כיצד מתמודדים עם הפחדים שאנו מרגישים, בעת הזו במיוחד? מדוע חשוב כל כך לתת ולקבל עזרה? שני הנושאים הללו מקבלים התייחסות בסרטון

אם גם אתם, כמוני, לא נושמים טוב בימים האלה, אז כדאי שתעצרו רגע, תקחו נשימה עמוקה, ואז תצפו בסרטון. אחרי מה שהיה לי לומר על פחד ונשימה, מגיע תורו של התקשור. טוהר מדברים בו על החשיבות של קבלת עזרה ומתן עזרה, ומתייחסים לקונספציה שאנו שבויים בה, ממנה כדאי להשתחרר.

אני מזמין אותך להצטרף לקורס אינטרנטי ללימוד תקשור, המתרחש כולו במייל (והוא ללא תשלום).

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, כדי לדבר על התהפוכות של העולם.

זו השנה הזו, שנת התהפוכות, וזה מה שקורה בתוכה: ישנה המלחמה המשפיעה עליכם, וישנן ההתרחשויות הנוספות המשפיעות עליכם. אתם בתוך תהפוכה, והפחד בתוך זה הוא גדול והכאב בתוך זה הוא גדול וגם הכעס יכול להיות גדול וגם הייאוש יכול להיות גדול, בהחלט. הרגשות הופכים להיות עוצמתיים יותר, בהחלט.

אנו מציעים, בתוך כל זה, שתזכרו לא להישאר לבד ולא להתמודד לבד. אחת התהפוכות העיקריות שבני אדם צריכים לעבור, בשנה זו ובכלל, היא ללמוד לתת עזרה ולקבל עזרה. אם אתם רק נותנים עזרה, אז למדו את עצמכם לתת אותה ואם אתם רק מקבלים עזרה, אז תגלו כיצד אתם יכולים לתת עזרה, בהחלט. זו תהפוכה חשובה.

הכאבים שאתם רגילים אליהם והפחדים שאתם רגילים אליהם מלמדים אתכם להתבודד, הם מלמדים אתכם לא לסמוך. כפי שאתם רואים בתוך אירועים שכאלה, אינכם יכולים להסתדר לבד. אתם חייבים לקבל עזרה. גם צבא בא לעזרתכם וישנה הטראומה של אלה אשר הצבא לא בא לעזרתם בזמן, והיו לבד.

המלחמה הזו החלה עם הטראומה הזו. לא רק של הפגיעה, לא רק של הפלישה אלא גם של הנטישה, של הלבד. הדברים התרחשו באופן הזה, בין השאר, בשביל שתלמדו כבני האדם להפוך את היוצרות, את נקודת המבט, את החוויה, את ההתנהלות. ללמוד לחיות בשיתוף פעולה, ושיתוף פעולה יחייב אתכם לצאת אל מעבר למנגנוני ההגנה אשר אומרים "אני מסתדר לבד", ולבקש עזרה ולתת עזרה. זה מה שאנו מזכירים לכם בזמן זה, עבור זמן זה ועבור המשך הדרך.

החשיבות של השינוי הזה היא גדולה מאוד. למדו לעזור, למדו להיעזר ולהרגיש בנוח עם עצמכם. אתם שבויים בתוך תפיסה מוטעית שאומרת שאתם צריכים ללמוד להסתדר לבד. אתם עוסקים בשבי של בני אדם, אבל ברמה התודעתית, כל בני האדם שבויים. אתם שבויים ברעיון שעליכם להסתדר לבד, שכך יהיה לכם יותר טוב. אנו מציעים לכם להשתחרר מהשבי של התפיסה הזו, של הפחד הזה, וללמוד מחדש לעזור ולהיעזר. לא כל בני האדם יוכלו לעזור לכם, אתם לא תוכלו לעזור לכל בני האדם, אבל ישנו אמון שכדאי להחזיר, הסכמה שכדאי לבנות מחדש, הסכמה לעזור ולהיעזר. זה מה שאנו מציעים.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

1 מחשבה על “שיחה על פחד ותקשור על עזרה”

  1. תודה לטוהר ולשחר עבור התיקשור לעזור לאחרים ולהיעזר על ידי אחרים.
    הלואי שכך יהיה בעתיד.
    הלואי וטוהר ישפיעו בשמים שהניצחון במלחמה יבוא יותר בקלות ללא אבדות בנפש. אמן שכך יהיה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

16.11.23, יום חמישי, 21:00-21:45 * אונליין

מפגש הילינג עקב המלחמה המתרחשת בישראל. המפגש יעבור בזום, ועיקרו הילינג לכל המשתתפים. המפגש מתאים לכל מי שחווה פחד, דאגה, ייאוש, כעס ו/או כאב בימים קשים אלה, ורוצה הקלה וריפוי לרגשות הכואבים.

40 שקלים.

1.1.24, יום שני, 20:00-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השנתי, בו נגלה ביחד מהי האנרגיה של שנת 2024, כיצד היא משפיעה עלינו, מהן המתנות שהיא מביאה איתה ומהם השיעורים שכדאי לנו ללמוד. המפגש משלב מדיטציה מיוחדת לחיבור לשנה החדשה, תקשור של טוהר על שנת 2024 ותקשור שאלות-תשובות.
מ-130 שקלים.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

מהו השבי בו כולנו נמצאים, וכיצד משתחררים מנו? שיחה ותקשור על התפיסות שמגבילות אותנו ושוללות מאיתנו חופש
12 דק' צפייה
לכל מי שמבקש גאולה מהמצב בו אנו נמצאים, ולכל מי שמרגיש לא בסדר על מה שהוא מרגיש וחושב ועושה בימים אלה, כדאי לקרוא את התקשור ולהקשיב לשיחה שמחכים לכם כאן
7 דק' צפייה
כיצד להתייחס לחוסר האונים שבו אנו נמצאים, וכיצד מוצאים תקווה ונחמה גם בזמן מלחמה. בכך אנו מתמקדים השבוע
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546