תקשור על האמת (אני בסדר כפי שאני)

בתקשור זה טוהר מסבירים מדוע הם משתמשים במילים בנאליות כמו "אני בסדר כפי שאני" כדי לעזור לנו, ומזכירים לנו את האמת שכל כך קל לשכוח לגבי מי שאנחנו

אם יש תקשורים שכדאי לעשות להם גזור ושמור (או צילום מסך), זה התקשור הזה – חלק קטן מהתקשור שהיה במפגש האחרון של סדנת "ללמוד שהכל בסדר". אני מציע לקרוא, ואז לקרוא שוב, ואז שוב ושוב ושוב:

"אתם בסדר, זה מה שאנו מציעים לכם ללמוד, זו האמת שאנו מציעים לכם להיזכר בה. הידיעה הזו קיימת בתוככם. אל מול אותה ידיעה או פרשנות מוטעית, אשר אומרת 'אני לא בסדר, זה בגללי', ישנה ידיעה עמוקה, שקטה, אשר אומרת 'אני בסדר כפי שאני'.

"אנו משתמשים במכוון בביטוי הזה, 'אני בסדר'. הוא כביכול מעט משעמם, כמו ביטוי פרווה עבור בני אדם. אנו לא אומרים שאתם נפלאים או נהדרים, אנו לא אומרים שאתם אלוהיים או נשגבים. אנו איננו משתמשים במילים שיוצרות מעין משב רוח של התלהבות עצמית. אנו משתמשים במילים יותר מדודות, יותר שקטות, שעוזרות לכם לחזור באופן יותר יציב למרכז של עצמכם. 'אני בסדר כפי שאני'.

"אתם בהחלט נפלאים, פעמים רבות, ויפים וחכמים יותר מכפי שאתם תופסים את עצמכם, אבל האמת היא איננה אמת קבועה של התלהבות עצמית. האמת היא שקטה, היא פשוטה, בהחלט. היא נושאת בתוכה את הידיעה של הטוב שאתם, אבל היא שקטה ופשוטה בנוכחותה. המילים 'אני בסדר כפי שאני' מייצגות עבורנו את הפשטות הזו. זו הדרך שלנו לעזור לכם להתחבר אליה. זו ידיעה שקטה שיש בה הכרה של הטוב וצניעות, בעת ובעונה אחת. יש בה שמחה ונדיבות ופשטות, המשולבים ביחד.

"זו האמת שאנו מציעים לכם לחזור וללמוד אותה פעם אחר פעם: 'אני בסדר כפי שאני'. זה הכל. אז אתם יכולים לנשום ולהירגע ולשקוע פנימה אל תוך עצמכם ולהיות, להיות בדיוק כפי שאתם, אתם ולא אחרים. לא איך שהייתם צריכים להיות, לא כמו האנשים האחרים, אלה שפגשתם בעבר ואתם פוגשים עכשיו ואולי תפגשו בעתיד. אתם, בדיוק אתם, עכשיו אתם בסדר, עם הבעיות והחסרונות והחוסרים והשיגעונות והדברים המוזרים האלה, שעושים אתכם לייחודיים. אתם בסדר כפי שאתם.

"האמת הזו היא המרפא לפחד. הפחד נובע מהידיעה, או יותר נכון הפרשנות המוטעית, אשר אומרת 'אני לא בסדר, זה קרה בגללי', ואם זה קרה בגללכם, אז אתם חייבים לעשות משהו כדי לתקן את הכל. אנו אומרים שהדרך היחידה לתקן את הכל היא להיזכר שאתם בסדר כפי שאתם. ככל שאתם נזכרים בזה, מבינים את זה, אתם גם מבינים שאין באמת מה לתקן".

1 מחשבה על “תקשור על האמת (אני בסדר כפי שאני)”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
אם אתם לא מצליחים לשנות את האמונות שגורמות לבעיות שלכם, ולא מבינים מה לא בסדר, היכנסו לקרוא את הטקסט הזה. אתם עשויים לגלות שזה לא בגללכם (אבל כן באחריותכם)
5 דק' קריאה
כדי להגשים את עצמנו באופן שאנו יכולים, כדאי לנו לעבור מהפך בנקודת המוצא שלנו לחיים. אחרת, נמשיך להיטלטל בין תחושות של הצלחה וכישלון
3 דק' קריאה
מדוע ההבנה שהכל בסדר אמורה לגרום לנו לקחת יותר אחריות, כיצד הבנה זו יכולה לגרום לנטישה עצמית, ומהו הקשר בין כל זה לטעות ודיוק
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546