שיחה על ביקורת ותקשור על תקווה

כיצד מתמודדים עם הביקורת, והאם אפשר להתחבר לתקווה גם אנו מרגישים שהיא איננה? הסרטון החדש עוסק בשני מצבים/רגשות שכולנו מכירים

ביקורת עצמית – מה יוצר אותה, ואיך מתמודדים איתה? בשיחה שקדמה לתקשור, אני מדבר על הכאב ועל המחשבות המכאיבות שבאות יחד איתו, ומציע כיצד לעזור לעצמנו בתוך מצב זה.

בתקשור, טוהר מדברים על תקווה. הם מזכירים שהיא קיימת גם אם אנו לא מרגישים אותה, ומציעים לזכור זאת ולהזמין אותה, כדי לתת לה מקום בתוך מה שאנו עוברים כעת.

רוצים להרגיש אחרת, לחיות אחרת, כלומר טוב יותר? אם כן, אז טוהר+ הוא המקום בשבילכם. היכנסו לכאן לפרטים.

(התקשור הכתוב לאחר הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה; לומר מספר מילים ולהזכיר לכם את מה שכדאי להיזכר בו בזמן הזה.

כדאי להיזכר ולזכור שישנה תקווה, בהחלט. זה עשוי להיות מאתגר לזכור זאת, ואף יותר מאתגר להתחבר לתקווה הזאת, לתת לה מקום, לתת לה השפעה בחוויה הפנימית הרגשית שלכם. האם אפשר להיות מעודדים בתוך מציאות לא מעודדת? האם אפשר לראות אור כאשר החוויה היא חשוכה ואולי קפואה ואולי מצומצמת? האם אפשר לחוש באור של התקווה, בדגדוג שלה? האם אתם יכולים לרגע קט להזמין אותה, את התקווה, ולאפשר לה מקום? להזמין אותה, לחוש בה, להתחבר אליה – אולי היא תופיע כרעיון, ואולי היא תהיה יותר מאשר רעיון, אולי יהיה לה יותר נפח ואתם תחושו בה, ואולי זה לא אפשרי כעת.

אולי הדברים שלנו מעוררים ייאוש ואולי הם מעוררים ציניות, ואם כן, אנו מציעים שתשימו לב לכך. תשימו לב לייאוש ולציניות ולכל רגש אחר אשר עולה בתגובה להצעה שלנו, וזכרו שאתם אינכם רואים את כל התמונה. זו החוויה, וזה שאינכם רואים אור אינו אומר שהאור אינו קיים. זה שאינכם חשים בתקווה, אינו אומר שאין אפשרות שדברים ישתנו לטובה. האפשרות קיימת, את זה אנו מציעים לכם לזכור.

לא כל דבר בחייכם הוא הפיך. אינכם יכולים לעצור את השפעת הזמן על הגוף. ישנן בעיות אשר נוצרו, שלא ניתן להעלים לגמרי, או שינויים שקרו בחייכם, שאינכם יכולים לבטל באופן מוחלט את ההשפעה שלהם. עם זאת, דברים יכולים להשתנות לטובה, ופעמים רבות, יותר מכפי שאתם מאמינים, יותר מכפי שאתם רואים, יותר מכפי שאפילו ניסיון החיים שלכם אומר לכם עד כה, שהוא אפשרי. האפשרות הזו קיימת ואנו מציעים לזכור אותה.

אנו מציעים לתת לתקווה מקום, לאפשר לה להדהד בלב ובראש ובגוף שלנו, להאיר את הפינות החשוכות בתודעה ולהזכיר שיכול להיות אחרת.

אלו הן המילים שלנו, זו ההצעה שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום. 

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

10 דק' צפייה
מה שאנחנו יודעים יכול לתת לנו ביטחון, אבל גם יכול לגרום לסבל ומצוקה. הסרטון עוסק באחד האתגרים הניצבים בפני מי שרוצה להיות ולחיות טוב יותר
8 דק' צפייה
זמן בו אנו מתבקשים לבחור מחדש באמת שלנו, למרות ועם הפחד שבחירה זו יכולה לעורר. הסרטון עוסק בשער הבחירה הנוכחי וכיצד לעזור לעצמנו עם מה שאנו מרגישים
7 דק' צפייה
האם אנו באמת צריכים להסתיר את החולשה שלנו כי להסתדר בחיים? האמת הפוכה מכך. בסרטון הזה נמצא הסבר מדוע ההסתרה של החולשה מחלישה
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546