ארבעת היסודות של התודעה וארבעת קרני האלוהות

מה נחשף בתקופה הזו? מה מתרפא? טוהר מדברים על ארבעה יסודות בתודעה שלנו – פחד, שליטה, בושה וחמדנות – וארבעת קרני האלוהות שעוזרות לנו לרפא אותם
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף, בדרך זו, באמצעי זה, לומר מספר מילים; לדבר על מה שקורה בזמן הזה, על האופן שבו העולם הזה מרכיב את עצמו מחדש, וכיצד אתם פועלים ולאן אתם הולכים, ובעיקר למה אפשר לצפות ולמה כדאי שלא לצפות.

אנו נתחיל ונאמר שהעולם נמצא בנקודה מעניינת בתהליך זה. זהו תהליך המפרק מבנים ותהליכים ודינמיקות מסוימות, שאתם רגילים להגדיר, או להשתמש בהם כדי להגדיר את החיים שלכם. זה מה שהווירוס הזה עושה בעולם זה של בני אדם: הוא מאפשר התפרקות. הוא איננו רק פוגע בבריאות של מערכות פיזיולוגיות, אלא גם משפיע על מערכות תודעתיות ועל מערכות התנהגותיות, וגורם להן במידה מסוימת להיות חולות. הוא מביא להתפרקות של דברים שהיו מוכרים.

בני אדם נמצאים במרוץ מסוים כדי לבנות את הכל מחדש, לתקן את מה שאפשר, להבריא את מה שאפשר, ואם אין ברירה אז ליצור דברים חדשים בשביל לאפשר למציאות להיות יותר… נאמר, יציבה ומוכרת.

לכן בני אדם ממהרים למצוא לעצמם חיסון מפני ההתפרקות. רבים מצפים לזה, בזמן הזה יותר מאי פעם. כמו מייחלים לשינוי אשר יכול לקרות, למעין אנחת רווחה אשר בני אדם יוכלו לחוות בתוך עצמם. הנה ההתפרקות הסתיימה, ואנו יכולים כעת להתחיל לחזור למציאות שהיא יותר מוכרת; לשחזר מבנים מוכרים, תודעתיים והתנהגותיים.

אנו מבקשים לומר שכל זה אינו אפשרי כל כך כפי שבני אדם רוצים. איננו אומרים זאת משום שיש בכך איזה מן רמז או תחזית כזו או אחרת ביחס לחיסון כזה או אחר. אנו אומרים זאת משום שהתהליך הזה, שבו עולם זה של בני אדם נמצא, צריך להימשך. הוא אפילו חייב להימשך בשביל שבאמת תוכלו לבנות את עצמכם מחדש. עליכם להמשיך לפגוש ולהכיר את היסודות מהם העולם הזה בנוי. איננו יכולים לומר שנחשפו מספיק יסודות, או שנחשף מספיק מהיסודות, כדי שמעתה אפשר ליצור בנייה מחודשת.

ישנה נטייה לבני אדם למהר, לשנות, לרפא, לצאת ממה שקורה. אנו מציעים, ככל שאנו יכולים, להבין כי תהליך זה, בדרך כזו או אחרת, צריך להימשך.

הרווחה שבני אדם מבקשים לחוות יכולה להיווצר אחרת. אתם אינכם צריכים לחכות שווירוס כזה או אחר יעלם, שחיסון כזה או אחר יגבור על הווירוס ואז תוכלו להתחיל לשקם את עצמכם. אנו מציעים ככל שאנו יכולים, כי אל תחכו שהעבר יחזור, אלא תראו כיצד אתם יוצרים הווה אחר ועתיד חדש.

זה איננו אומר בהכרח שמקצועות שהיו לא יחזרו או שהרגלים שהיו לא יחזרו. השינוי לא יקרה באופן כזה שהוא בהכרח ישנה את היומיום שלכם. לעיתים, עבור חלק מכם, היומיום לא השתנה כלל וכלל בשנה זו.

גם כאשר שינוי יקרה בתחום הבריאותי הגלובלי, יהיו כאלה שיגידו – הנה המציאות חזרה להיות כפי שהיא הייתה, אפשר לנסוע, אפשר לטוס, אפשר לצאת לחופשה, אפשר לעבוד, אפשר לבלות, הילדים בבית ספר. הנה, שום דבר לא באמת השתנה. יהיו כאלה אשר יגידו את זה כאשר מציאות תוכל להיבנות מחדש. אבל גם כאשר זה יקרה, אנו אומרים, המציאות לא תהיה כפי שהיא הייתה, שכן השינוי שאתם עוברים כבני אדם הוא גדול מאוד.

בכך שאתם חושפים יסודות בתודעה, אתם יכולים לשנות אותה. בכך שאתם חושפים יסודות בהתנהגות, בשיתוף הפעולה של בני אדם זה עם זה, אתם יכולים לשנות אותם. אלה צריכים להמשיך להיחשף, הם צריכים להמשיך להתבהר, כדי שתוכלו ליצור עולם אחר. עולם שאולי יהיה, במידה כזו או אחרת, דומה לעולם שהכרתם, אבל מבחינות רבות יהיה שונה. הוא יהיה שונה כי אתם תהיו שונים, כי השינוי אשר מתרחש ימשיך ויתממש.

בשביל לעזור לזה לקרות, אנו מבקשים במפגש זה לדבר על ארבעה יסודות אשר מגיע זמנם להשתנות, נגדיר זאת כך. כאלו שאתם יותר ויותר מגלים, אשר צריכים ויכולים להמשיך, לא רק להתגלות, אלא גם להתרפא. יסודות בתודעה אשר משפיעים על התנהגות, המשפיעים גם על שיתוף הפעולה.

היסוד הראשון: פחד

בואו נדבר על היסוד הראשון, נדבר על פחד.

לכל הדעות זהו היסוד המוכר ביותר, ועל פניו אין פה שום דבר חדש. הפחד היה יותר זמן מכפי שאתם תופשים זאת, ואנו איננו אומרים שבסופו של תהליך זה שבו האנושות נמצאת הפחד לא יהיה. אבל הפחד יכול, במידה כזו או אחרת, לחזור למקומו המצומצם יותר, נגדיר זאת כך. אנו לא יכולים לומר שהוא יחזור למקומו הטבעי, שכן בטבע שלכם אין קיום לפחד, אבל למקומו היותר מצומצם, בהחלט.

זה היסוד הראשון שאנו מבקשים להעמיק בו, ולהסביר שאתם רגילים לתפוש את עצמכם ככאלה אשר מפחדים, ככאלה אשר מרגישים פחד, מתנגדים לפחד, נכנעים לפחד, מקשיבים לו או מתעלמים ממנו, מפחידים אחרים בעזרתו או מנסים להרגיע אחרים בניגוד אליו.

הפחד מגדיר רבות את מערכת היחסים שלכם עם עצמכם, וגם את מערכת היחסים שלכם עם בני אדם אחרים. אתם עסוקים בלהגן על עצמכם מפניו, ולהגן על עצמכם בהתאם לעצות שהוא נותן לכם. ופעמים רבות אתם עושים זאת בו זמנית, גם עושים את מה שפחד אומר, וגם עושים בשביל להימנע ממה שהפחד אומר, וגם מפני הפחד עצמו. אתם פעמים רבות מנהלים מעין תגובה דואלית שכזו, הסותרת את עצמה, להיכנע לפחד ולהתנגד לו בו זמנית. אבל כאשר אתם עושים זאת אתם משמרים את כוחו של הפחד, ויוצרים לפחד מעמד של שליט פנימי. כלומר, היסוד הופך להיות לגג, הוא הופך להיות לחלק ארי בבניין כולו. אתם מתנהלים מתוך הפחד ובהתנגדות לו, ובאופן הזה אתם מגדירים את מי שאתם.

אז מה קורה בזמן הזה? הזמן הזה הוא זמן שבו הפחד חזק עד מאוד. ישנם רבים אשר נהנים ממנו, שמפחידים אחרים בעזרתו, שמפחדים בעצמם, והם מפחידים את עצמם. ישנם כוחות אינדיווידואליים וקבוצתיים אשר משתמשים בפחד ובהפחדה בשביל להשיג כוח ושליטה.

אתם עושים זאת לא רק אחד לשני, אלא גם בתוך עצמכם. אתם כמו מנפחים פחד פעמים רבות, בשביל ליצור מעין תחושה מוכרת של יציבות וביטחון.

הקרן הראשונה: תקווה

כל זה קורה מבלי שאתם ממש יודעים מה לעשות עם זה או כיצד לשנות את זה. אנו לא מציעים לכם לנסות ולשנות את הפחד, משום שכל עוד אתם מנסים לשנות אותו, להפסיק אותו, להמעיט אותו, אתם מחזקים אותו. במקום זה, אנו מציעים כי תכניסו אל התודעה שלכם תקווה. זה מה שתעשו. כמו להכניס אל התודעה שלכם קרן אור המגיעה מהאלוהות עצמה.

התקווה מביאה איתה פוטנציאל של אפשרויות שעדיין לא התממשו, אשר יכולות להתממש בהמשך הדרך, אשר ייקחו את המציאות לנתיב, לדינמיקה שונה מכפי שהיה.

התקווה מביאה איתה ידיעה שכל זה יכול לקרות, וכדי להתמודד עם פחד מה שאתם זקוקים לו זו תקווה. לכן אנו אומרים אל תנסו להתמודד עם הפחד – להפסיק אותו, להיכנע לו, להרגיע אותו, להגביר אותו, להתרחק ממנו, להיבלע אל תוכו. פשוט הזמינו תקווה אל תוך התודעה. כאשר הפחד שוטף אתכם, אל תתנגדו לזה, אבל גם אל תסתפקו בזה, אלא גם הביאו אל התודעה שלכם את קרן התקווה. תנו לה לחלחל פנימה, להאיר מבפנים, לדגדג לעיתים, לפנות מקום למציאות חדשה.

הפחד הוא היסוד הראשון שאנו מבקשים לדבר עליו.

היסוד השני: שליטה

היסוד השני שאנו מבקשים לדבר עליו, הוא יסוד השליטה. פעמים רבות הוא מה שנוצר מתוך הפחד, אבל הפחד הוא איננו הדבר היחיד אשר מניע את השליטה שלכם. גם כאב, אפשר לומר, או הלב השבור, מניע את השליטה שלכם – אתם תעשו את כל מה שאתם יכולים כדי להימנע משברון לב נוסף.

כאשר אנו אומרים שאתם תעשו את כל מה שאתם יכולים, אנו מתכוונים לכל מה שאתם יכולים. זה איננו אומר שכל בני האדם יעשו הכל, אבל תמיד יהיו בני אדם שילכו רחוק יותר במאמץ למנוע משברון לב נוסף – גם במחיר של לשבור את העולם מסביבם.

ככל שמדובר בבני אדם שיש להם תפקיד וכוח רבים וגדולים יותר, כך האופן שבו הם ישברו את העולם מסביבם יהיה יותר בולט וברור ובעל השפעה. לכן אתם עשויים לראות יותר ויותר, כפי שכבר קורה, אנשים שיש להם תפקידים פוליטיים אשר יעשו את כל מה שהם יכולים בשביל למנוע שברון לב. הם יעשו זאת באופן שהורס את העולם מסביבם, ופעמים רבות זה אומר שהם הורסים את העולם מסביבכם.

אתם יכולים להזדעזע מזה, כפי שפעמים רבות אתם עושים. אבל אנו מציעים כי תחזרו לבחון את עצמכם ולגלות כיצד אתם פועלים באופן דומה. ההשפעה שלכם עשויה להיות שונה, הפעולה עשויה להיות שונה, אבל המנגנון יהיה אותו מנגנון. מה אתם עושים בשביל למנוע מלהרגיש או לחוות שברון לב נוסף? מה אתם עושים, מוכנים לעשות, בשביל לא להרגיש כאב? עד כמה עמוק הפצע שאתם פוצעים את עצמכם בשביל לא להרגיש את הלב השבור?

זהו אחד הפרדוקסים הגדולים באופן שבו בני האדם פועלים. מתוך הרצון להימנע מכאב, אתם מכאיבים לעצמכם. מאחר ואתם מחולקים בתודעה, אתם מתקשים פעמים רבות לראות את הקשר בין המנגנון לבין המציאות. אתם פועלים בדרך מסוימת, מבלי להבין שהמטרה שלכם היא להימנע מכאב. אז אינכם מבינים מדוע אתם מגיעים למציאות כואבת, מדוע בסוף כואב לכם.

בניגוד לעבר, אפשר לומר שהיום בו כואב לכם, הסוף הזה, מגיע הרבה יותר מהר. פרק הזמן שעובר מהרגע שאתם מנסים להימנע מכאב ועד שאתם יוצרים אותו, הופך להיות קצר מאוד.

כל זה הוא ניסיון לשלוט במציאות, וגם זה הוא חלק ממה שנחשף, חלק ממה שאנו מציעים לכם להמשיך לגלות בתוך עצמכם, לגלות מה אתם עושים.

הקרן השנייה: חמלה

כדי לרפא זאת, כדי לשנות זאת, ישנן כמובן טכניקות שונות ודרכים שונות שחלקן יותר מוכרות מאחרות – כיצד לאבד שליטה וליצור התמסרות במקום שבו יש התנגדות.

חשוב בזמנים אלה להזכיר את החשיבות של אובדן שליטה והתמסרות יותר מאי פעם. כדי לעזור לעצמכם בתוך זה, אנו מציעים לכם ברגעים חשובים, רגעי משבר ומפתח, שתזמינו אל עצמכם לתוך התודעה את החמלה.

אפשר לומר כי זו קרן אשר מגיעה מהאלוהות, העוזרת לרפא שליטה. זו החמלה אשר מרפאת את הלב השבור, אשר מלטפת את הכאב ואט אט מרפאה אותו. קרן זו יכולה לעזור לכם למוטט מבנים של שליטה עצמית אשר הפכו זה מזמן להכאבה עצמית.

כאשר אתם מזהים את עצמכם שולטים ומכאיבים לעצמכם, מנסים להגן על עצמכם ופוגעים בעצמכם בו זמנית, כאשר אתם מרגישים שאתם מנוהלים על ידי מנגנונים אלה, מה שאתם יכולים לעשות הוא להזמין את החמלה. היא תעזור לכם להכיר את הכאב שלכם, להתחבר אליו יותר במהירות, ולהביא ריפוי למקום הכואב. כך, ככל שיש בכם פחות ופחות מהכאב, אתם זקוקים פחות ופחות לשליטה, וכך, באופן ישיר, פחות ופחות פוגעים בעצמכם ומכאיבים לעצמכם.

היסוד השלישי: בושה

היסוד השלישי שאנו מבקשים להצביע עליו הוא יסוד הבושה.

אחד הדברים אשר מתרחשים בעולם זה בזמן זה, הוא שבני אדם פוגשים את עצמם בבהירות רבה יותר מאי פעם. הם פוגשים בעצמם התנהגויות ורצונות ודחפים ותשוקות, רגשות ומחשבות, וגם חלומות. חלקם לעיתים חדשים לגמרי, חלקם מוכרים אבל הופכים להיות יותר מוכרים, יותר ברורים. המפגש העמוק יותר הזה, האינטימי יותר עם עצמכם, מפגיש אתכם עם בושה.

מה קורה לבני אדם שמתביישים בעצמם?

אפשר לומר שישנן שתי התנהגויות נפוצות הנובעות מבושה. האחת היא התקפלות וההסתתרות, כמו ניסיון להחביא עמוק יותר בתוך עצמכם את מה שאתם מתביישים בו. הדרך השנייה היא לבייש אחרים, היא להכפיש או להשפיל אנשים אחרים, כך שאחרים ירגישו כל כך לא טוב עם עצמם שהם לא יוכלו לשים לב למה שאתם מרגישים עם עצמכם.

אתם יכולים לראות זאת יותר ויותר בהתנהגות של בני אדם. קשה לשים לב לאלה אשר מנסים להסתיר את עצמם בכל מחיר, משום שהתנהגות זו פעמים רבות היא יותר אינטימית, של האדם עם עצמו, והיא פחות מוחצנת. אבל אתם עשויים לראות יותר ויותר בני אדם אשר מנסים להסתיר את עצמם על ידי זה שהם פוגעים באחרים.

מתוך יסוד זה של בושה פנימית הם מביישים אחרים, הם משפילים אותם, הם יעשו את כל מה שהם יכולים בשביל להכפיש אותם. השימוש הזה בכוח הזה, שהוא פעמים רבות מילולי ואנרגטי, הופך להיות יותר בולט, יותר ברור, בזמנים אלו בעולם זה.

הריפוי של כל זה דורש ריפוי של הבושה. זה רגש מאתגר מאוד פעמים רבות עבור בני אדם לרפא אותו. זאת משום שאתם כל כך מזדהים עם הבושה, עד שאתם מתקשים לראות אפשרות אחרת.

הקרן השלישית: שמחה

מה יכול לרפא בושה? איך אפשר להתמודד עם זה? אז אנו נאמר שעבור ריפוי של בושה, מביאה איתה האלוהות קרן של שמחה.

מה הקשר, אתם שואלים, ואנו נאמר שכאשר אתם מתביישים אתם מפסיקים את התנועה, אתם מתכווצים עד מאוד, ולעיתים מכווצים אחרים. השמחה מביאה מרפא למקום המתבייש, והיא יוצרת תנועה הפוכה. היא יוצרת תנועה של התרחבות, של שחרור, מביאה איתה את התזכורת לא לקחת את מה שאתם מרגישים או חושבים יותר מידי ברצינות. היא מביאה קלילות אל המקום הכבד ביותר שאתם עשויים לחוות בתוך עצמכם.

לכן, כאשר אתם מתמודדים עם בושה, בקשו מהאלוהות את קרן השמחה. היא קיימת בתוככם, כמו כל הקרניים האחרות, שכן האלוהי הוא אתם. אתם יכולים להתחבר לכך אם תבקשו ותסכימו. זה לא אומר בהכרח שהבושה תיעלם באותו הרגע, או מנגנונים של ביוש עצמי או אחרים ייעלמו באותו הרגע, אבל זה יעזור לכם ליצור ריפוי ושינוי של רגש והתנהגות אלו ולחוות ולהתנהג באופן שונה.

בושה היא היסוד השלישי שאנו מצביעים עליו ככזה אשר נחשף בזמנים אלו.

היסוד הרביעי: חמדנות

היסוד הרביעי אשר נחשף ניתן להגדרה בתור חמדנות.

בני אדם רוצים עוד ועוד, עוד ועוד ממה שיכול להיות עבורם, ממה שקיים עבורם. זה יכול להתבטא בכסף או ברכוש, אבל זה יכול להתבטא גם במעמד, זה יכול להתבטא גם ביכולת השפעה. זה יכול להתבטא גם באהבה עצמית – יש כאלו אשר חומדים אהבה ורוצים עוד ועוד ממנה. זהו הרצון של בני אדם לבלוע עוד ועוד ממה שיש לעולם מסביבם להציע להם, כדי להשביע בתוך עצמם רעב בלתי פוסק.

החמדנות היא פעמים רבות חיצונית, אבל כפי שאמרנו לעיתים היא גם פנימית. אהבה, לעיתים, הופכת גם היא להיות מושא לחמדנות. בכל מחיר בני אדם מבקשים לאהוב את עצמם, לנופף באהבה עצמית, להראות שהיא קיימת, וזאת כדי לעשות מעצמם יותר חזקים, יותר בטוחים, יותר יציבים ויותר ברורים.

כל זה הוא מענה לתחושה הפוכה לגמרי, שאתם לא ברורים ולא יציבים ואולי אפילו לעיתים לא קיימים, שאתם נעלמים לגמרי עד בלתי נראים. אלו הן תחושות שמסתתרות מתחת למנגנון זה שאנו מגדירים כחמדנות.

תחושות אלה עשויות לעיתים להיות קשות מאוד לחוויה. לחוות את עצמכם חלשים עד בלתי קיימים, לחוות ריקנות וחולשה, את החוויה שאתם כמעט אינכם נמצאים. אתם זקוקים לתמיכה רבה כאשר אתם חווים את כל זה, שכן הריפוי של חמדנות הופך להיות מאתגר מאוד כאשר אתם מבקשים לעשות זאת. לכן העזרה בריפוי החמדנות היא חשובה ביותר. היא תמיד חשובה, אבל בהקשר הספציפי הזה היא חשובה שבעתיים, שכן אתם צריכים תזכורת לכך שאתם קיימים, כאשר אתם מרפאים את אותו החלק בכם אשר בו אתם מרגישים שאתם כמעט אינכם קיימים. אתם זקוקים לתמיכה כאשר אתם נכנסים אל תוך מה שהוא עשוי לעיתים להרגיש בתור ריקנות של ממש.

הקרן הרביעית: נינוחות

מה האלוהות מציעה עבור אלו החווים חמדנות ומתמודדים איתה? היא מביאה איתה, או מציעה לכם, את הנינוחות.

כאשר אתם פוגשים בעצמכם חמדנות, כלפי אוכל או כסף, כלפי רכוש או מעמד, או אולי אפילו כלפי אהבה עצמית, הזמינו נינוחות אל תוך התודעה. בקשו מקרן של נוכחות, של נוחות, להאיר בתוככם, לצבוע את העולם שבתוככם באור חדש.

הנינוחות תעזור לכם לנוח בתוך עצמכם מתוך הידיעה שאתם קיימים. הידיעה שאתם קיימים והנינוחות, הנוכחות, הם אלו שיעזרו לכם לא רק להנות ממה שיש, או להסתפק במה שיש, אלא גם לקבל את מה שהוא אפשרי עבורכם, מבלי לנסות לבלוע את מה שקיים.

לחוות מציאות חדשה

ארבע יסודות נחשפים בעולם זה של בני אדם בזמנים אלו. יש פחד, ושליטה בהחלט, יש בושה בהחלט, יש חמדנות בהחלט. ארבע יסודות כנגד ארבע קרניים אשר נובעות מתוך האלוהי, אשר באות להאיר ולרפא ולהזכיר לכם, לעיתים להזכיר לכם נשכחות.

כל זה קורה כבר זמן מה, והוא עוד יימשך, הגילוי והריפוי של כל זה, עוד זמן מה. אנו מעודדים אתכם להעמיק אל תוך זה: לבחור את היסוד המעסיק אתכם ולרפא אותו, להשתמש בקרניים כדי לרפא זאת וכך להעמיק את הריפוי והשינוי האינדיווידואלי שלכם.

מתוך זה, מתוך התהליך הזה, אתם תוכלו יותר ויותר לחוות מציאות חדשה. גם ברמה האינדיווידואלית, אבל יותר מכך, גם ברמה הקולקטיבית. גם כאשר וירוס יחלוף וטיסות יחזרו, ואנשים יוכלו לחזור למה שהם יותר מכירים, יהיו כאלו אשר יגידו – דבר לא קרה, הנה הכל חזר למה שהוא היה. אבל אתם תדעו לראות את העולם הזה ולזהות שדברים לא כפי שהם היו. גם אם אז עוד יהיו שינויים רבים שיהיה צורך ליצור, הריפוי אשר מתרחש בזמן הזה ביסודות של התודעה של בני אדם, יראה לעין, יתבטא, ויהיה בעל השפעה.

אלו הם המילים שלנו לפעם זו,

שמחנו, אם כך שלום.

טוהר.

2 מחשבות על “ארבעת היסודות של התודעה וארבעת קרני האלוהות”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

17.1.21, יום ראשון, 19:30-22:30

סדנה מתוקשרת חדשה עם טוהר ושחר, שתעסוק בשמש שבפנים, כלומר באיכות אשר תהיה הדומיננטית בשנת 2021. הסדנה תשלב תקשורים של טוהר, מדיטציות וכלים נוספים, במטרה להכיר את השמש שבנפים ולעזור לנו להנות מההשפעה שלה. כך אומרים טוהר: "זה מה שאנו מבקשים לעשות בסדנה זו – לעזור, לתת יד נוספת, נקודת מבט נוספת, כך שתוכלו לא רק להכיר את השמש שבפנים, אלא גם להוות שמש לעצמכם ולאחרים. לעזור לכם להשתנות, בהחלט, ויחד איתכם, לעזור לעולם כולו להשתנות".
זו סדנה של עשר פגישות, שתתקיים אונליין, אחת לשבועיים.
מחיר: 170 שקלים לפגישה. 

מאמרים נוספים בנושא

12 דק' קריאה
תקשור זה נמסר בזמן ירח מלא, וטוהר מתייחסים אליו באופן מפתיע. הם מדברים על טיבם של הזמנים האלה, מסבירים למה אפשר לצפות, מזכירים לנו למה להתחבר ומה מחכה בעומק
15 דק' קריאה
טוהר מסבירים את התהליכים – מה קורה אנרגטית, איזו עזרה מגיעה מעולמות אחרים, מדוע העבר לא יחזור, איך זה משפיע עלינו ואיזו עבודה אנו יכולים לעשות כדי לחיות טוב יותר
15 דק' קריאה
אנו נמצאים בזמן בו מתרחשים תהליכים שמשנים את החיים כפי שאנו מכירים אותם. טוהר מתארים ארבעה מאפיינים של המתרחש וכיצד זה משפיע עלינו
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546