שיחה על סליחה ותקשור על נחישות

מדוע לא צריך למהר לסלוח, ומה עושים כשהפחדים והספקות והכאבים מעלימים את הנחישות שלנו. שני נושאים חשובים נמצאים מקבלים מענה בסרטון זה

רגע לפני יום כיפור, בואו נעשה צעד אחורה. לפני שאנחנו מגיעים לשלב של הסליחה, יש שלב של רגשות שצריך לעבור דרכו – והשהות בשלב הזה יכולה לקחת זמן. לאחר הדברים שאמרתי בנושא הזה, טוהר מדברים על הנחישות, וכיצד אנו יכולים לחזק אותה כאשר היא נחלשת.

רוצה לקבל מטוהר תשובות והכוונות לשאלות ולבעיות שיש בחייך? אם כן, תקשור כתוב ייתן את המענה לשאלות שלך.

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, כדי לומר מספר מילים. אנו מבקשים להזכיר לבני אדם את הנחישות, אנו מבקשים להזכיר לכם את הכוח הזה שקיים בכם שלעתים אתם שוכחים מקיומו.

כאשר פחדים כאלה ואחרים משתלטים על ההרגשה; כאשר כאבים של לא בסדר ולא מספיק נוכחים גם הם; אז הנחישות יכולה להיעלם. אז אתם יכולים לחוות את עצמכם משותקים, חלשים, מכווצים, ואז אתם יכולים לוותר – לוותר על דברים שאתם רוצים, על דברים שאתם אוהבים, לוותר על ההגשמה שלכם, על הביטוי שלכם בעולם.

ביחס לכל זה, אנו מבקשים להזכיר לכם את הנחישות. היא הכוח שקיים בבני אדם האומר לנוע, האומר לבטא, האומר ללכת אחרי עצמכם. זה הכוח שיודע שאתם בסדר למרות הכול ושאתם ראויים למרות הכול ושעצם היותכם מי שאתם הופך אתכם להיות ראויים לכל מה שאתם צריכים ורוצים.

כאשר אתם נמצאים בתוך מצבים כאלה, בהם כאבים ופחדים משתלטים, אנו מציעים שתזכירו לעצמכם את הנחישות, ותשאלו את עצמכם מנקודת המבט של הנחישות מה הייתם עושים כעת.

לעתים התשובה תהיה לטפל ברגשות שהשתלטו עליכם כדי להרגיש יותר טוב. לעתים התשובה תהיה לעשות משהו שנמנעתם מלעשות אותו, להציע משהו, להגיד משהו. תשובות שונות יכולות לבוא מתוך השאלה הזו, ואנו מציעים לכם לשאול אותה, בהחלט; לגלות את התשובה שלכם עצמכם לאותה השאלה. באופן הזה תוכלו לפעול יותר מתוך הנחישות. גם אם לא תרגישו אותה במלואה, תוכלו ללמוד ממנה, מהנחישות שלכם, ליישם את עצותיה ומתוך זה ליצור תנועה חדשה.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

10 דק' צפייה
מה שאנחנו יודעים יכול לתת לנו ביטחון, אבל גם יכול לגרום לסבל ומצוקה. הסרטון עוסק באחד האתגרים הניצבים בפני מי שרוצה להיות ולחיות טוב יותר
8 דק' צפייה
זמן בו אנו מתבקשים לבחור מחדש באמת שלנו, למרות ועם הפחד שבחירה זו יכולה לעורר. הסרטון עוסק בשער הבחירה הנוכחי וכיצד לעזור לעצמנו עם מה שאנו מרגישים
7 דק' צפייה
האם אנו באמת צריכים להסתיר את החולשה שלנו כי להסתדר בחיים? האמת הפוכה מכך. בסרטון הזה נמצא הסבר מדוע ההסתרה של החולשה מחלישה
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546