בתקשור כתוב טוהר מציעים תרגיל ליצירת מציאות, שכל כולו אומר בלתת יד לעבר ויד למחר. היכנסו לקרוא ולהבין מה התרגיל וכיצד עושים אותו

לקח לי קצת זמן, וסוף סוף העליתי לאתר שלי את יומן המסע שעברתי בחודש מאי האחרון כדי להכיר את הקסם של אירלנד. חוברת דיגיטלית הכוללת 36 עמודים ו-23 תקשורים, בהם חמישה תקשורים מיוחדים של טוהר. חמשת התקשורים עוסקים בהתמקדות וביצירת מציאות, והם משלבים מידע עם תרגילים פרקטיים.

אני רוצה לשתף איתכם חלק מאחד התקשורים של טוהר, שהופך להיות יותר ויותר רלבנטי לאור המתרחש בעולמנו המשתנה.

הנה התקשור:

"אתם מבקשים לממש היבטים מסוימים, לגלות דברים מסוימים, להתפתח מעבר למה שאתם יודעים ומכירים. כדי לעשות זאת מעט יותר בקלות, אנו מציעים שתקחו איתכם שני דברים למסע זה של התפתחות.

"הדבר הראשון הוא החזון שלכם. דמיינו שהחזון הוא אדם או ישות, שאתם נותנים לה יד – עשו זאת ברגע זה ממש. בין אם אתם מודעים לפרטים של החזון שלכם או למהות שלו ובין אם לא, דמיינו שהוא ישות, ותנו לה יד. דמיינו שהיא עומדת לצידכם, לימינכם, ואתם נותנים לה יד.

"הדבר השני הוא העבר שלכם. דמיינו שהעבר שלכם הוא ישות גם כן, אשר עומדת לצידכם, ותנו לה יד. דמיינו שהעבר שלכם הוא מהות הנוכחת בפני עצמה, המייצגת את מי שהייתם ואת מי שאתם – במידת מה – גם עכשיו. דמיינו את העבר שלכם ותנו לו יד.

"אתם הגשר, האם אתם מבינים זאת? אתם העכשיו. החזון הוא המחר, העבר הוא האתמול, ואתם נוכחים כעת. בכך שאתם נותנים יד לשתי מהויות אלה, אתם מחברים את כל העולמות ביחד. באופן הזה, יכולים אתם ליצור את ההתמרה הדרושה, כדי לעבור מהעבר לחזון של המחר.

"אנו מציעים שתעשו זאת כעת, ואם תרצו בכך, תרגלו זאת מעת לעת. במיוחד כאשר אתם ניצבים במחוזות של בחירה. כלומר במצבים ובזמנים בהם עליכם לבחור בדרך שלכם מחדש. כאשר אינכם יודעים בדיוק איך לעשות את השינוי, דמיינו את החזון כישות ואת העבר כישות, ותנו לכל אחת מהן יד.

"אם תרצו, תוכלו להרגיש מעט את כל אחת מאותן הדמויות-ישויות, לראות מה היא יכולה ללמד אתכם עכשיו. מה בעבר זקוק לריפוי, מה כדאי שיישאר; מה בחזון כדאי ללמוד, מה כדאי שיתחזק.

"באופן הזה, בעודכם נותנים יד לכל חלקיכם, יכולים אתם לצעוד יותר בקלות בדרכם, גם אם זו אינה ברורה לכם, גם אם היא אינה ידועה לגמרי".

התקשור המלא, יחד עם 22 תקשורים נוספים, הם חלק מיומן המסע להכיר את הקסם של אירלנד.

בימים טרופים כאלה, קסם זה בדיוק מה שאנו צריכים ❤

1 מחשבה על “הגשר לקסם של החיים”

  1. תודה עבור התיקשור. אכן בזמנים טרופים אלו אנחנו זקוקים מאד לקסם,
    אבל זה לא קל, יש הרגשה שיש מולנו כמו קיר בטון.
    בתור אדם זקן ולא בריא כל כך, אני מרגיש חלש מול הקיר, וקשה לי להתפלל למען המדינה.אשמח אם הצעירים יותר יתפללו יותר עבור המדינה השסועה שלנו. דני

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

6 דק' קריאה
כדאי שהתפיסה שלנו ביחס לטעויות תעבור רענון מחדש. אם נמאס לכם לעשות טעויות ו/או לנסות להיות מדויקים, היכנסו לקרוא
3 דק' קריאה
מהו הטבע של ההתלהבות, מה גורם לנו להתמכר, וכיצד כל זה קשור לכאב האומר "אני לא ראוי/ה"
מרגישים ייאוש? זקוקים לחוויה ולפרספקטיבה של תקווה? אם כן, המדיטציה הזו תסייע לכם לרפא את הייאוש ולחזק את התקווה
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546