איך ללמוד לתקשר? מה צריך כדי לתקשר טוב יותר? בתקשור כתוב, קצר וממוקד, טוהר מציעים נקודת מבט רגשית על הנושא

כשאנחנו לומדים לתקשר, אנחנו מחפשים ללמוד טכניקות שיעזרו לנו להשקיט את השכל, למקד את התודעה, להיפתח ולקבל הכוונה ומסרים מהמדריכים שלנו.

לפעמים, כל מה שצריך הוא לרפא את הלב הכואב ולהיזכר. במה בדיוק? טוהר מסבירים זאת במסגרת תקשור יום הולדת שהכנתי השבוע, תשובה לשאלה "איך אני יכול ליצור קשר יותר הדוק עם המדריכים שלי?":

"אתה בעצם שואל אותנו 'איך אני יכול להיזכר שאני אהוב, ולהכניס עוד אהבה לחיים שלי?'. כדי לענות על שאלה זו, כדי ליצור את השינוי שאתה רוצה ליצור, אנו מציעים כי תראה את עצמך כראוי לאהבה, וכי תרפא את אותו החלק, את אותו הכאב, האומר 'אני לא ראוי לאהבה'. ככל שכאב זה יתרפא, כך אהבה תוכל להגיע באופנים שונים, נוספים, כולל זו המגיעה מהמדריכים. בהחלט".

אני מזמין אותך להצטרף לקורס אינטרנטי ללימוד תקשור, המתרחש כולו במייל (והוא ללא תשלום).

2 מחשבות על “תקשור על איך ללמוד תקשור”

 1. הכאב של אני לא ראוי לאהבה נוצר כנראה על ידי בני האדם כולל בני זוג ואפילו ילדים שמסוגלים לומר לאדם אתה אדם מפגר או תיסמונת דאון למשל,
  ואז נכנס לתת מודע של האדם שהוא אדם לא אהוב!
  אז איך אפשר לרפא כזה דבר?אפילו האדם יתייצב מול הראי ויאמר לדמותו בראי אלף פעמים:אני אהוב-נראה לי שזה לא יעזור
  כי מספיק טיפת רעל קטנה בכוס חלב כדי לקלקל את הכל.
  אז מה כן אפשר לעשות?
  לפי מה ששמעתי אפשר להזכר באדם אוהב באמת או יותר נימוסי,ולדמיין אותו אומר לי:אני אוהב אותך אפילו שלפעמים הדיבורים שלך לא כל כך נכונים או נעימים.
  מה שמאד מרגיז שלדברי טוהר המדריכים לא מוכנים לדבר איתי רק משום שהם לא בטוחים במאה אחוז שאני אוהב אותם בחזרה?
  ככה אני הבנתי כאן רצ״ב למעלה מדברי טוהר.
  זה לא הוגן כלפי וכלפי אחרים.
  הייתי שמח אם טוהר היו קצת יותר סלחניים?
  דני גייר ת״א

 2. שחר בן-פורת

  ישנן שיטות שונות לריפוי רגשות פגועים שהן מאוד אפקטיביות, שאפשר להעזר בהן. ולגבי מה שהבנת, אז לא הבנת נכון: זה לא שהמדריכים מסרבים, אלא זה אנחנו זגורים ולא שומעים אותם מרוב כאב. בנוסף, לא צריך לרפא את הכאב במאה אחוז כדי שזה יקרה, אבל ככל שהוא מתרפא, כך התתקשורת עם המדריכים הופכת להיות קלה יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.7.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

7 דק' קריאה
כדי לתקשר כהלכה, יש ארבעה פחדים שאנחנו פוגשים בדרך. פוגשים ומרפאים, כמובן
15 דק' קריאה
הישות שעזרה לו לתקשר, האירועים שגרמו לו להאמין, והמסר שיש לרחם הקוסמית להעביר דרכו. המתקשר דן נחל גרשינסקי מספר על עצמו
6 דק' קריאה
מה גרם לה לתקשר עם נשמות של אנשים שהלכו לעולמם, האם התקשור איתם יכול להפריע להם, וכיצד היא יודעת שהיא מתחברת לעולם שמעבר. הכירו את המתקשרת ג'ודי דואניס
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546