שיחה על חוסר אונים ותקשור על נחמה ותקווה

כיצד להתייחס לחוסר האונים שבו אנו נמצאים, וכיצד מוצאים תקווה ונחמה גם בזמן מלחמה. בכך אנו מתמקדים השבוע

מה קורה לנו בזמן זה של חוסר אונים, של פחד, של כאב, של ייאוש? מה עושים עם חוסר האונים? כיצד מוצאים נחמה ותקווה? הסרטון מתמקד בכל זה.

אני מזמין אותך להכיר את העולם שבפנים – מסע כתוב של 40 ימים, עם חוכמה שעשויה לעזור לך (וללא תשלום).

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון).

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים מפגש נוסף, בדרך זו, באמצעי זה, כדי לומר מספר מילים, כדי לעסוק במתרחש בעולם זה של בני אדם.

אנו רוצים להזכיר שיכולה להיות נחמה, שיכולה להיות תקווה, גם כאשר זה מרגיש שלא זה ולא זה מתקיימים.

זה לא יהיה נכון בכל המקרים. יש כאלה אשר איבדו ואין תקווה באובדן, אין תקווה שהאובדן לא יהיה והדברים יחזרו לאחור. אפשר לומר שבמוות אין תקווה מהבחינה הזו שהוא סופי. אבל ביחס לכל הדברים שאינם סופיים אנו מזכירים שיש תקווה.

במוות יכולה להיות נחמה. לעתים הנחמה נובעת מהיעדרו של סבל, מכך שהסבל הסתיים. לעיתים הנחמה נובעת מהעובדה שאין יותר חוסר ודאות.

זה העניין עם נחמה ותקווה – הן אינן לוקחות את הכאב או את הצער או את הפחד. בכל זאת אנו מציעים אותן, כי גם אם הן אינן לוקחות את הרגשות הללו או מבטלות אותם, הן יכולות לתת מידה של כוח גם בתוך זמנים מורכבים אלה.

אנו רוצים להזכיר שלעיתים יש לכם במה להתנחם. לעיתים הנחמה יכולה לבוא מהטבע, היא יכולה לבוא מילדים. היא יכולה לבוא מרגעים מסוימים ביום יום. התקווה יכולה לבוא מכך שאינכם רואים את כל האפשרויות ויש שינויים שיכולים לקרות.

אנו מציעים לכם למצוא את מקורות הנחמה והתקווה, ולאפשר להם להשפיע. גם אם הם לא יבטלו את מלוא הרגשות שלכם, הם יכולים להקל. הנחמה והתקווה יכולות לתת תמיכה ויותר כוח. זה מה שאנו מציעים בזמן הזה עבור המשך הדרך.

אתם בתוך מלחמה, ואיננו יכולים לומר שהיא תסתיים בעוד כמה וכמה ימים והכל ייגמר. היא עוד צפויה להימשך לזמן מה. אבל עם זאת, אנו אומרים שהיא תסתיים, בהחלט, וגם זו יכולה להיות מקור של תקווה.

הרשו לעצמכם להיות בתוך המתרחש, היעזרו במקורות של נחמה ותקווה, והמשיכו בדרך.

זה מה שאנו מבקשים לומר.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

1 מחשבה על “שיחה על חוסר אונים ותקשור על נחמה ותקווה”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

16.11.23, יום חמישי, 21:00-21:45 * אונליין

מפגש הילינג עקב המלחמה המתרחשת בישראל. המפגש יעבור בזום, ועיקרו הילינג לכל המשתתפים. המפגש מתאים לכל מי שחווה פחד, דאגה, ייאוש, כעס ו/או כאב בימים קשים אלה, ורוצה הקלה וריפוי לרגשות הכואבים.

40 שקלים.

1.1.24, יום שני, 20:00-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השנתי, בו נגלה ביחד מהי האנרגיה של שנת 2024, כיצד היא משפיעה עלינו, מהן המתנות שהיא מביאה איתה ומהם השיעורים שכדאי לנו ללמוד. המפגש משלב מדיטציה מיוחדת לחיבור לשנה החדשה, תקשור של טוהר על שנת 2024 ותקשור שאלות-תשובות.
מ-130 שקלים.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

מהו השבי בו כולנו נמצאים, וכיצד משתחררים מנו? שיחה ותקשור על התפיסות שמגבילות אותנו ושוללות מאיתנו חופש
12 דק' צפייה
לכל מי שמבקש גאולה מהמצב בו אנו נמצאים, ולכל מי שמרגיש לא בסדר על מה שהוא מרגיש וחושב ועושה בימים אלה, כדאי לקרוא את התקשור ולהקשיב לשיחה שמחכים לכם כאן
9 דק' צפייה
כיצד מתמודדים עם הפחדים שאנו מרגישים, בעת הזו במיוחד? מדוע חשוב כל כך לתת ולקבל עזרה? שני הנושאים הללו מקבלים התייחסות בסרטון
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546