בתקשור זה, טוהר מזכירים לנו מהי הדיקטטורה האמיתית בה אנו חיים, ומעודדים אותנו להשתחרר ממנה

"הרפורמה שאהבה מציעה לבני אדם לעשות היא מקיפה הרבה יותר ממה שבני אדם מסוימים מציגים בתור רפורמה משפטית. הרפורמה שהאהבה מציעה לכם ליצור היא בהחלט מהפכה. היא לא תביא אתכם לדיקטטורה, היא תעזור לכם לצאת לחופשי.

"דיקטטורה היא מצב התודעה בו אתם חיים. במידה כזו או אחרת, היא גם המצב של העולם. הבחירה שבפניה בני אדם עומדים היא לא האם לחיות בדיקטטורה או לא, אלא האם להיפרד מדיקטטורה או לא.

"הדיקטטורה כבר קיימת. היא קיימת, בראש ובראשונה, בתודעה של בני אדם. דיקטטורה של אשמה, של האשמה עצמית, דיקטטורה של גינוי, של ביקורת. זו הדיקטטורה שלכם. הפחד הוא השליט, והגינוי הוא האמצעי. אשמה, האשמה, הם האמצעים.

"במידה כזו או אחרת, מה שקורה בתוככם קורה במציאות. כעת ישנם בני אדם שרוצים להגביר את הדיקטטורה במציאות, וישנם בני אדם שיוצאים למלחמה על חופש, ובזמן הזה שבו אתם נמצאים אתם בהחלט בבחירה. האם להגדיל את החופש שלכם להיות כפי שאתם, או להמשיך לחיות תחת דיקטטורה, שבה אתם לכאורה לוקחים אחריות אבל למעשה מוותרים על האהבה שלכם לעצמכם, מוותרים הלכה למעשה על האפשרות שלכם ליהנות, על האפשרות שלכם לחגוג?

"חגיגה אינה אומרת מסיבה כל הזמן. חגיגה היא לא בהכרח כל הזמן להרגיש טוב. חגיגה היא בפשטות התנועה החופשית שלכם. תנועה חופשית של רגשות, של רצונות, של צרכים ושל תשוקות. תנועה, כלומר, אתם מרגישים, צריכים, רוצים, משתוקקים, ומבטאים את זה, נותנים לזה מענה. בוכים אם אתם רוצים לבכות, צוחקים אם אתם רוצים לצחוק. מבקשים עזרה, נותנים עזרה, מגשימים תשוקות וחלומות. זו, בפשטות, חיים של חגיגה, ואין חגיגה בדיקטטורה.

"תסתכלו על החיים שלכם, עד כמה אתם בתוך חגיגה, והאם יש בחיים שלכם היום יותר חגיגה מבעבר? כלומר יותר מהתנועה החופשית של הרגשה והגשמה?

"אתם חיים בדיקטטורה, ואנו מציעים לכם לצאת ממנה. לחזור ליהנות מעצמכם, לחזור לחגוג את עצמכם. זו חגיגה כאשר חיים יום-יום, שיש בהם מהכול. יש בהם מהשמחה ומהבכי, יש בהם את כל סוגי הדמעות. זו חגיגה, חגיגה של אנושיות, חגיגה של אלוהות בגוף אדם, חגיגה של ההזדמנות לבחור מי אתם ומי אתם רוצים להיות, חגיגה של מימוש ההזדמנות לעסוק בבריאה שהיא הסיבה שבשבילה הגעתם לכדור הארץ. כל זה מתאפשר יותר ויותר, כאשר אתם נפרדים מהדיקטטורה שבה אתם חיים".

שנת 2023 היא שנת התהפוכות, אומרים טוהר, שנה בה האהבה קוראת לבני אדם לחזור הביתה, כלומר לחזור ולאהוב את עצמם. במילים אחרות, להשתחרר מדיקטטורה של פחד וגינוי.

אנחנו נמשיך ללמוד את מהותה של אהבה ואת ההשפעות שלה עלינו, במפגש התקשור הפנים השונות של האהבה: רכות, שיתקיים ב-26 באוגוסט, מוצאי שבת. לעוד פרטים על המפגש ולהצטרפות היכנסו לכאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
אם אתם לא מצליחים לשנות את האמונות שגורמות לבעיות שלכם, ולא מבינים מה לא בסדר, היכנסו לקרוא את הטקסט הזה. אתם עשויים לגלות שזה לא בגללכם (אבל כן באחריותכם)
5 דק' קריאה
כדי להגשים את עצמנו באופן שאנו יכולים, כדאי לנו לעבור מהפך בנקודת המוצא שלנו לחיים. אחרת, נמשיך להיטלטל בין תחושות של הצלחה וכישלון
3 דק' קריאה
מדוע ההבנה שהכל בסדר אמורה לגרום לנו לקחת יותר אחריות, כיצד הבנה זו יכולה לגרום לנטישה עצמית, ומהו הקשר בין כל זה לטעות ודיוק
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546