טוהר מתייחסים למלחמה בה אנו נמצאים, ומחברים זאת לצירוף 11:11 שיש לו חשיבות ומשמעות בעולם הרוח. תקראו במיוחד אם המצב מעורר בכם חרדה ופחד

כבר כמה ימים אני במתח לקראת היום הזה, יום שבת ה-11.11.

הכוכבים בשמים יוצרים שילובים שמנבאים ימים קשים במיוחד, ואני מוצא את עצמי בהמתנה שקטה, עצובה ועצבנית במידת מה, לקראת מה שאולי יהיה.

רק אתמול, אם איני טועה, קלטתי שהיום זה ה-11.11. כלומר, 11:11. אותו צירוף מספרים מיסטי, שקשור בהתפתחות של האנושות ומהווה שער משמעותי. אחד מצירופי המספרים שאנשים רבים רואים בשעון שוב ושוב מבלי ממש להבין למה.

היום, חמישה שבועות לאירוע הנורא ולתחילתו של אחד השינויים הגדולים ביותר שעברנו ונעבור בתקופת חיינו, אני מבקש מטוהר שידברו פעם נוספת על ה-11:11, ושיעשו זאת בהקשר הספציפי של ה-11.11.2023.

זה מה שהם מוסרים:

"זהו אכן זמן של מעבר, ואנו איננו מתייחסים בהכרח לאותו התאריך ולאותו הזמן ולאותו צירוף של מספרים עליו אתה שואל. הזמן הזה שבו אתם נמצאים, מה שתגדירו בתור תקופה, שרק החלה ותימשך עוד זמן מה, היא תקופה של מעבר.

"אתם משילים עור, מכניסים אור, נגדיר זאת כך. מסירים שכבת הגנה עתיקת יומין, ומכניסים אור חדש. יותר נכון, מאפשרים לאור חדש לזרוח. אור שנובע מחיבור ויוצר עוד ועוד חיבור, אשר אשר מאיר פינות חשוכות שמעולם לא הוארו, חושף את מה שיש לחשוף, מגלה את שיש לגלות. אור המשנה עולמות, שכן כאשר נחשף מה שהסתתר בחושך, האדם אינו יכול עוד להיות כפי שהוא היה בעבר.

"זהו זמן של מעבר. מעבר מחשיכה ישנה לתאורה חדשה, נגדיר זאת כך. מעבר מהפרדה לחיבור, בהחלט. בתוך תהליך זה, בתוך זמן זה, נמצא היום המסוים הזה, שעליו אתה שואל. יום שמהווה עבור אנשים רבים שער, כזה שבו ישנה התרגשות וישנה התכווננות וישנן פעולות שאנשים עושים.

"דבר מה קורה במוח האנושי, כאשר אתם רואים דבר מה סימטרי. הפעולה של המוח משתנה מעט, והלב שלכם מתרחב. הסימטריה קשורה אצלכם באלוהות, וכאשר אתם רואים אותה, אתם נזכרים באלוהי ומתחברים אליו. מדוע? משום שמנקודת מבט אלוהית, אין טעות. מנקודת מבט אלוהית, אין כאב. מנקודת מבט אלוהית, אין בלבול או כיעור או חוסר אמת. מנקודת מבט אלוהית, הכל מסונכרן והכל מסודר, גם אם עבורכם הוא מבולגן. כאשר אתם רואים מספר מסונכרן, הרמוני, המבוסס על זהות כל הספרות שלו, אתם חווים לרגע קצר את האלוהי – אם אתם נותנים לאותו המספר לגעת בכם, כמובן. אם אתם מתעכבים עליו, מתחברים אליו, משקיטים לרגע את המיינד ונותנים למספר להזכיר לכם דבר מה.

"בתוך המציאות בה אתם נמצאים, צירוף זה יכול לסייע לכם, ולו במעט. אתם יכולים להתחבר אליו, ל-11:11, ולקבל תזכורת שישנה חוכמה גדולה יותר מכם, שישנו סנכרון, שהכל מחובר זה לזה, שאין טעות. זה אינו מבטל את הצער, זה אינו מבטל את הכאב, אבל זה יכול להרגיע, במידת מה, את החלק החרד, הדואג, הרואה במציאות כאוס ומפחד שהכאוס עוד רגע יגיע אליו. במציאות שלכם ישנה מידה של אי סדר, בהחלט, אפילו כאוס, בהחלט. אבל אם תאפשרו לידיעה שישנו סנכרון הנוכח בכל, זה יכול לעזור לכם – גם אם לא מיד – להירגע מעט, לסמוך קצת יותר, לאפשר למה שקורה לקרות עבורכם, גם אם אינכם לגמרי מבינים מדוע זה קורה. פחות להגן, יותר להתמסר, זה מה שיכול לקרות לכם.

"אין זה זמן קל, בהחלט לא, עבור בני אדם רבים. האדמה שלכם רועדת, רועשת, והעולמות מתהפכים. שנת התהפוכות מתרחשת במלוא עוצמתה, יוצרת גלים של שינוי המזעזעים את יסודות הארץ. כך צריך שיקרה, בהחלט, שכן אינכם יכולים לחזור לחיקה החמים של האהבה באותה המציאות בה הייתם. דברים צריכים להשתנות, בחוץ ובפנים, כדי שתתאימו את עצמכם אל החדש.

"הרשו לעצמכם לנוע עם הרגשות, עם המצבים, עם השינויים. אל תצפו ליציבות מהירה וברורה, כזו שתתרחש בקרוב. הרשו לעצמכם ליצור את אותה היציבות בתוככם.

"העזרו במספר 11:11, אם אתם מתחברים לכך, כתזכורת לכך שגם אם אינכם מבינים, ישנה חוכמה בדברים, ישנה חוכמה שינתן לסמוך עליה, גם כאשר ליבכם זועק".

3 מחשבות על “תקשור מיוחד על המלחמה ועל ה-11:11”

  1. תודה. חשוב מאד ומרגיע ומעודד מאד. צריך אורך רוח לתהליך הלא פשוט הזה שאנחנו עוברים, בתקווה לצמיחת האנושות לכיוונים טוביםם יותר.

  2. מכל התקשורים שלהם מתחבר לכך שעלינו על כל אחד מאיתנו להתחבר למקום של אהבה אהבת חינם "ואהבת לרעיך כמוך"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
אם אתם לא מצליחים לשנות את האמונות שגורמות לבעיות שלכם, ולא מבינים מה לא בסדר, היכנסו לקרוא את הטקסט הזה. אתם עשויים לגלות שזה לא בגללכם (אבל כן באחריותכם)
5 דק' קריאה
כדי להגשים את עצמנו באופן שאנו יכולים, כדאי לנו לעבור מהפך בנקודת המוצא שלנו לחיים. אחרת, נמשיך להיטלטל בין תחושות של הצלחה וכישלון
3 דק' קריאה
מדוע ההבנה שהכל בסדר אמורה לגרום לנו לקחת יותר אחריות, כיצד הבנה זו יכולה לגרום לנטישה עצמית, ומהו הקשר בין כל זה לטעות ודיוק
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546