תקשור מיוחד על מה שמתרחש כעת במדינה

לאור המלחמה אשר החלה אתמול, ביקשתי מטוהר כמה מילים שיעזרו לנו. אני משתף את התקשור במלואו

ביקשתי מטוהר כמה מילים לזמן הזה. זה מה שקיבלתי:

"אנו מציעים להיות כפי שאתם בזמן זה. להיות, זה כל העניין – לא בהכרח בדרך מסוימת, לא בהכרח באופן מסוים, לא בהכרח בתדר מסוים או בממד מסוים. היו כפי שאתם, זה מה שאנו מציעים לכם בזמן זה. היו עם הפחד ועם החסד, היו עם חוסר האונים ועם יכולת ההשפעה. היו במה שעולה, במה שמתקיים, במה שמתרחש. להיות, זה מה שאנו מציעים לכם בזמן זה.

"אינכם צריכים להיות באופן מסוים, בהחלט לא. אינכם צריכים כי אחרת דבר מה לא טוב יקרה. אפשר להרפות, בהחלט; להרפות מאחיזה של שליטה וכוח, אחיזה של שליטה והשפעה. אפשר להרפות ולאפשר, לאפשר לעצמכם להיות.

"האם מבינים אתם כי בדרך הזו הלב נפתח? האם יכולים אתם לראות את האהבה המתעצמת, כאשר אתם מסכימים להיות? האם יכולים אתם לחוות את האור נדלק, כאשר אתם מספרים לעצמכם מה אתם מרגישים, מה אתם צריכים, מה אתם רוצים בזמן מסוים? האם יכולים אתם לראות, כי בכך שאתם מסכימים להיות, אתם יכולים להיות כפי שאתם, והכל יכול להיות כפי שהוא?

"בעצם ההנחה, בעצם ההרפיה, ישנה אפשרות להתפתחות, ישנה אפשרות לריפוי, ישנה אפשרות להקלה. זה לא בהכרח קורה מיד, הריפוי או ההתפתחות או ההקלה, אבל זה יכול לקרות, בהחלט. וגם אם זה אינו קורה מיד, יכול לקרות דבר אחר – יותר מנוחה, בהחלט, מהלחץ להיות בדרך מסוימת, אחרת, ולא במה שקיים.

"אנו לא נאמר לכם שהכל בסדר, למרות שאמת זו לא השתנתה מנקודת המבט שלנו. אנו לא מציעים לכם לחבור לנקודת המבט שאומרת שהכל בסדר, שכן אז אתם יכולים להתעלם ממה שמתרחש, ממה שמתקיים, ממה שאתם מרגישים בתוככם. אנו לא מציעים לכם לחבור לנקודת המבט הזו בזמן זה.

"במקום זאת, אפשר לזכור שישנה נקודת האמצע בין האנושי לאלוהי – הנקודה שבין הידיעה שהכל בסדר לבין ההרגשה שדבר אינו בסדר. זו נקודה מסוימת, תפיסה או מצב תודעה, שיש שיכולים לחוות אותה, לחבור אליה, להתאחד איתה. אין זה הכרחי, בכל מקרה; אין זה חשוב להיות כך ולא אחרת. אנו מציעים שנקודה זו קיימת, שיש מי שיכול לחבור אליה, להתאחד איתה, להתמזג אל תוכה. אך זה אינו הכרחי, בהחלט; הרשו לעצמכם להיות, בדיוק כפי שאתם, ואז, לעיתים, תוכלו לגלות את מה שיש לגלותו, לגלות את מה שמחכה להתגלות.

"בזמן זה, ועבור הזמנים אשר יבואו, אנו מציעים לכם להיות. לא לנסות להיות אחרת, לא לדרוש מעצמכם להשתנות, אלא להיות, בדיוק כפי שאתם כעת".

תודה 💜

3 מחשבות על “תקשור מיוחד על מה שמתרחש כעת במדינה”

  1. תודה רבה לכם שחר וטוהר על השיתוף פעולה שלכם בכדי לעזור לנו בהתפתחות….
    קראתי את המסר, והוא גרם לי להרגיש אהבה שלווה בכל תא בגופי. האהבה הזו חזקה מרפאה, והיא נותנת לי תחושה של שלווה פנימית עמוקה.
    תודה♥️

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
אם אתם לא מצליחים לשנות את האמונות שגורמות לבעיות שלכם, ולא מבינים מה לא בסדר, היכנסו לקרוא את הטקסט הזה. אתם עשויים לגלות שזה לא בגללכם (אבל כן באחריותכם)
5 דק' קריאה
כדי להגשים את עצמנו באופן שאנו יכולים, כדאי לנו לעבור מהפך בנקודת המוצא שלנו לחיים. אחרת, נמשיך להיטלטל בין תחושות של הצלחה וכישלון
3 דק' קריאה
מדוע ההבנה שהכל בסדר אמורה לגרום לנו לקחת יותר אחריות, כיצד הבנה זו יכולה לגרום לנטישה עצמית, ומהו הקשר בין כל זה לטעות ודיוק
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546