כיצד מתמודדים עם הפחדים שאנו מרגישים, בעת הזו במיוחד? מדוע חשוב כל כך לתת ולקבל עזרה? שני הנושאים הללו מקבלים התייחסות בסרטון

אם גם אתם, כמוני, לא נושמים טוב בימים האלה, אז כדאי שתעצרו רגע, תקחו נשימה עמוקה, ואז תצפו בסרטון. אחרי מה שהיה לי לומר על פחד ונשימה, מגיע תורו של התקשור. טוהר מדברים בו על החשיבות של קבלת עזרה ומתן עזרה, ומתייחסים לקונספציה שאנו שבויים בה, ממנה כדאי להשתחרר.

אני מזמין אותך להצטרף לקורס אינטרנטי ללימוד תקשור, המתרחש כולו במייל (והוא ללא תשלום).

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, כדי לדבר על התהפוכות של העולם.

זו השנה הזו, שנת התהפוכות, וזה מה שקורה בתוכה: ישנה המלחמה המשפיעה עליכם, וישנן ההתרחשויות הנוספות המשפיעות עליכם. אתם בתוך תהפוכה, והפחד בתוך זה הוא גדול והכאב בתוך זה הוא גדול וגם הכעס יכול להיות גדול וגם הייאוש יכול להיות גדול, בהחלט. הרגשות הופכים להיות עוצמתיים יותר, בהחלט.

אנו מציעים, בתוך כל זה, שתזכרו לא להישאר לבד ולא להתמודד לבד. אחת התהפוכות העיקריות שבני אדם צריכים לעבור, בשנה זו ובכלל, היא ללמוד לתת עזרה ולקבל עזרה. אם אתם רק נותנים עזרה, אז למדו את עצמכם לתת אותה ואם אתם רק מקבלים עזרה, אז תגלו כיצד אתם יכולים לתת עזרה, בהחלט. זו תהפוכה חשובה.

הכאבים שאתם רגילים אליהם והפחדים שאתם רגילים אליהם מלמדים אתכם להתבודד, הם מלמדים אתכם לא לסמוך. כפי שאתם רואים בתוך אירועים שכאלה, אינכם יכולים להסתדר לבד. אתם חייבים לקבל עזרה. גם צבא בא לעזרתכם וישנה הטראומה של אלה אשר הצבא לא בא לעזרתם בזמן, והיו לבד.

המלחמה הזו החלה עם הטראומה הזו. לא רק של הפגיעה, לא רק של הפלישה אלא גם של הנטישה, של הלבד. הדברים התרחשו באופן הזה, בין השאר, בשביל שתלמדו כבני האדם להפוך את היוצרות, את נקודת המבט, את החוויה, את ההתנהלות. ללמוד לחיות בשיתוף פעולה, ושיתוף פעולה יחייב אתכם לצאת אל מעבר למנגנוני ההגנה אשר אומרים "אני מסתדר לבד", ולבקש עזרה ולתת עזרה. זה מה שאנו מזכירים לכם בזמן זה, עבור זמן זה ועבור המשך הדרך.

החשיבות של השינוי הזה היא גדולה מאוד. למדו לעזור, למדו להיעזר ולהרגיש בנוח עם עצמכם. אתם שבויים בתוך תפיסה מוטעית שאומרת שאתם צריכים ללמוד להסתדר לבד. אתם עוסקים בשבי של בני אדם, אבל ברמה התודעתית, כל בני האדם שבויים. אתם שבויים ברעיון שעליכם להסתדר לבד, שכך יהיה לכם יותר טוב. אנו מציעים לכם להשתחרר מהשבי של התפיסה הזו, של הפחד הזה, וללמוד מחדש לעזור ולהיעזר. לא כל בני האדם יוכלו לעזור לכם, אתם לא תוכלו לעזור לכל בני האדם, אבל ישנו אמון שכדאי להחזיר, הסכמה שכדאי לבנות מחדש, הסכמה לעזור ולהיעזר. זה מה שאנו מציעים.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

1 מחשבה על “שיחה על פחד ותקשור על עזרה”

  1. תודה לטוהר ולשחר עבור התיקשור לעזור לאחרים ולהיעזר על ידי אחרים.
    הלואי שכך יהיה בעתיד.
    הלואי וטוהר ישפיעו בשמים שהניצחון במלחמה יבוא יותר בקלות ללא אבדות בנפש. אמן שכך יהיה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

10 דק' צפייה
מה שאנחנו יודעים יכול לתת לנו ביטחון, אבל גם יכול לגרום לסבל ומצוקה. הסרטון עוסק באחד האתגרים הניצבים בפני מי שרוצה להיות ולחיות טוב יותר
8 דק' צפייה
זמן בו אנו מתבקשים לבחור מחדש באמת שלנו, למרות ועם הפחד שבחירה זו יכולה לעורר. הסרטון עוסק בשער הבחירה הנוכחי וכיצד לעזור לעצמנו עם מה שאנו מרגישים
7 דק' צפייה
האם אנו באמת צריכים להסתיר את החולשה שלנו כי להסתדר בחיים? האמת הפוכה מכך. בסרטון הזה נמצא הסבר מדוע ההסתרה של החולשה מחלישה
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546