מדוע הנשמות עזבו את האלוהות ועושות מסע כדי לחזור אליה? טוהר מסבירים זאת במילים ברורות ועם זאת, קצת מבלבלות

למה היינו צריכים לעזוב את האהבה כדי לחזור אליה?

אמש, במפגש התקשור הפנים השונות של האהבה: עדינות, טוהר דיברו שוב על הבריאה של הכל. הם תיארו זאת עם מטאפורה חדשה, "האהבה פקחה את עיניה", וכך החל מסע ההתפתחות, שמתבטא, בין השאר, בעצם קיומנו. כעת, הם אומרים (למעשה, הם אומרים זאת כבר כמה חודשים), האהבה קוראת לנו לחזור הביתה.

אז למה, בעצם, כל זה קורה? למה התנתקנו מהאלוהות, מהאהבה, כדי לחזור אליה? לשמחתי, בחלק השני של המפגש, בתקשור שאלות-תשובות, אחת המשתתפות שאלה את טוהר את השאלה הזו. זו התשובה:

"אנו לא יכולים לומר שהייתם צריכים לעזוב את האהבה כדי לחזור אליה, משום שלא הייתם קיימים בנקודת המוחלט.

"כאשר האהבה פקחה את עיניה ויצרה את כל הקיים, היא יצרה אתכם, היא יצרה אותנו. היא אפשרה התפתחות של מהויות אינדיבידואליות, היוצרות מסע התפתחות אינדיבידואלי, אבל המהויות לא היו קיימות בנקודה בה הכל החל.

"לכן, את מעולם לא עזבת את האהבה, למרות שאנו אומרים שאת חוזרת אליה.

"ככל שהמהויות השונות המתקיימות בקיים חוזרות לאהבה, הן גם מאבדות קיום אינדיבידואלי. אך זה אינו מתרחש באופן מוחלט בהיותכם בגוף. כאשר אתם לומדים לאהוב את עצמכם, ומצב ההרגשה והתודעה משתנה; גם אם אתם מתחברים מחדש ומתאחדים מחדש עם כל הקיים; המהות האינדיבידואלית עדיין נשמרת. זאת משום שאתם בתוך גוף, ולכן אתם לא מאבדים את האינדיבידואל לגמרי. זה קורה במרחבים המתקיימים מעבר לקיום הפיזי.

"אם אנו מסתכלים על הכל, ומציעים להסתכל על הכל, מנקודת המבט של המוחלט, זה מה שקורה: כאשר מהות אינדיבידואלית חוזרת הביתה אל המוחלט, היא מתכנסת בסוף מסעה לנקודת האפס, והיא למעשה מאבדת את עצמה. לכן אפשר לומר שמעולם לא עזבת את האהבה ובמובן מסוים, את, וכל מהות אינדיבידואלית, לעולם לא חוזרת לאהבה.

"אם נתאר זאת במונחים של זמן, אז בחלקיק השנייה הקטן ביותר האפשרי אחרי שהאהבה פקחה את עיניה, האינדיבידואל נוצר. בחלקיק השנייה הקטן ביותר הקיים, לפני שהאינדיבידואל חוזר לאהבה, האינדיבידואל נעלם.

"הסתכלי על הכל אחרת – האהבה פקחה את עיניה והכל החל, הכל נוצר. זו הלידה של הקיים, של כל המהויות וכל העולמות. האהבה האלוהית יצרה את כל הקיים, וזה מה שקורה".

*

בחלק הראשון של המפגש, טוהר דיברו במשך 36 דקות על אהבה ועל עדינות, ומה זה אומר ואיך להביא את זה ליום יום שלנו. הם דיברו על האהבה מההיבטים האלוהיים-מופשטים שלה, וגם חיברו זאת לחיים שלנו כאן, בכדור הארץ. באופן שונה מהרגיל במפגשים הללו, התקשור גם כולל בתוכו הצעה לתרגיל שניתן לתרגל, כדי להעמיק את עדינותה של האהבה בחיינו.

התקשור, מצולם, מוקלט וכתוב, זמין לרכישה כאן.

1 מחשבה על “תקשור על מסע הנשמות”

  1. באמת זה די מבלבל.בכל אופן העיקר שישנה אהבה ושבני האדם יברחו מהשנאה כמו מאש בלי שום תירוץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום ראשון, ה-30.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

סדנה בה נלמד ביחד כיצד יוצרים ריפוי בעבודה עם רגשות, כוונות, צורות ואמצעים. סדנה המשלבת תקשורים של טוהר עם תרגילים, מדיטציות ושיחות. 16 מפגשים אחת לשבוע, אונליין.
 
2,240 שקלים ל-16 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
אם אתם לא מצליחים לשנות את האמונות שגורמות לבעיות שלכם, ולא מבינים מה לא בסדר, היכנסו לקרוא את הטקסט הזה. אתם עשויים לגלות שזה לא בגללכם (אבל כן באחריותכם)
5 דק' קריאה
כדי להגשים את עצמנו באופן שאנו יכולים, כדאי לנו לעבור מהפך בנקודת המוצא שלנו לחיים. אחרת, נמשיך להיטלטל בין תחושות של הצלחה וכישלון
3 דק' קריאה
מדוע ההבנה שהכל בסדר אמורה לגרום לנו לקחת יותר אחריות, כיצד הבנה זו יכולה לגרום לנטישה עצמית, ומהו הקשר בין כל זה לטעות ודיוק
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546