיצד להתייחס לפחדים המציפים אותנו, ועל מה חשוב שניקח אחריות, אלה שני הנושאים בה אנו מתמקדים בסרטון זה

הרגשות שלנו יכולים להיות מאוד אמיתיים, אבל הם לא בהכרח אומרים לנו את האמת. זה נכון לגבי פחד וזה נכון לגבי רגשות אחרים – כיצד להתייחס אליהם, לרגשות שלנו, זה הדבר שאני מדבר עליו בתחילת הסרטון.

בתקשור, טוהר מזכירים לנו שאין אף אדם ואף כוח שיכולים לקחת אחריות במקומנו, שיכולים לבחור בשבילנו. הם מעודדים אותנו לקחת מחדש בעלות על מה שאנו לעיתים נותנים לאחרים.

רוצה לקבל מטוהר תשובות והכוונות לשאלות ולבעיות שיש בחייך? אם כן, תקשור כתוב ייתן את המענה לשאלות שלך.

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון).

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, כדי לומר מספר מילים. אנו מבקשים בפעם זו להזכיר לכם לקחת את המושכות לידיים, ולזכור שאלה החיים שלכם. הם אינם שייכים לאף אחד אחר. אין כוח שיגיד לכם איך לחיות ואין אף אדם שצריך לקבוע עבורכם מי אתם יכולים ולא יכולים להיות.

אנו מבקשים להזכיר זאת משום שפעמים רבות, כבני אדם, אתם נותנים באופן לא מודע חלק מהכוח שלכם, חלק מהאחריות שלכם, חלק מחופש הבחירה שלכם, לאנשים אחרים. זאת משום שאתם תופסים את עצמכם כחסרים. משום הנתק שיש בכם מהפן האלוהי אתם מחפשים; אתם מחפשים את מה שייתן לכם את מה שחסר לכם. פעמים רבות אתם מחפשים זאת באנשים אחרים וזה טבעי, שכן זהו עולם שמתנהל בתוך מערכות יחסים, וזה חלק מהלמידה בתוך מערכות יחסים.

אתם יכולים למצוא את מה שאתם צריכים בתוך מערכות יחסים, אבל מתוך מקום שבו כל אדם לוקח אחריות על עצמו, אחריות על חופש הבחירה שלו, אחריות על הכוח שלו. פעמים רבות אתם מוותרים, באופן לא מודע, ונותנים לבני אדם אחרים את הכוח להחליט בשבילכם, את הכוח לבחור בשבילכם, ואז אתם כועסים עליהם, אתם באים אליהם בטענות, אתם מפחדים מהם.

זה קורה לכם פעמים רבות, ואנו מבקשים להזכיר לכם להיות בעלי הבית. אנו מזכירים לכם לשים לב למה אתם רוצים. יש אנשים שונים שרוצים דברים שונים, שמציעים לכם דברים שונים. מה אתם רוצים? מה באמת נכון לכם? מה באמת מתאים לכם?

לפעמים מה שמתאים לכם יהיה זהה למה שמציעים לכם, אבל לפעמים לא, וכדאי לקחת זאת בחשבון. כדאי להסכים לאפשרות הזו, ולתת לזה מקום, כך שתוכלו יותר בקלות לבחור את מה שנכון לכם, גם אם זה שם אתכם בעמדה שונה מאנשים מסביבכם.

אלה החיים שלכם, וכמו שאין אלוהים שיקבע לכם איך לחיות, כך גם אין סיבה שיהיו בני אדם שיקבעו בשבילכם.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

10 דק' צפייה
מה שאנחנו יודעים יכול לתת לנו ביטחון, אבל גם יכול לגרום לסבל ומצוקה. הסרטון עוסק באחד האתגרים הניצבים בפני מי שרוצה להיות ולחיות טוב יותר
8 דק' צפייה
זמן בו אנו מתבקשים לבחור מחדש באמת שלנו, למרות ועם הפחד שבחירה זו יכולה לעורר. הסרטון עוסק בשער הבחירה הנוכחי וכיצד לעזור לעצמנו עם מה שאנו מרגישים
7 דק' צפייה
האם אנו באמת צריכים להסתיר את החולשה שלנו כי להסתדר בחיים? האמת הפוכה מכך. בסרטון הזה נמצא הסבר מדוע ההסתרה של החולשה מחלישה
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546