ברכה לשנה החדשה ותקשור על יכולת

לכבוד השנה החדשה – ובכלל – יש לטוהר מסר אופטימי שחשוב לשמוע, ולהזכיר אותו לעצמנו כאשר אנחנו שוכחים זאת

שנה טובה לכולם 💜 אני מאחל לכולנו להיות טובים יותר לעצמנו השנה. גם בתקשור של טוהר, שבא אחרי הברכה שלי, יש מידה של אופטימיות שאנחנו צריכים אותה.

אם אתם רוצים להצטרף לקבוצת הפייסבוק שתלווה את הטיול המתוקשר שלי בקפריסין, היכנסו לכאן.

(התקשור הכתוב נמצא אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, כדי לומר מספר מילים, כדי להזכיר לכם בפעם זו שיש לכם יכולת.

זה הדבר שאנו מציעים, זה הדבר שאנו מזכירים: פעמים רבות, כאשר בני אדם ניצבים בפני אתגר, הם מרגישים שאין יכולת. אין יכולת להבין, אין יכולת להתמודד, אין יכולת לפתור. בין אם במציאות האבסולוטית הדבר הוא בלתי פתיר, ובין אם הם עצמם חסרי היכולת לפתור. ביחס להרגשה הזו, לפרשנות זו של מציאות, אנו מוסרים מסר זה.

אנו לא יכולים לומר שכל דבר הוא פתיר או שיש לכם יכולת לפתור כל דבר, אבל אנו כן אומרים שיש לכם יכולת הרבה יותר גדולה מכפי שאתם תופסים אותה. אנו מציעים לכם לתת לעצמכם יותר קרדיט מכפי שאתם רגילים, כמו לסמוך על עצמכם יותר מכפי שאתם רגילים.

כאשר אתם נמצאים בתוך חוויה של חוסר יכולת, של חוסר השפעה, של חוסר אונים, אז הזכירו לעצמכם את מה שאנו מוסרים כעת. הזכירו לעצמכם שיש לכם יותר יכולת מכפי שאתם רואים ואולי בכל זאת, גם אם לא באותו הרגע, אבל בהמשך, תוכלו לגלות כיצד אפשר. כיצד אפשר לשנות, כיצד אפשר לפתור, כיצד אפשר לרפא או לחזק את מה שזקוק לריפוי וחיזוק.

זו ההצעה שלנו לזמן זה. הרשו לעצמכם להתחזק בעצמכם, לסמוך על עצמכם, להיות כפי שאתם ולגלות את היכולת שלכם, החבויה, שלא תמיד נראית ולא תמיד גלויה. גלו מה היא היכולת, ומה זו מביאה.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום. 

טוהר.

1 מחשבה על “ברכה לשנה החדשה ותקשור על יכולת”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

6 דק' צפייה
למרות האכזבות והפגיעות וחוסר האמונה, טוהר מציעים לנו להתחבר לתקווה. תקשור ושיחה על הכוח שנמצא בתוכנו
7 דק' צפייה
לכוח שלנו כבני אדם ישנן מגבלות, וכדאי להכיר בהן. אחרת אנו נמשיך להיות מתוסכלים, מאוכזבים וכועסים, ולא ניצור את הטוב האפשרי עבורנו
11 דק' צפייה
בזמן שבו קל להרגיש אכזבה מהמתרחש במדינה ו/או בחיים האישיים שלנו, כדאי לעצור ולהעריך את השינויים המתרחשים ואת היכולת שלנו ליצור שינויים נוספים
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546